אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה של אמריקה הלטינית עם חברת חברים בפרו

אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה של אמריקה הלטינית עם חברת חברים בפרו

 

סן פרנסיסקו, 26 באפריל 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

אנדרסן גלובל משפרת את הפלטפורמה שלה בפרו כאשר Picón & Asociados, חברה משתפת פעולה מאז 2018, הופכת לחברה האחרונה שהצטרפה לארגון העולמי. ההודעה מגיעה על רקע התוספת האחרונה של חברת החברים במקסיקו כאשר אנדרסן גלובל ממשיכה לחזק את נוכחותה באמריקה הלטינית ולספק חבילה של שירותים גלובליים ומשולבים.

Picón & Asociados הממוקמת בלימה, מובלת על ידי השותף המנהל אוסקר פייקון. המשרד מתמחה בענייני מיסוי ומכס, תוך מתן פתרונות מותאמים אישית בתכנון מס, בדיקת נאותות, ייעוץ מס, ותמחור העברה ללקוחות בינלאומיים ומקומיים.

"במהלך השנים האחרונות, בנינו יחסי עבודה חזקים עם חברות החברים ושיתוף הפעולה של אנדרסן גלובל כדי לענות על הצרכים של הלקוחות שלנו באופן אזורי ועולמי", אמר אוסקר. "הפיכתה לחברה בחברה של אנדרסן גלובל היא עדות למחויבות המתמשכת שלנו לספק את הפתרונות הטובים מסוגם בצורה חלקה".

מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן הוסיף, "שירות לקוחות באיכות גבוהה נשאר בראש סדר העדיפויות שלנו ועבודה עם אנשי מקצוע החולקים את הלך הרוח הזה חשובה לנו ביותר. אוסקר וצוותו מפגינים בעקביות את מחויבותם ללקוחותיהם וחולקים דעות דומות התואמות את ערכי הארגון שלנו. התוספת של Picón & Asociados  כחברה מאפשרת לנו לשמור על דריסת הרגל שלנו באמריקה הלטינית והיא חלק מאסטרטגיית ההתרחבות הגדולה שלנו".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-10,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-337 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire