התראת מועד אחרון ל-EDU: רוזן, יועץ למשקיעים גלובליים, מעודד משקיעים ב- New Oriental Education & Technology Group Inc. שצברו עודף הפסדים , לעבור ייעוץ

 

התראת מועד אחרון ל-EDU: רוזן, יועץ למשקיעים גלובליים, מעודד משקיעים ב- New Oriental Education & Technology Group Inc.  שצברו עודף הפסדים , לעבור ייעוץ לפני המועד החשוב של 5 באפריל בתביעה ייצוגית בניירות ערך– EDU

 

ניו יורק, 29 במרץ 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של New Oriental Education & Technology Group Inc.  (NYSE: EDU) בין התאריכים 24 באפריל  2018 עד 22 ביולי 2021, כולל ("תקופת המחלוקת"), את המועד האחרון החשוב של 5 באפריל 2022 בתביעה הייצוגית.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של New Oriental Education בתקופת הייצוג המורחבת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת New Oriental Education, או למידע אודות התביעה הייצוגית הכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=3117, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com . כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 5 באפריל 2022. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

פרטי התיק: על פי התביעה, הנתבעים לאורך כל תקופת המחלוקת השמיעו הצהרות כוזבות ו/או מטעות ו/או לא חשפו כי: (1) ההכנסות והצמיחה התפעולית של New Oriental Education  היו תוצאה של טקטיקות שיווק מטעות ופרקטיקות עסקיות פוגעניות שזלזלו בתקנות ובמדיניות הסינית וחשפו את New Oriental Education  לסיכון קיצוני שיוטלו צעדים דרקוניים יותר על New Oriental Education;: (2) New Oriental Education  עסקה בפרקטיקות פרסום מטעות ומרמה, לרבות מתן מידע הנחה כוזב ומטעה שנועד לטשטש את העלות האמיתית של תוכניות New Oriental Education  ללקוחותיו; (3) New Oriental Education  זייפה כישורים וניסיון של מורים כדי להגדיל את הרשמת התלמידים; (4) New Oriental Education  יצאה נגד אזהרות קודמות של הממשלה מפני קישור בין הרשמות לבתי ספר למתן שירותי הדרכה פרטיים; (5) כתוצאה מכך, New Oriental Education  היתה נתונה לסיכון בלתי ידוע קיצוני של פעולות אכיפה שליליות, קנסות ועונשים רגולטוריים, והטלת כללים ותקנות חדשים המנוגדים לעסקי New Oriental Education  ולאינטרסים שלה; (6) הכללים, התקנות והמדיניות החדשים שייושמו על ידי ממשלת סין בעקבות ישיבות הפרלמנט של שתי המושבות היו חמורים בהרבה ממה שיוצגו למשקיעים על ידי הנתבעים ולמעשה היוו איום קיומי על New Oriental Education  ועל עסקיה; ו-(7) כתוצאה מכך, התבטאויותיהם החיוביות של הנתבעים על עסקיה, פעולותיה וסיכוייה של New Oriental Education  היו מטעות מהותית וחסרו בסיס עובדתי סביר. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, התביעה טוענת כי המשקיעים ספגו נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד New Oriental Education, הכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=3117 או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים pkim@rosenlegal.com או cases@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE