בארטק מכריזה על הקמת מתקן החומצה המאלית והפומרית הגדול בעולם

בארטק מכריזה על הקמת מתקן החומצה המאלית והפומרית הגדול בעולם

 

הפרויקט יושלם ברבעון הרביעי של 2023 ויכפיל את הקיבולת הקיימת של החברה

 

סטוני קריק, אונטריו, 4 באפריל 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

Bartek Ingredients החלה בבניית מתקן חדשני ומשולב אנכית שיהפוך למפעל ייצור החומצה הפומרית הגדול בעולם. עם השלמתו ברבעון הרביעי של 2023, הפרויקט בסך 160 מיליון דולר יכפיל את הקיבולת של בארטק ויחזק את מעמדה של החברה כמובילה העולמית בחומצה מאלית ופומרית.

Bartek צופה המשך התרחבות השוק, וקיבולת נוספת זו תתמוך בצמיחה מאלית ופומרית לשנים רבות. המתקן החדש יהיה ניתן להרחבה גם לייצור מוצרים חדשים כגון מלחי חוצץ וביצור וכמויות נוספות של חומצה מאלית ופומרית.

WSP Global, חברת ייעוץ הנדסי בעלת שם עולמי, מובילה את הבנייה והעיצוב של הפרויקט.

אודות Bartek Ingredients

Bartek Ingredients Inc. שנוסדה בשנת 1969, היא יצרנית מובילה של חומצה מאלית, חומצה פומרית, ו- maleic anhydride. בארטק, שבסיסה בסטוני קריק, אונטריו, קנדה, מעסיקה 150 עובדים בשני מתקני הייצור שלה בדרום אונטריו. המתקנים של Bartek רשומים על תקן ISO 9001:2015. בארטק מחזיקה גם בתעודת התקן העולמי BRC לבטיחות מזון, והיא מופצת ליותר מ-40 מדינות ברחבי העולם. לקבלת מידע נוסף על Bartek, בקרו בכתובת www.bartek.ca/.

אודות TorQuest Partners

TorQuest Partners, שנוסדה בשנת 2002, היא מנהלת קנדית של קרנות השקעה פרטיות. עם יותר מ-2 מיליארד דולר של הון עצמי תחת ניהול, TorQuest משקיעה בחברות בשוק הביניים ועובדת בשותפות הדוקה עם ההנהלה כדי לבנות ערך. למידע נוסף על TorQuest Partners, בקרו בכתובת torquest.com.

אנשי קשר:

 

Erin Robbins
MarketPlace
erin.robbins@market-pl.com
+1-314-366-3562

מקור: Bartek Ingredients Inc

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire