עלית קפיטל ושות' מעניקה את תמיכתה לידידי הטריטוריות הבריטיות מעבר לים

 

עלית קפיטל ושות‘ מעניקה את תמיכתה לידידי הטריטוריות הבריטיות מעבר לים

 

לונדון, בריטניה, 14 באפריל 2022, (ACCESSWIRE):

מר סטיבן אדריאל, מנהל קשרי עסקים, עלית קפיטל ושות‘ בע"מ ("ECC"), הודיע היום כי מר ג‘ורג‘ מת‘רו, נשיא ומנכ"ל, Elite Capital & Co Limited, מונה ליועץ לחברים של ארגון הצדקה הבריטי מעבר לים ("FOTBOT"), כדי לתמוך בצמיחת פעילות הצדקה על ידי מינוף היחסים התאגידיים והפיננסיים של ECC.

 

FOTBOT הוא ארגון צדקה שמטרתו לקדם את הטריטוריות שמעבר לים ואת האינטרסים שלהם, ולחזק את הקשרים ההיסטוריים העמוקים של בריטניה אליהם. מטרות אלה מיושמות על ידי:

*חינוך הציבור הבריטי בשטחים שמעבר לים.

*טיפוח קשרים בין פוליטיקאים ואנשים משמעותיים אחרים בבריטניה עם אלה מהטריטוריות שמעבר לים.

*עבודה עם פוליטיקאים בבריטניה כדי להדגיש את הנושאים העומדים בפני הטריטוריות שמעבר לים.

*הדגשת סוגיות סביבתיות העומדות בפני השטחים שמעבר לים.

"לכבוד הוא לנו לתמוך ב-FOTBOT ובמטרותיו או במטרותיה. העמותה מקיימת מספר אירועי גיוס כספים לאורך כל השנה למטרות משמעותיות, כגון הפרויקט האחרון לבניית מגרש משחקים לילדים במונסראט לאחר שכל סוגי המתקנים הללו נהרסו בשל תנאי מזג אוויר קשים בשנים האחרונות", אמר ג‘ורג‘ מת‘רו.

עלית קפיטל ושות‘ בע"מ (Elite Capital & Co. Limited) הינה חברת ניהול פיננסי המספקת שירותים הקשורים לפרויקטים לרבות ניהול, ייעוץ ומימון, בעיקר עבור תשתיות גדולות ומגה פרויקטים מסחריים.

המשרד הראשי של החברה ממוקם בכיכר סנט ג‘יימס 33, לונדון SW1Y 4JS, בריטניה עם חברי הדירקטוריון, הצוות והסוכנים שלנו הממוקמים ברחבי המזרח התיכון, צפון אפריקה, אסיה, אירופה ודרום אמריקה. יש לו גם צוות רב לשוני כדי להבטיח שנוכל לענות על כל הצרכים של הלקוחות שלנו.

עלית קפיטל ושות‘ בע"מ מציעה שפע של ניסיון בעסקאות בנקאיות ופיננסיות ויש לה מגוון שירותי ייעוץ מיוחדים ללקוחות פרטיים, תאגידים בינוניים וגדולים כמו גם ממשלות. היא גם המנהלת הבלעדית של תוכנית מימון עתידי ממשלתית 2030 (Government Future Financing 2030 Program®.).

החברה כרתה בריתות אסטרטגיות עם מספר ארגונים וחברות אשר נתנו גישה לשווקים בינלאומיים באזורי אירופה, אסיה, אפריקה, המזרח התיכון ו- GCC. זה נתן לעלית קפיטל ושות‘ בסיס משמעותי של צבר לקוחות שניתן להתבסס עליו, בנוסף לגישה לשווקים הזקוקים ביותר למוצרים ושירותים המוצעים על ידי תוכנית מימון עתידית  - ממשלתית 2030.

מר סטיבן אדריאל הוסיף כי "מינויו של מר ג‘ורג מת‘רו הוא הישג עבור FOTBOT ועלית קפיטל; FOTBOT תהנה מהקשרים העסקיים שלנו, בעוד עלית קפיטל תזכה לחשיפה במדינות בהן אנו לא פועלים כיום.

 

 

למידע נוסף

 

Elite Capital & Co. Limited
33 St. James Square
London, SW1Y4JS
United Kingdom
Telephone: +44 (0) 203 709 5060
SWIFT Code: ELCTGB21
LEI Code: 254900NNN237BBHG7S26
Website: ec.uk.com

 

מקור: Elite Capital & Co. Limited

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE