מכירה של NFT 1:1 יחד עם מכונית ה-Aventador Coupé האחרונה שיוצרה אי פעם

 

מכירה של NFT 1:1 יחד עם מכונית ה-Aventador Coupé האחרונה שיוצרה אי פעם

 

שיתוף הפעולה של למבורגיני עם סטיב אאוקי, קריסטה קים ו-INVNT GROUP יוצע במכירה פומבית מקוונת בהובלת RM Sotheby‘s

 

סנט‘אגאטה בולונז, 5 באפריל 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

 

בזמן שלמבורגיני (Automobili Lamborghini) מתעתדת להפוך את מלוא קו הייצור שלה לחשמלי ב-2023 ו-2024, מכונית הספורט הסופר אגדית Aventador מתקרבת לסוף הייצור שלה. בפרויקט חסר תקדים, המותג האיטלקי יעמיד למכירה פומבית את ה-Lamborghini Aventador LP 780-4 Ultimae Coupé האחרון שיוצר אי פעם ב-NFT 1:1 שלו. הפרויקט הוא בשיתוף שניים מהיוצרים הבולטטים ביותר בזמננו, האמנים העכשוויים קריסטה קים, סטיב אאוקי, והסוכנות לסיפורי מותגים הגלובלית ™[INVNT GROUP]. מכירת ה- Lamborghini ‘Ultimate’כ-NFT 1:1, הראשונה בעולם של מכונית על, מסמנת את סיומו של עידן מוצלח ללמבורגיני ומניעה את השור המשתולל קדימה לעידן הדיגיטלי.

 

לראשונה, למבורגיני מוציאה למכירה פומבית מכונית סופר ספורט המקושרת ל-NFT בלעדי, לפני שהדגם המוביל של מותג היוקרה האיטלקי הופך לרכב עם מנוע V12 היברידי. האספן בר המזל יהפוך לחלק מהמורשת המוכרת של המותג ותהיה לו גישה לכלי VIP, כולל תצוגה מקדימה וירטואלית בלעדית של דגמי למבורגיני עתישיים במהדורה מוגבלת, סיור פרטי במוזיאון למבורגיני ומפגש וירטואלי עם סטיב אאוקי וקריסטה קים, בתוספת הטבות VIP נוספות. יהיה רק ​​אספן אחד שיהיה בעלים של פריט האספנות NFT 1:1 המוחלט של למבורגיני, והוא יוכל לחלוק אותו עם הדורות הבאים.

 

מדובר ב-NFT הראשון בעולם שנמכר במכירה פומבית עם מכונית סופר ספורט פיזית. למבורגיני, קריסטה קים וסטיב אאוקי, כולם מובילים בתחומם, יגדירו מחדש את מרחב מכוניות העל ו-NFT ויגשרו על הפער בין העולם הפיזי והווירטואלי. המכירה תתקיים כמכירה פומבית מקוונת ייעודית של RM Sotheby‘s, בית המכירות הפומביות המוביל בעולם של מכוניות לאספנות.

 

"למבורגיני וקהילת NFT משתלבים היטב זה עם זה, מכיוון שאנו חולקים ערכים רבים. מדובר בשני צדדים חדשניים בעלי רוח צעירה, שמחפשים פרויקטים בלתי צפויים ופתרונות טכנולוגיים", מסביר סטפן וינקלמן, יו"ר ומנכ"ל למבורגיני. "הפרויקט הזה מאוד מיוחד עבורנו מכיוון שהוא באמת ראשון, ומדובר בדרך שאף אחד לא צעד בה מעולם; לשתף פעולה עם מוחות יצירתיים יוצאי דופן כל כך הופך את זה למיוחד אף יותר".

 

קריסטה קים יוצרת את הגרפיקה החזותית עבור ה-NFT. הוא תציג את Mars House ואת עבודת ההשתנות ההדרגתית שהפכו לסימן החותם שלה. הגוונים שלה יוצעו גם בהתאמה אישית של ה-Aventador Coupé של למבורגיני הפיזית, שהתאפשרה באמצעות התוכנית Ad Personam של למבורגיני: "ה-Aventador הזו היא אגדה, היא מכונית העל הפיזית-דיגיטלית הראשונה! כאשר מצבי תודעה גבוהים יותר נפגשים עם טכנולוגיה ועיצוב מובילים, אנו רואים יופי גבוה יותר ברמה אחרת. בחלום הלמבורגיני NFT שלי, אני מדמיינת מדיטציה מול שקיעה עילאית של מאדים עם סטיב, כשהוא הופך את צליל המנוע לאווירה מדיטטיבית. לא יכולתי להיות יותר נרגשת מלהביא את החזון הזה לחיים במכונית הפיזית וב-NFT".

 

סטיב אאוקי יספק את הרצועה המוזיקלית שפותחה בהתאמה ל-NFT, פסקול בלעדי למכונית הפיזית בהשראת ה-Aventador האחרון וכן יספק ייעוץ לגבי עיצוב ה-NFT וההתאמה של המכונית הפיזית: "אני גאה להיות שותף עם למבורגיני וקריסטה קים בפרויקט ההיסטורי הזה! המכירה מסמלת את הצטלבות הדרכים המוחלטת - שבה העולם הפיזי, האמנות הדיגיטלית והמוזיקה מתאחדים כאחד. כל אלמנט עיצובי במכונית הזו הוא תכליתי. יש לו באמת סיפור משלו, ולכן רציתי שרצועת המוזיקה שלי תשקף את אנרגיית הנשמה שלו - האווירה, הרוח והעוצמה".

 

שלושת המותגים הבולטים הללו, בשיתוף עם [INVNT GROUP] ופורטפוליו הבקרות שלה, התאחדו כדי לפתח באופן יצירתי את ה-NFT.

 

"אירוע זה יהיה ככל הנראה אחת ממכירות ה-NFT הפוריות ביותר השנה ובוודאי תהיה אחת מהמכירות הפומביות של מכוניות ההיסטוריות ביותר. שיתוף הפעולה שלנו עם למבורגיני, סטיב אאוקי וקריסטה קים, הוא ייצוג של החדשנות חסרת הגבולות שלנו להפגיש בין מותגים ואמנים. אני יותר מגאה בכל הקבוצה הגלובלית שלנו, במיוחד בצוות החדשנות שלנו מסינגפור, INVNT.ATOM, HEVĒ אולפן התוכן הדיגיטלי שלנו, וצוות התקשורת השיווקית שלנו ב-[INVNT GROUP]", אמר סקוט קולאתר, נשיא ומנכ"ל [INVNT GROUP].

 

למבורגיני ו-INVNT GROUP איחדו שלוש צורות של אמנות: עיצוב, מוזיקה וטכנולוגיה מתקדמת כדי ליצור שיתוף פעולה שטרם נראה עם הכישרונות של האמנים קריסטה קים וסטיב אאוקי.

 

ה-Aventador Coupé האחרון ו-NFT 1:1 הם חגיגה להישגים של יצרנית הרכב בטכנולוגיה, עיצוב והנדסה כשהם לוקחים את המורשת הבולטת שלהם אל העתיד.

 

ה-NFT וה-Lamborghini Aventador LP 780-4 Ultimae Coupé הבלעדית יימכרו בידי RM Sotheby‘s ב-19 באפריל 18.00 CET / 12:00 EST.

 

אודות Krista Kim

 

מוגדרת כחלוצה בגישור הפער בין העולם האמיתי והווירטואלי. קריסטה ( (Kristaיוצרת אמנות דיגיטלית סוחפת באמצעות טכנולוגיה כמדיום אמנותי להפקה יצירות מופת של הדור הבא לעולם חדש.

 

למידע נוסף בקרו בכתובת www.kristakimstudio.com.

 

אודות Steve Aoki

 

סטיב אאוקי, שזוכה לכבוד מלכות בתחום ה-NFT בקהילה הקריפטוגרפית ובבמה העולמית, הוא מפיק מוזיקלי שהיה מועמד פעמיים לגראמי, אמן, מעצב אופנה, יזם, בעל שיא גינס, בעל חזון NFT ואחד האמנים חוצי הז‘אנרים המצליחים ביותר בתחום בעולם, עם טווח הגעה חודשי ממוצע של 77 מיליון בכל הפלטפורמות שלו, הוא יוצר מוביל המגלם חדשנות ויצירות מופת יוצאות דופן. למידע נוסף בקרו בכתובת www.steveaoki.com.

 

אודות [INVNT GROUP]

[INVNT GROUP], הוקמה כהתפתחות של סוכנות הסיפורים העולמית INVNT; בראשות הנשיא והמנכ"ל, סקוט קולת‘ר, [INVNT GROUP], פרוייקט THE GLOBAL BRANDSTORY מייצג פורטפוליו הולך וגדל של דיסציפלינות משלימות שנועדו לעזור לארגוני חשיבה קדימה בכל מקום, להשפיע על הקהלים החשובים, בכל מקום. הקבוצה מורכבת מחברת אסטרטגיית המותג המודרנית, Folk Hero; ייעוץ תרבות בהובלת קריאייטיב, משמעות; אולפן הפקה וסוכנות קריאייטיב, HEVĒ,  INVNT Higher Ed, אירועים וחוויות למכללות ואוניברסיטאות; חטיבת החדשנות הדיגיטלית העולמית, INVNT.ATOM; ו- INVNT, הסוכנות המייסדת של מותגים חיים. לקבלת מידע נוסף אודות [INVNT GROUP], בקרו: www.invntgroup.com

אודות RM Sotheby’s

RM Sotheby‘s הוא בית המכירות הפומביות המוביל בעולם למכוניות אספנות. עם למעלה מ-40 שנה של תוצאות מוכחות בתעשיית מכוניות האספנות, מגוון השירותים המשולב של RM, ממכירות פומביות (חיות ומקוונות) ומכירות פרטיות לתכנון עיזבון ושירותים פיננסיים, יחד עם צוות מומחה של מומחי רכב וטביעת רגל בינלאומית, מספק רמת שירות ללא תחרות לשוק רכבי האספנות העולמי. RM Sotheby‘s אחראי כרגע המכונית היקרה ביותר שנמכרה אי פעם במכירה פומבית.

 

למידע נוסף, בקרו בכתובת https://rmsothebys.com/

 

קשרי מדיה

 

תמונות וסרטוני וידיאו: media.lamborghini.com

מידע על Automobili Lamborghini: www.lamborghini.com

Automobili Lamborghini S.p.A. press enquiries please contact:

Tim Bravo

Tim.bravo@lamborghini.com

 

Jory Wood Syed

Automobili Lamborghini S.p.A.

jory.syed@lamborghini.us

 

"Lamborghini Ultimate" campaign & press enquiries:

Paola Cracknell

pcracknell@invnt.com

 

Shendi Katro

skatro@hevestudios.com

 

For [INVNT GROUP] press enquiries please contact:

Jhonathan Mendez de León

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE