מרי קיי בע"מ מכריזה על הזוכים באתגר החדשנות של אליפות העולם ב-NFTE

מרי קיי בע"מ מכריזה על הזוכים באתגר החדשנות של אליפות העולם ב-NFTE

 

האתגר ביקש מיזמים צעירים לפתור שוויון מגדרי במקום העבודה כדי לסייע בקידום יעדי פיתוח בר קיימא של האו"ם

 

דאלאס, 21  באפריל 2022, (BUSINESS WIRE):

 

Mary Kay Inc, תומכת תאגידית מובילה בהעצמת נשים ויזמות, הכריזה היום על אתגר החדשנות השני שלה (WSI) בשיתוף עם רשת להוראת יזמות (NFTE). החוויה החינוכית העולמית מזמינה צעירים בגילאי 13-24 לתעל את החשיבה הביקורתית שלהם ואת כישורי פתרון הבעיות שלהם כדי למצוא פתרונות לאתגרים הגדולים ביותר הניצבים בפני העולם כיום ולעזור לקדם את יעדי פיתוח בר קיימא של האו"ם (SDGs) תוך טיפוח חשיבה יזמית.

 

אתגר החדשנות העולמי של מרי קיי מעודד צעירים מרחבי העולם להגיש פתרונות חדשניים כדי להתמודד עם יעד 5 פיתוח בר קיימא: שוויון מגדרי. באופן ספציפי, אתגר זה ביקש מהסטודנטים לחשוב על דרכים לקדם שוויון במקום העבודה ולהבטיח גישה שווה להזדמנויות כלכליות לנשים ונערות. לפני הקורונה, עשרות שנים של נתונים המחישו את עלייתן של נשים בכוח העבודה. למרות שפער השכר נמשך, יותר נשים הצטרפו לשוק העבודה מדי שנה. אבל אובדן משרות במגפה, השפיע באופן לא פרופורציונלי על נשים, ומאז 2020, העלייה במעלה ההר לשוויון בכוח העבודה גדלה עוד יותר.

 

"ברכות לזוכים באתגר החדשנות של אליפות העולם השנה! מרי קיי יודעת את החשיבות של יזמות ואת התפקיד שהיא ממלאת בעולם היום ובעתיד, ולכן אנו משקיעים מדי שנה בתוכניות ויוזמות כדי לעזור להעצים נשים ונערות ברחבי העולם", אמרה דבורה גיבנס, מנהלת תפעול ראשית במרי קיי בע"מ. "אנחנו נרגשים מאוד עבור המתחרים והמנצחים שהתמודדו עם האתגר הזה והפגינו חשיבה מתקדמת וזיהו הזדמנויות נהדרות להשגת שוויון מגדרי במקום העבודה".

 

NFTE היא עמותה חינוכית גלובלית המתמקדת בהבאת כוחה של יזמות לבני נוער בקהילות בעלות הכנסה נמוכה. אתגר אליפות העולם בחדשנות (WSI) מזמין אתגרים בחסות תאגידית כדי להתמודד עם יעדי הפיתוח בר הקיימא של האו"ם.

 

NFTE, המגיעה ליותר מ-50,000 בני נוער ברחבי העולם, ראתה יותר מ-3,000 תלמידים מרקעים מגוונים מגישים רעיונות באתגרי WSI השנה. יותר מ-400 תלמידים השתתפו באתגר בחסות מרי קיי. שלושת הזוכים באתגר 2021 של מרי קיי הם:

 

*מקום ראשון: STEMinists יצרו פורטל מקוון המחבר בין נשים מקצועיות לסטודנטיות STEM צעירות כמנטוריות כדי לחזק את ההצלחה הנשית בתחומי STEM. פותח על ידי מיסאקי נגוין בן ה-15 מתיכון סילבר קריק בסן חוזה, קליפורניה.

 

*מקום שני: רפידות לשלום (Pads for Peace), שירות מנוי למוצרים נשיים, תורם קופסה למקלטים לחסרי בית עבור כל קופסה שנרכשה. פותח על ידי בנות ה- 14 אשלי כהן, אוליביה מוני ואשלי סימוניאן מבית הספר ברנטווד בלוס אנג‘לס.

 

*מקום שלישי: בנות שחורות אומרות עסקים ((Black Girls Mean Business, תוכנית עסקית וירטואלית לקיץ לנערות תיכון שחורות, מתאימה לאנשי מקצוע צעירים עם מנטורים מעסקים מובילים בתעשייה. פותח על ידי בנות ה- 17 בריאנה הולמס, אליסה טורס, רייצ‘ל הולמס, וצ‘רי ג‘אנג בת ה -18 מתיכון סילבר קריק בסן חוזה, קליפורניה.

 

"בכל שנה, צוותים של צעירים מכל רחבי העולם מגיבים לקריאה של WSI על ידי הקשה על היצירתיות שלהם לפתרונות חדשניים לכמה מהבעיות הדחופות ביותר בעולם", אמר ד"ר ג‘יי.די לה-רוק, נשיא ומנכ"ל NFTE. "אנשים צעירים הם נועזים ושאפתנים ולעתים קרובות מונעים על ידי מה שהם נלהבים. WSI מציעה להם הזדמנות לפתח את הרעיונות שלהם ומתגמלת אותם על חשיבה יצירתית על נושאים כמו עוני, שוויון והכלה, וצדק חברתי וסביבתי".

 

אליפות החדשנות העולמית של NFTE לשנת 2021 מוצגת על ידי קרן סיטי וכוללת אתגרים מבנק המערב, קרן סיטי, ארנסט אנד יאנג LLP (EY ארה"ב), מרי קיי בע"מ, מקסאר טכנולוגיות, PIMCO וסנט-גוביין.

 

למידע נוסף על אליפות העולם בחדשנות ועל כל האתגרים, בקרו בכתובת https://innovation.nfte.com

 

אודות Mary Kay

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, הקימה את חברת הקוסמטיקה שלה לפני יותר מ-60 שנה כשלה שלוש מטרות: להציע הזדמנויות מתגמלות לנשים, לספק מוצרים שאי אפשר לעמוד בפניהם ולהפוך את העולם למקום יותר טוב. החלום הזה התפתח לחברה של מיליארדי דולרים בעלת מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות. החלום הזה התפתח לחברה של מיליארדי דולרים בעלת מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות.

 

בנוסף להשקעה במדע שמאחורי יופי וייצור מוצרים חדשניים, Mary Kay מחויבת להעצמת נשים ומשפחותיהן. על ידי תמיכה בחקר הסרטן, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ייפוי הקהילות שלנו ליפות את הקהילות שלנו ולעודד ילדים ללכת בעקבות החלומות שלהם, החברה שלנו מבטיחה שהחזון המקורי של מרי קיי אש ימשיך לזרוח גם היום. קבלו מידע נוסף MaryKayGlobal.com

 

אודות NFTE

 

הרשת להוראת יזמות (NFTE) היא עמותה גלובלית ללא מטרות רווח המספקת חינוך יזמות איכותי לתלמידי חטיבות ביניים ותיכון מקהילות חסרות משאבים, כמו גם תוכניות לסטודנטים ומבוגרים במכללה. NFTE מגיעה ליותר מ-50,000 סטודנטים בשנה ב-25 מדינות ברחבי ארה"ב ומציעה תוכניות ב-18 מדינות נוספות. חינכנו יותר ממיליון תלמידים באמצעות תוכניות בתוך בית הספר, מחוץ לבית הספר, במכללה ובמחנה קיץ, המוצעות באופן אישי ובאינטרנט. למידע נוסף על האופן שבו אנו מקדמים קפיטליזם כוללני ובונים את הדור הבא של יזמים מגוונים, בקרו www.nfte.com.

 

ליצירת קשר:

Mary Kay Inc. Global Corporate Communications
marykay.com/newsroom
(+1) 972-687-5332 or media@mkcorp.com

 

מקור: Mary Kay Inc.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire