אנדרסן גלובל מוסיפה חברת חברים נוספת במקסיקו

 

אנדרסן גלובל מוסיפה חברת חברים נוספת במקסיקו

 

סן פרנסיסקו, 5 באפריל 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

אנדרסן גלובל ממשיכה לחזק את הפלטפורמה שלה באמריקה הלטינית כאשר חברת ייעוץ המס SKATT הופכת לחברה האחרונה במקסיקו שהצטרפה לארגון העולמי. SKATT, חברה המשתפת פעולה החל משנת 2020, מרחיבה את יכולות המס והמשפט הקיימות של הארגון באזור לצד חברת אנדרסן במקסיקו.

בהובלת מנכ"ל המשרד חיימה רוחאס, SKATT מציעה חבילה של שירותי מס מותאמים אישית, כולל מיסוי בינלאומי, ליטיגציה, סחר חוץ ומכס, ותמחור העברה. המשרד ואנשי המקצוע שלו, המוכרים באופן עקבי על ידי Leaders League, ITR World Tax  ו- World Transfer Pricing, פועלים במקסיקו סיטי, גוודלחרה וקוורטארו.

"על ידי הפיכתנו לחברה של אנדרסן גלובל, נוכל להרחיב את התפוצה שלנו ולספק שירות חלק ואיכותי עם יכולות גלובליות נוספות", אמר מנכ"ל המשרד, חיימה רוחאס. "המשרד שלנו גדל מאוד בשנים האחרונות והעבודה לצד אנדרסן גלובל ממחישה את המחויבות שלנו ללקוחותינו כאשר אנו שואפים להיות ארגון בנצ‘מרק".

מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן הוסיף, "הצוות ב- SKATT עבד בצורה חלקה עם אנשי המקצוע של החברות שלנו וחברות משתפות פעולה באזור. הצטרפותם כחברה חברה מוסיף עומק למשאבים שלנו באזור כאשר אנו ממשיכים להתמקד במתן כיסוי ושירות מקיף ללקוחות באמריקה הלטינית ובעולם".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-10,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-336 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire