אנדרסן גלובל מחזקת את פלטפורמת אפריקה בשיתוף פעולה עם חברת iSHARA בטנזניה

 

אנדרסן גלובל מחזקת את פלטפורמת אפריקה בשיתוף פעולה עם חברת iSHARA בטנזניה

 

סן פרנסיסקו, 12 באפריל 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

אנדרסן גלובל מרחיבה את נוכחותה באפריקה באמצעות הסכם שיתוף פעולה עםISHARA Consulting Limited  (iSHARA), חברת שירותי מיסוי וייעוץ עסקי בטנזניה.

iSHARA, שנוסדה בשנת 2012 בהובלת הדירקטורים אוליב מוסה ויצחק סאבורי, מתמחה במתן יכולות שירות מלא בייעוץ, ארגון מחדש, חשבונאות ושלל שירותי מס וחשבונאות אחרים. צוות המשרד המונה למעלה מ-20 אנשי מקצוע פועל מתוך דאר א-סלאם ועובד עם לקוחות מקומיים ובינלאומיים כדי לזהות את שורש סוגיות המס המורכבות ולספק פתרונות הטובים מסוגם.

"אנו מיישמים ידע ומומחיות עמוקים בשוק כדי לטפל בנושאים מרכזיים שלקוחותינו נתקלים בהם ברמה המקומית והבינלאומית", אמר המנהל אוליב מוסה. "שיתוף הפעולה שלנו עם אנדרסן גלובל משפר את משאבי המשרד שלנו ומאפשר לנו לנווט בסביבה העסקית המשתנה ללא הרף כדי לספק פתרונות משולבים ברחבי העולם".

"לא רק היכולות של iSHARA משלימות את הפלטפורמה שלנו בשוק, אלא שהדחף שלהן לבנות חברה המספקת שירות טוב מסוגו וחלק מיישר קו עם החזון של הארגון שלנו", אמר מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן. "המשרד מהווה תוספת חשובה ככל שאנו ממשיכים לשמור על דריסת הרגל שלנו באזור ולספק ללקוחותינו כיסוי רחב וסינרגטי ברחבי העולם".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-10,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-337 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire