קוגנייט ממנה את גיריש רישי למנכ"ל

קוגנייט ממנה את גיריש רישי למנכ"ל

גיריש רישי, מוביל תוכנה ועסקים גלובלי, יהיה המנכ"ל של Cognite

ד"ר ג‘ון מרקוס לרוויק, מייסד שותף של Cognite, ישמש כמנהל אסטרטגיה ופיתוח ראשי ויישאר חבר פעיל מרכזי בצוות ההנהגה של החברה

 

אוסלו, נורווגיה, 4 באפריל 2022, (BUSINESS WIRE):

Cognite  (קוגנייט), מובילה עולמית בחדשנות בתחום התוכנה התעשייתית, הודיעה כי גיריש רישי, מוביל בתחום התוכנה והטכנולוגיה הארגונית הגלובלית, מונה למנכ"ל, והוא נכנס לתפקידו ב-4 באפריל 2022. ד"ר ג‘ון מרקוס לרוויק, מייסד-שותף של Cognite והמנכ"ל היוצא, ימשיך להיות מעורב באופן פעיל בחברה כמנהל אסטרטגיה ופיתוח ראשי.

 

הודעה לעיתונות זו כוללת מולטימדיה. ראו את ההודעה המלאה במקור כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20220404005504/en/

 

"ג‘ון מרקוס בנה את Cognite והפך אותה ליוניקורן הראשון בנורבגיה וביסס את העמדה המובילה שלה בשוק התוכנה התעשייתית המשתנה", אמר אויווינד אריקסן, יו"ר מועצת המנהלים של Cognite. "אנחנו נרגשים לצרף לחברה את גיריש רישי, שמביא אתו ניסיון מוכח בתוכנה ובטכנולוגיה. גיריש היא כישרון ברמה עולמית והוא ישתף פעולה עם ג‘ון מרקוס וצוות Cognite כדי להרחיב את החברה באופן גלובלי".

"כאשר מגזרי האנרגיה והתעשייה נעים על הציר למציאות בתחום המאקרו, פלטפורמת התוכנה של Cognite תאפשר לחברות לעמוד ביעדי הקיימות ולמנף יעילות תפעולית", אמר גיריש רישי, המנכ"ל הנכנס. "אני מצפה לשיתוף פעולה עם ג‘ון מרקוס, שיש לו רקורד מרשים בבניית חברות תוכנה ממירות, כאשר אנו משרתים את בסיס הלקוחות והשותפים ההולך וגדל שלנו".

"ב-Cognite, התחלנו עם חזון של עולם תעשייתי המופעל על ידי נתונים, הממציא מחדש את הדרך שבה מנוכלים תחומים עתירי נכסים. כיום יש לנו לקוחות ברחבי העולם, כמו גם שותפי יישום ואינטגרציה הממנפים את התוכנה שלנו, Cognite Data Fusion", אמר המייסד-השותף של Cognite ומנהל האסטרטגיה והפיתוח הראשי, ד"ר ג‘ון מרקוס לרוויק. "לא יכולתי להיות גאה יותר במה שכולנו השגנו עד כה, ואני מתרגש עוד יותר ככל שאנו מדמיינים את העתיד, כעת בשיתוף פעולה הדוק עם גיריש".

לרוויק וגם רישי רואים בתוספת המנהיגות הזו הזדמנות לחזק עוד יותר את מסע הצמיחה של Cognite ואת מוצרי התוכנה שלה לבניית תעשיות אוטונומיות, היי-טק, מונעות נתונים. עם רישי כמנכ"ל, לרוויק יתמקד בהזדמנויות עסקיות בעלות השפעה רבה עבור Cognite. הוא גם ייטול עמדה מובילה בהשקעות תוכנה אחרות ב- Aker ASA, בעלת מניות הרוב של Cognite, שתבנה מערכת אקולוגית של תוכנה תעשייתית סביב Cognite.

גיריש רישי מצטרף ל-Cognite לאחר שכיהן כמנכ"ל ב-Blue Yonder (שנודעה בעבר כ-JDA Software), חברת תוכנה גלובלית מארצות הברית המספקת פתרונות לניהול שרשרת אספקה.

לפני תפקידו כמנכ"ל ב-Blue Yonder, רישי כיהן בתפקידי מנהיגות בכירים בניהול כללי, פיתוח מוצר ויציאה לשוק עבור Tyco, Motorola ו-Symbol Technologies.

 

מינויו של רישי מגיע לאחר חיפוש נרחב, בהובלת הדירקטוריון של לרוויק וקוגנייט, להוסיף הנהלה חדשה שתאיץ עוד יותר את צמיחתה של קוגנייט ותבסס את מעמדה של החברה כמובילה בשוק התוכנה התעשייתית.

 

אודות קוגנייט

קוגנייט Cognite היא חברת תוכנה כשירות SaaS תעשייתית גלובלית שהוקמה עם חזון אחד ברור: להעצים במהירות חברות תעשייתיות עם נתונים הקשריים, אמינים ונגישים כדי לסייע בהנעת הטרנספורמציה הדיגיטלית במלואה של תעשיות עתירות נכסים ברחבי העולם. פלטפורמת הליבה של DataOps התעשייתית שלנו, Cognite Data Fusion® ® מאפשרת למשתמשי נתונים תעשייתיים ולמשתמשי דומיינים לשתף פעולה במהירות ובבטחה כדי לפתח, להפעיל ולהרחיב פתרונות ויישומי AI תעשייתיים כדי לספק רווחיות וקיימות. בקרו אותנו באתר www.cognite.com, ותעקבו אחרינו בטוויטר ובלינקדאין.

ראו את ההודעה במקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220404005504/en/

קשרי מדיה

Michelle Holford
Global PR Lead, Cognite
+47 482 90 454 (NO)
+1 (512) 744-3420 (US)
michelle.holford@cognite.com

מקור:  Cognite

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire