אומיט צ'יפטצ'י מונה למנהל פיתוח עסקי אזורי בטורקיה

אומיט צ‘יפטצ‘י מונה למנהל פיתוח עסקי אזורי בטורקיה

 

בדפורד, קליפורניה, 29 במרץ 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

 

קבוצת Nikkiso Cryogenic Industries‘ Clean Energy & Industrial Gases  (הקבוצה), חברת-בת של חברת ניקיסו ושות‘, בע"מ (יפן) שמחה להודיע כי אומיט צ‘יפטצ‘י מונה למנהל פיתוח עסקי אזורי עבור טורקיה והסביבה.

מבוסס באיסטנבול טורקיה, הוא יהיה אחראי על קו המוצרים המלא של הקבוצה, וידווח לאולה ג‘נסן, NCE&IG GmbH  גרמניה.

אומיט קיבל תואר בהנדסת ניהול, אשר סיפק רקע מוצק בהנדסה, כמו גם בעסקים ופיננסים. יש לו מעל 25 שנות ניסיון באוויר דחוס בעבודה בתפקידים שונים כולל מהנדס מכירות, מנהל שיווק ומנהל קו עסקים בטורקיה ומנהל פיתוח עסקי באיחוד האמירויות עבור Atlas Copco.

"הניסיון של אומיט, כמו גם ידע בשוק ובתעשייה יועילו מאוד ל- NCEIG GmbH, כאשר אנו פועלים לפיתוח ההזדמנויות הפוטנציאליות בשוק זה. אנו מצפים לתרומותיו החיוביות", לדברי אולה ג‘נסן, סגן נשיא NCEIG אירופה.

עם תוספת זו, ניקיסו ממשיכה במחויבותם להיות עם נוכחות גלובלית ומקומית עבור לקוחותיה.

אודות CRYOGENIC INDUSTRIES

 

חברות חברות של Cryogenic Industries, Inc. (כעת חברה ב-Nikkiso Co., Ltd.) מייצרות ציוד הנדסי לעיבוד גזים קריוגניים ומפעלי תהליכים בקנה מידה קטן לתעשיות הגז הטבעי הנוזלי (גט"נ), שירותים לבארות וגזים תעשייתיים. Cryogenic Industries שהוקמה לפני יותר מ-50 שנה היא חברת האם של ACD, Cosmodyne ו-Cryoquip וקבוצה בשליטה משותפת של בערך כ-20 גופים תפעוליים. למידע נוסף בקרו באתרים  www.nikkisoCEIG.com ו- www.nikkiso.com

קשרי מדיה

Anna Quigley
+1.951.383.3314
aquigley@cryoind.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE