מרי קיי מדגישה את פעולת האוקיינוס ושותפות עם ארגון שמירת הטבע ביום כדור הארץ 2022

 

מרי קיי מדגישה את פעולת האוקיינוס ושותפות עם ארגון שמירת הטבע ביום כדור הארץ 2022

 

דאלאס, 22  באפריל 2022, (BUSINESS WIRE):

 

יום כדור הארץ הזה מציין את יום השנה ה -52 ליום כדור הארץ הראשון שנחגג בשנת 1970. Mary Kay Inc.  מצטרפת לחגיגת הסביבה ואת כל השותפויות ברחבי העולם הפועלות להשקעה בכוכב הלכת שלנו ולהשגת 17 יעדי פיתוח בר קיימא (SDGs) של האו"ם.

מרכיב מרכזי בהתמודדות עם שינויי האקלים והשגת יעדי ה-SDG תלוי בפעולה באוקיינוס. האוקיינוס מכסה 70 אחוז מפני השטח של כדור הארץ, הוא הביוספרה הגדולה ביותר של כדור הארץ, והוא ביתם של עד 80 אחוזים מכל החיים בעולם. הוא מייצר 50 אחוז מהחמצן שאנחנו צריכים, סופג 25 אחוז מכל פליטות הפחמן הדו-חמצני ולוכד 90 אחוז מהחום הנוסף שנוצר מפליטות אלה. 1

ארגון שימור הטבע - The Nature Conservancy (TNC) יצא למסע להגנה על האוקיינוסים שלנו, בתמיכת מרי קיי, המחזיקה מים בלב אסטרטגיית הקיימות שלה: "ביום כדור הארץ הזה, האוקיינוסים שלנו זקוקים לכולנו", אמר ג‘פרי פאריש, מנכ"ל גלובלי להגנת הטבע בארגון שימור הטבע . "בתמיכת השותפים התאגידיים שלנו, TNC פועלת מדי יום ברחבי העולם כדי לשמר את השוניות, החופים והדיג שהופכים את החיים על הפלנטה הזו, ואת חיינו שלנו, לשגשג. יחד, אנחנו הופכים כל יום, ליום כדור הארץ".

באמצעות השותפות הקולקטיבית, מרי קיי תומכת בפרויקטים המביאים להשפעה בת קיימא לשימור והגנה על האוקיינוסים שלנו:

*הגנה גלובלית על האוקיינוסים לשיפור בריאות האוקיינוסים עבור הטבע והאנשים;

*הגנה על שוניות אלמוגים עמידות בפני אקלים, "שוניות-על", במשולש האלמוגים;

*שחזור שוניות הרכיכות באסיה פסיפיק, באוסטרליה, הונג קונג וסין;

*תמיכה בנשים מנהיגות באוקיינוס השקט בפפואה גינאה החדשה (עצי מנגרובה, נשים ושווקים) ובאיי שלמה (בריאות וחוסן קהילתיים);

*שימור ושיקום חופים בחוף המפרץ (הגנה על ביצות החוף של חוף המפרץ); ו

*שיפור הדיג במקסיקו (שיפור הדיג והעצמת הקהילות).

 

ארגון שימור הטבע ישיק שותפות גלובלית חדשה כדי לזהות ולהגן על שוניות אלמוגים הממוקמות כדי לשרוד את שינוי האקלים – "שוניות על" בוועידת האוקיינוס ​​​​של האו"ם 2022 בליסבון, פורטוגל. ועידת האוקיינוסים של האו"ם, בהנחיית ממשלות קניה ופורטוגל, תבקש להתמודד עם האיומים על הבריאות, האקולוגיה, הכלכלה והמשילות של האוקיינוס ולהניע פתרונות חדשניים מבוססי מדע נחוצים שמטרתם להתחיל פרק חדש של פעולה גלובלית באוקיינוס.

"ביום כדור הארץ, ובכל יום, מרי קיי חוגגת את העבודה שעשינו כדי להשקיע בכוכב הלכת שלנו ולהגן על האוקיינוסים שלנו – משאב המקיים את פרנסתם של כ -3 מיליארד אנשים ברחבי העולם. היא חיונית לכדור הארץ, לעתיד ולקהילות שלנו. מרי קיי גאה בשותפויות שלנו כדי לעזור ליצור השפעה בת קיימא ומתמשכת בקהילות ברחבי העולם. זו אכן שותפות לכדור הארץ", אמרה דבורה גיבנס, מנהלת תפעול ראשית במרי קיי בע"מ.

"אנחנו יודעים שיש עוד עבודה לעשות ואנחנו יודעים שאנחנו יכולים, ויהיה, לעשות יותר. טיפול בכדור הארץ שלנו חשוב למרי קיי ויום כדור הארץ נותן לנו הזדמנות לאשר מחדש את ההתחייבויות שלנו לפעולה בת קיימא", הוסיפה גיבנס.

כדי לקרוא עוד על המחויבות של מרי קיי לקיימות, בקרו בכתובת marykayglobal.com/sustainability  והורידו את אסטרטגיית הקיימות הגלובלית של מרי קיי, "העשרת החיים היום למחר בר קיימא".

אודות Mary Kay Inc.

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, ייסדה את חברת היופי החלומית שלה בשנת 1963 במטרה אחת: להעשיר את חיי הנשים. החלום הזה התפתח לחברה של מיליארדי דולרים בעלת מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות. כחברה לפיתוח יזמות, Mary Kay מחויבת להעצים נשים במסען לעצמאות כלכלית באמצעות חינוך, חונכות, הסברה, נטוורקינג וחדשנות. Mary Kay הקדישה את עצמה להשקעה במדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח העור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים. מרי קיי מאמינה בהעשרת החיים היום למחר בר קיימא, בשותפות עם ארגונים מרחבי העולם המתמקדים בקידום מצוינות עסקית, תמיכה בחקר הסרטן, קידום שוויון מגדרי, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ייפוי הקהילות שלנו ליפות את הקהילות שלנו ולעודד ילדים ללכת בעקבות החלומות שלהם. קבלו מידע נוסף marykayglobal.com, מצאו אותנו בפייסבוק, באינסטגרם ובלינקדאין או עקבו אחרינו בטוויטר.

 

אודות The Nature Conservancy

 

The Nature Conservancy הוא ארגון שימור עולמי המוקדש לשימור האדמות והמים שבהם תלויים כל החיים. בהנחיית המדע, אנו יוצרים פתרונות חדשניים בשטח לאתגרים הקשים ביותר בעולם שלנו, כך שהטבע והאנשים יוכלו לשגשג יחד. אנו מתמודדים עם שינויי האקלים, משמרים אדמות, מים ואוקיינוסים בקנה מידה חסר תקדים, מספקים מזון ומים באופן בר קיימא ועוזרים להפוך ערים לבנות קיימא יותר. בעבודה ב-79 מדינות וטריטוריות, אנו משתמשים בגישה שיתופית העוסקת בקהילות מקומיות, ממשלות, המגזר הפרטי ושותפים אחרים. לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר www.nature.org  או עקבו אחר@nature_press  בטוויטר.

 

1 אודות ועידת האוקיינוס של האו"ם 2022, ועידת האוקיינוס של האו"ם ליסבון, פורטוגל, https://www.un.org/en/conferences/ocean2022/about

 

תמונות / מולטימדיה זמינים:

 

https://www.businesswire.com/news/home/52694794/en

ליצירת קשר:

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or media@mkcorp.com

 

מקור: Mary Kay Inc.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire