שיא גינס עולמי חדש – חוות החרקים הגדולה בעולם

 

שיא גינס עולמי חדש – חוות החרקים הגדולה בעולם

 

תעודת שיא עולמי בחוות חרקים

 

אליפויות היילנד - מחזיקי שיאי עולם

שיא עולמי חוות החרקים הגדולה בעולם

 

שיא חוות החרקים העולמי הוא 199.9 מטרים רבועים

 

דורור, סקוטלנד, 31 במרץ 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

ביום שני, 28 במרץ 2022, חברת השימור היילנד טייטלס (Highland Titles ) השיגה שיא גינס עולמי חדש כחוות החרקים הגדולה בעולם. פירושו של דבר הוא שחברת היילנד טייטלס נחשבת כ"מדהימה באופן רשמי!".

 

תמונה הנלווית להודעה זו זמינה בכתובת:   https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/c6d0e716-dbd2-4737-934d-660fac898b70

 

המבנה ששטחו 199.9 מטרים רבועים שוכן בשמורת הטבע היילנד טייטלס בדורר שברמות סקוטלנד וכבר משמשת בית למגוון יצורים. היא שברה את השיא העולמי הקודם, 83.97 מטרים רבועים, בו החזיק תאגיד המפתחים הפולנים בוורשה, פולין.

 

חוות החרקים ששברה את השיא העולמי נבנתה באמצעות אשוחית סיטקה כרותה משמורת הטבע, לבני בניה, קני במבוק, שבבי עץ, קליפות עצי יער, זרעים של פרחי בר, צינורות חימר ומכילות להגנה על תותי שדה.

 

תמונה הנלווית להודעה זו זמינה בכתובת:  https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/8f7ca5a3-5c5c-4d71-a475-daceb2ca6aff

 

"יוזמה שוברת שיא זו מעבירה מסר סביבתי," אומר דגלאס וילסון, מנכ"ל היילנד טייטלס. "קנינו את חלקת האדמה הזו בשנת 2006, בהיותה מטע ייעור מסחרי כושל של אשוחיות סיטקה מלאכותיות.

 

"בדומה לרמות רבות, העצים ניטעו באופן בלתי מתאים בסוף שנות ה-80, מבלי לתת את הדעת לגבי המגוון הביולוגי. השימוש באותם עצים למטרה המעמידה את הטבע במקום הראשון מסמלת את השינוי שחל בעולם, ואנו מקווים כי העבודה שלנו תעניק השראה לאחרים. נשמח מאוד אם מישהו ישבור את השיא שלנו בעתיד!".

מנהל שמורת הטבע, סטיוארט בורלנד, היה חלק מצוות של 7 שהיו מעורבים בהקמתה שהחלה בספטמבר 2021 והושלמה בתחילת מרץ 2022. בנוסף למסר הסביבתי, מר בורלנד מקווה שזה מעודד אנשים לבקר:

"ב-2019 היו לנו יותר מ-10,000 מבקרים בשמורת הטבע מכל העולם. המגפה באמת פגעה במספר המבקרים שלנו, ולכן אנו מקווים שזה - יחד עם המסלול החדש אשר נערץ על ידי רוכבי אופניים - יעודד אנשים לבקר עכשיו כי הנסיעות נפתחות שוב. ככל שנקבל יותר מבקרים, כך יותר אנשים יוכלו לראות את העבודה שאנחנו עושים".

אודות Highland Titles

היילנד טייטלס החלה את דרכה בשנת 2006 עם חזון לשמר בהדרגה את סקוטלנד, רגל רבועה אחר רגל רבועה. פרויקט השימור, אשר חולש כעת על חמש שמורות טבע ועל מעל 800 אקרים של טבע סקוטי ממומן באמצעות מכירת חלקות אדמה קטנות, כמזכרות.

קהילת היילנד טייטלס של בעלי המזכרות הללו מוזמנים לקרוא לעצמם בעלי ובעלות גלנקו (Glencoe™). יותר מ-300,000 חלקות אדמה נמכרו עד כה.

שמורת הטבע היילנד טייטלס, הסמוכה לגלנקו הינה אטרקציה תיירותית רשמית ועל פי האתר Trip Advisor, אחת משמורות הטבע הפופולריות ביותר בסקוטלנד.

משאבים

למידע נוסף על חוות החרקים הגדולה בעולם, בקרו כאן

לקבלת תמונות נוספות או תוכן וידאו, אנא שלחו דוא"ל support@highlandtitles.com עם כתובת הדוא"ל, השם ומספר הטלפון שלכם.

למידע נוסף:

Douglas Wilson, CEO
douglas@highlandtitles.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE