חברת הביטוח רויאל צ'רטר מגדילה את איכות השירותים שלה על ידי הוספת ISO 9001 QMS

 

חברת הביטוח רויאל צ‘רטר מגדילה את איכות השירותים שלה על ידי הוספת ISO 9001 QMS

 

 

דובאי, איחוד האמירויות הערביות, 8 באפריל 2022, (ACCESSWIRE) :

מר בנג‘מין אבר, מנהל חברת הביטוח Royal Chartered, הודיע היום כי החברה קיבלה אישור ISO 9001:2015  להיקף הביטוח והביטוח מחדש.

 

ISO 9001 קובע את הקריטריונים למערכת ניהול איכות והוא הסטנדרט היחיד בענף שניתן לאשר לו. זה יכול לשמש כל ארגון, גדול או קטן, ללא קשר לתחום הפעילות שלו. למעשה, יש יותר ממיליון חברות וארגונים ביותר מ -170 מדינות מוסמכות ISO 9001.

תקן זה מבוסס על מספר עקרונות ניהול איכות, לרבות מיקוד לקוחות חזק, המוטיבציה וההשלכות של ההנהלה הבכירה, גישת התהליך ושיפור מתמיד. עקרונות אלה מוסברים ביתר פירוט בעקרונות ניהול האיכות של ISO. שימוש ב- ISO 9001  מסייע להבטיח שהלקוחות יקבלו מוצרים ושירותים עקביים ואיכותיים, אשר בתורם מביאים יתרונות עסקיים רבים.

בנג‘מין אבר אמר: "אנו גאים בהתפתחות חשובה וברורה זו בביצועים יוצאי הדופן של החברה בתקופה הקודמת, במיוחד בתקופת מגפת הקורונה, שבה חברת הביטוח Royal Chartered הוכיחה את עמידותה על ידי שמירה על התחייבויותיה לכל פוליסות הביטוח ללא יוצא מן הכלל, בתקופה שבה חברות מתחרות סבלו בשל המצב החריג שכולם עברו".

 

חברת הביטוח Royal Chartered עובדת עם ממשלות מקומיות וריבוניות, שירותים מוסדרים, ומפתחים ומפעילים במגזר הפרטי, יחד עם הבנקאים והיועצים שלהם, כדי להפחית את עלות המימון לטווח הבינוני והארוך של פרויקטים ושירותים חיוניים במדינות עם דירוגים ריבוניים בדירוג השקעה.

תאגיד הביטוח IORC Export & Credit  רכשה באופן מלא מ- Royal Chartered  ביטוח שכר בינואר 2021 אשר הפך אותה לחברת ביטוח מן המניין.

בנג‘מין אבר, מנהל חברת הביטוח Royal Chartered, סיכם הודעה זו באומרו "אנו אסירי תודה על התמיכה שאין דומה לה הניתנת על ידי חברת האם שלנו בכל הרמות, מה שהוביל להסמכת ISO 9001:2015  של החברה לניהול איכות".

ליצירת קשר:

Division of Royal Chartered Insurance Limited
IORC Export and Credit Insurance Corporation
Suite 1019, BP 303
Palace Pangahari, Mutsamudu
The autonomous Island of Anjouan
Website: royalchartered.com

מקור:  Royal Chartered Insurance

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE