Fore Biotherapeutics ממנה את מתיו א. רוס למנכ"ל

Fore Biotherapeutics ממנה את מתיו א. רוס למנכ"ל

 

מתיו רוס, לשעבר סגן נשיא בכיר ומנהל אסטרטגיה ועסקים ראשי ב-Epizyme, מצטרף ל-Fore כמנכ"ל וכחבר דירקטוריון

 

פילדלפיה וירושלים, 18 באפריל 2022, (BUSINESS WIRE):

 

Fore Biotherapeutics, חברת ביוטכנולוגיה בשלבים קליניים המתמקדת באונקולוגיה מותאמת אישית, הודיעה על מינויו של מתיו א. רוס למנכ"ל וכחבר דירקטוריון.

הודעה לעיתונות זו כוללת מולטימדיה. לצפייה בהודעה המלאה: https://www.businesswire.com/news/home/20220418005001/en/

 

למר רוס 30 שנות ניסיון בתעשיית הביוטכנולוגיה. לפני שהצטרף ל-Fore, הוא שימש כסגן נשיא בכיר ומנהל אסטרטגיה ועסקים ראשי של Epizyme, Inc, חברה ביו-פרמצבטית הנסחרת בנסד"ק ומפתחת טיפולים אפיגנטיים. מר רוס בעל ניסיון רב בבניית והובלת צוותי מכירות, שיווק, אסטרטגיית זכיינות ופעילות עסקית. לפני הצטרפותו ל-Epizyme, מר רוס שימש כמנהל תפעול ראשי וכמנהל גלובלי של היחידה העסקית האונקולוגית ב-Sanofi-Genzyme ושימש בתפקידים מובילים ב-ARIAD Pharmaceuticals. מר רוס החל את הקריירה שלו ב-Bristol Myers Squibb, שם מילא מגוון תפקידים בחטיבת האונקולוגית, והוביל מספר השקות מוצלחות של  מגוון טיפולים אונקולוגים חדשניים.

דיטר וייננד, יו"ר הדירקטוריון אמר: "לאחר חיפוש נרחב, אנו שמחים ונרגשים מאוד על הצטרפותו של מתיו כמנכ"ל החברה. נסיונו הרב והמוצלח מחברות הזנק מחד ומחברות מסחריות מאידך יאפשר את צמיחתה והתרחבותה שלFore כחברת ביוטכנולוגיה בשוק מדעי החיים. מר רוס הוא המנהיג הנכון עבור החברה שלנו, והדירקטוריון ואני שמחים לשתף פעולה עם מתיו כדי לנווט את דרכה של Fore להמשך ההצלחה".

"אני גאה ואסיר תודה להיבחר להוביל את Fore ומצפה לעבוד יחד עם ההנהלה הקיימת והמוכשרת להפליא כדי לבנות על מה שהושג עד היום. Fore מפתחת ותמשיך לפתח טיפולים מותאמים אישית המשנים באופן מהותי את האופן שבו מטופלים כיום חולים אונקולוגים. פלטפורמת הגנומיקה התפקודית של החברה מספקת לנו את ההזדמנות לשרת חולי סרטן עם תרופות חדשניות", אמר מר רוס.

החברה מצפה להשלים את הבקשה לשלב הראשון בניסוי הקליני המוביל  (Phase 1/2a) שלה בחודשים הקרובים, ולהתחיל בשלב השני של הניסוי ( Phase 2) של FORE8394, מעכב BRAF Class I/II. בנוסף, באמצעות הפלטפורמה הייחודית של החברה המשלבת גנומיקה תפקודית משולבת ולימוד מכונה, החברה מאפיינת מגוון רחב של מוטציות על פני יעדים אונקולוגיים מאומתים ומולקולות קטנות בשלבים קליניים לפיתוח עבור אוכלוסיות במיקוד יתר.

אודות Fore Biotherapeutics

 

Fore Biotherapeutics היא חברת ביוטכנולוגיה בשלבים קליניים המתמקדת בטיפולים אונקולוגיים מדויקים במיוחד עבור חולים עם מוטציות שלא מטופלות כיום. הנכס המוביל FORE8394 הוא מעכב BRAF Class I/II עם בטיחות קלינית וסימני יעילות מוקדמים מוכחים בניסוי הקליני המתמשך ב-Phase 1/2a. באמצעות מינוף של פלטפורמת גנומיקה תפקודית שיכולה לאפיון מגוון רחב של מוטציות עבור גנים המניעים סרטן, צוות המחקר והפיתוח של Fore מייעל את פיתוח התרופות על ידי זיהוי ופיתוח קליני של תרופות חדשות עבור חולים ללא אפשרויות טיפול.

הצהרות צופות פני עתיד

 

חלק מההצהרות שנאמרו בהודעה לעיתונות זו מהוות הצהרות צופות פני עתיד. הצהרות אלה כרוכות בסיכונים ובחוסר ודאות, לרבות הקושי לחזות את אישורי מנהל המזון והתרופות האמריקאי, קבלה ודרישה לטיפולים אונקולוגיים מדויקים בשלבים קליניים ממוקדים במיוחד, השפעת מוצרים תחרותיים ותמחור, הסתמכות על בריתות אסטרטגיות מרכזיות, זמינות זכויות קניין רוחני, יכולת לבצע תוכניות ואסטרטגיות עסקיות וגורמים אחרים, לרבות תנאים כלכליים כלליים ופיתוחים רגולטוריים, לא בשליטת החברה. סיכונים ואי-ודאויות אלה עלולים לגרום לתוצאות בפועל, לרמות הפעילות, לביצועים או להישגים של החברה להיות שונים מהותית מכל תוצאות, רמות פעילות, ביצועים או הישגים עתידיים המובעים או משתמעים מכל הצהרות צופות פני עתיד הכלולות בהודעה לעיתונות זו. הקוראים מוזהרים שלא להסתמך יתר על המידה על הצהרות כאלה, המדברות רק נכון למועד זה. החברה אינה מתחייבת לעדכן כל הצהרה צופה פני עתיד, למעט כנדרש בחוק.

 

ראו את ההודעה במקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220418005001/en/

 

למידע נוסף:

 

Nora Brennan
Chief Financial Officer
Fore Bio
media@Fore.Bio 

מקור: Fore Biotherapeutics

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire