הסרת איסור הסיגריות האלקטרוניות במצרים תגדיל את ההזדמנויות העסקיות ותעניק למבוגרים חלופה טובה יותר לסיגריות מסורתיות

 

הסרת איסור הסיגריות האלקטרוניות במצרים תגדיל את ההזדמנויות העסקיות ותעניק למבוגרים חלופה טובה יותר לסיגריות מסורתיות

 

ההחלטה גם תאפשר לבעלי עניין בשוק לדחות מוצרים לא בטוחים בשוק השחור ולתרום הכנסות ממסים המוטלים על מוצרים שנמכרו כחוק לממשלת מצרים

 

קהיר, 24 באפריל 2022, (BUSINESS WIRE):

 

RELX International, חברת סיגריות אלקטרוניות רב-לאומית אחראית, משבחת את החלטת הרשויות המצריות האחרונות לאפשר יבוא ומסחור חוקיים של מוצרי סיגריות אלקטרוניות במדינה. הסרת האיסור מדגישה את הגישה הפרוגרסיבית של הרשויות המצריות לסיגריות אלקטרוניות ומניחה את הקרקע ליצירת שוק מוסדר עשיר בהזדמנויות עסקיות, באמצעות שירות הביקוש למוצרים נגישים ואיכותיים בקלות על ידי צרכנים בוגרים ברחבי המדינה.

ההחלטה רואה את מצרים מצטרפת לשווקים גלובליים ואזוריים כמו כווית, ערב הסעודית ואיחוד האמירויות הערביות, שהכשירו ומסחרו את צריכת הסיגריות האלקטרוניות. ככל שההבנה והקבלה של מוצרי סיגריות אלקטרוניות גדלה על ידי מספר גדל והולך של רגולטורים וארגוני בריאות, כגון סוכנות מינהל המזון והתרופות האמריקני (FDA) [1] ושירות הבריאות הלאומי (NHS) בבריטניה [2], שוק הסיגריות האלקטרוניות צפוי להמשיך את הצמיחה היציבה שלו בשנים הקרובות. ההכנסות העולמיות משוק הסיגריות האלקטרוניות ב-2022 הגיעו ל-22.95 מיליארד דולר נכון למרץ, והשוק צפוי לצמוח מדי שנה ב-4.19% (CAGR 2022-2027) לפי Statista Research. [3]

בעקבות המהלך על ידי הרשויות המצריות ובהתאם למחויבותה להיות מותג אידוי אחראי, RELX International   יכולה לעבוד באופן רשמי עם בעלי עניין בשוק במצרים כדי להגן על קטינים, מעשנים בגיל החוקי ואידוי ופרנסה כלכלית באמצעות יוזמת ההתחייבות של RELX. היוזמה הושקה בשנת 2021 ומגבירה את המחויבות הגלובלית המשמעותית ממילא של החברה לאחריות תאגידית. היא מאפשרת למשרד לתרום לקהילות בהן היא פועלת תחת שלושה עמודי תווך: תוכנית הגארדיאן, "מגן הזהב" ו""Green Shoots. היוזמה מכסה תחומים מפיתוח מוצרים ועד מכירות ומניעה ומרתיעה של שימוש במוצרי סיגריות אלקטרוניות על ידי קטינים, באמצעות מאמצים משותפים עם קמעונאים להגביר את הזיהוי באתר.

"החלטת הרשויות המצריות משקפת את מחויבותה לתמוך בעסקים חוקיים במדינה תוך פגיעה בסחר הבלתי חוקי של מוצרים אלה, בהתאם למה שאנו רואים במספר גדל והולך של שווקים ברחבי העולם. סביבת העסקים וההשקעות במדינה תרוויח באופן משמעותי מהחלטה זו, וכך גם צרכנים מבוגרים שיכולים כעת בנוחות, ובאופן חוקי, לרכוש חלופות טובות יותר לסיגריות דליקות.

"אנו מצפים לעבוד עם השותפים שלנו כדי לגדול ולהגן על ההכנסה שלהם באמצעות סל המוצרים האיכותיים שלנו" אמר רוברט נאוס, מנהל קשרי חוץ – MENA & ואירופה, RELX International.

על ידי הסרת האיסור על מוצרי סיגריות אלקטרוניות, הרשויות המצריות פתחו את הדלת לשפע של אפשרויות עסקיות והשקעות. מוצרי סיגריות אלקטרוניות מורשים נמכרים באופן מסורתי על ידי עסקים קטנים ובינוניים, כך שהמהלך יחזק עסקים קיימים שמוכרים מוצרים כאלה, וימשוך יזמים המעוניינים להקים נקודות קמעונאיות חדשות ברחבי הארץ. כמו כן, היא תמשוך השקעות למדינה ממותגי סיגריות אלקטרוניות המעוניינים להקים חנות בארץ ולטפל בשוק.

 

צרכנים מבוגרים עומדים ליהנות מהמהלך, שכן כעת יש להם גישה חוקית לסיגריות אלקטרוניות בין אם ברצונם לעבור לחלופה טובה יותר לסיגריות מסורתיות. כמה רשויות בריאות ורגולטורים, כולל NHS [2] של בריטניה ומשרד הבריאות של ניו זילנד הבהירו בחיוב את עמדתם לגבי אידוי כדרך לאנשים להתרחק מעישון סיגריות דליקות [4].

בנוסף, ההחלטה תתרום להתאוששות הכלכלית של המדינה לאחר המגפה באמצעות גביית הכנסות ממסים ממוצרים מיובאים כחוק. במקביל, היא תאפשר לרשויות המצריות לצמצם את סוגיות העלמות המס הקשורות לשחקנים בלתי חוקיים בשוק. בדומה לכך, המהלך והרגולציה המאוזנת של השוק מציעים לרשויות ולספקי הסיגריות האלקטרוניות נתיב לבלום את התפשטותם של מוצרים נחותים ומסוכנים בשוק השחור שאינם עומדים בתקנים ובתקנות שקבעו הרשויות המצריות והבינלאומיות. בכך, צרכנים מבוגרים יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהמוצרים שהם מוצאים במבצע הם אכן חלופה אמינה לסיגריות מסורתיות.

לינקים:

[1] ה-FDA ארה"ב: ה-FDA מתיר שיווק של מוצרי סיגריות אלקטרוניות, סימון אישור ראשון מסוגו על ידי הסוכנות

[2] NHS UK: שימוש בסיגריות אלקטרוניות כדי להפסיק לעשן

[3] Statista - תחזית עולמית לסיגריות אלקטרוניות

[4] משרד הבריאות של ניו זילנד – הצהרת עמדה על אידוי

 

אודות RELX International

 

RELX International, שנוסדה בשנת 2019, היא חברת סיגריות אלקטרוניות רב-לאומית המשווקת ומוכרת את RELX, מותג vape המתקדם בעולם המופעל על ידי טכנולוגיית SuperSmoothTM. RELX, מותג הסיגריות האלקטרוניות המוביל באסיה, מרחיב את טביעת הרגל שלו ברחבי העולם, וזמין כיום ביותר מ-40 מדינות כמו בריטניה, צרפת, איטליה, גרמניה, אינדונזיה, הפיליפינים, קנדה, ערב הסעודית ואיחוד האמירויות. מה שמבדיל את RELX מהתחרות היא העובדה שיש לה מערכת אקולוגית מלאה (כגון תרמילים סגורים, כלים חד פעמיים, מכשירים ואביזרי ספקי כוח) המעוצבים במרכז מחקר ופיתוח חדשני ומיוצרים באחד ממפעלי הסיגריות האלקטרוניות הגדולים בעולם. המשימה של RELX היא להפוך את RELX למותג מהימן עבור מעשנים בוגרים באמצעות מוצרים חדישים, טכנולוגיות מובילות בתעשייה והתקדמות מדעית בשיתוף עם אנשים מוכשרים ומחויבים ברחבי העולם. החברה משכה כישרונות גלובליים מאובר, פרוקטר אנד גמבל, אפל, Beats ו-L‘Oréal. RELX גאה להיות רשומה בדובאי דיוטי פרי, ערוץ הדיוטי פרי הראשון בעולם.

אתר: www.relxnow.com

לינקדאין: RELX International

אינסטגרם: @RELXArabia

פייסבוק: @RELXArabia

ליצירת קשר:

 

למידע נוסף על הודעות לעיתונות נוספות, דוגמאות או תמונות, אנא צרו קשר עם Khyati Megchiani  או עם Mutasem Shadid  ב- Brazen MENA: relxarabia@brazenmena.com

 

 

מקור: RELX International

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire