מעבדות דנטה נבחרו לספק בדיקות גנטיות למרכז תאי הגזע באבו דאבי, בפיתוח משותף של חיסונים לסרטן mRNA

 

מעבדות דנטה נבחרו לספק בדיקות גנטיות למרכז תאי הגזע באבו דאבי, בפיתוח משותף של חיסונים לסרטן mRNA

 

ADSCC ומעבדות דנטה חותמים על הסכם

 

 

ד"ר ינדרי ונטורה כרמנטה, מנכ"ל מרכז תאי הגזע באבו דאבי וקרלו לוגלי, מנהל העניינים הגלובליים הראשי במעבדות דנטה, חותמים על ההסכם במתחם ADSCC באבו דאבי.

 

 

ניו יורק, 27 באפריל 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

חברת Dante Labs, מובילה עולמית בגנומיקה וברפואה מדויקת, שמחה להודיע שהחברה נבחרה לספקית הבדיקות הגנטיות של מרכז תאי הגזע באבו דאבי (ADSCC), מרכז הבריאות המומחה שבסיסו באבו דאבי המתמקד בטיפול בתאים וברפואה רגנרטיבית. במקביל, הושקה תוכנית מו"פ משותפת המתמקדת בפיתוח פלטפורמת חיסוני mRNA לזיהוי טיפולים בודדים בסרטן.

 

"שיתוף פעולה זה עם ADSCC הוא צעד חשוב קדימה באסטרטגיה שלנו לספק את השירותים הגנטיים הקליניים הטובים ביותר כעת לאיחוד האמירויות הערביות ובאזור. המטרה היא ששותפויות כאלה יסללו את הדרך לאימוץ רחב בהרבה של גנומיקה בתחומים קליניים נוספים", אמר אנדראה ריפוסאטי, מנכ"ל Dante Labs. "ברור שאיחוד האמירויות הפכה למובילה עולמית בתחום הגנומיקה, ואנחנו שמחים להשקיע במדינה החדשנית הזו".

החל מה-18 באפריל 2022, דנטה החלה לספק בדיקות גנטיות קליניות לחולי ADSCC המכסים קשת רחבה של התמחויות רפואיות וכל הבדיקות יתקיימו במעבדה החדשה של דנטה בדובאי.

"אנחנו מאוד נרגשים ומצפים לשיתוף הפעולה הקרוב שלנו עם דנטה", אמר ד"ר ינדרי ונטורה כרמנטה, מנהל כללי ב- ADSCC. "הניסיון המשולב של אנשי המקצוע העומדים בראש שיתוף פעולה זה נותן לנו ביטחון מוחלט בהצלחת המאמץ השאפתני הזה. העבודה המשותפת עם Dante Labs מספקת לנו הזדמנות מצוינת לשפר עוד יותר את מעמדה של איחוד האמירויות הערביות כמובילה עולמית הן בגנומיקה והן בפרקטיקות בריאות חדשניות, שמטרתן למגר מחלות קטלניות ברחבי העולם לטובת האנושות".

בנוסף לשירותי הבדיקות הגנומיות, דנטה וה-ADSCC ישתפו פעולה בהשקת תוכנית מו"פ עם דגש על טיפולים מותאמים אישית לחולים אונקולוגיים, ובסופו של דבר בפיתוח חיסונים לסרטן.

"התקווה עם תוכניות בדיקה כמו שלנו עם ADSCC היא שזה יסלול את הדרך לאימוץ רחב יותר של גנומים בתחומים אחרים כגון מו"פ ותוכניות הכשרה", אמר פרופסור מתיה קפולי, מנהל מדעי ראשי של מעבדות דנטה. "טכנולוגיית ה-mRNA מבטיחה מאוד למחלות זיהומיות. אנו משוכנעים כי תוכנית המו"פ המשותפת תספק תוצאות מוצקות בטיפולים אונקולוגיים בקרוב מאוד ותוביל לסוגים חדשים של חיסונים באונקולוגיה ובאזורים קליניים אחרים".

אודות Dante Labs

 

Dante Labs הינה חברה עולמית לבניית נתונים גנומיים ולמסחור סוג חדש של יישומי בריאות ואריכות ימים המבוססים על ריצוף גנומי שלם ובינה מלאכותית. החברה משתמשת בפלטפורמה שלה כדי לספק תוצאות מטופלים טובות יותר מדיאגנוסטיקה ועד טיפולים בנכסים כולל אחד ממאגרי הגנום הפרטיים הגדולים ביותר בהסכמת המחקר, פלטפורמת תוכנה בבעלות החברה, אשר מתוכננת לממש באופן מלא את כוחם של הנתונים הגנומיים תוך תהליכי שכלול וקניין, המאפשרים גישה תעשייתית לריצוף גנומי.

 

אודות Abu Dhabi Stem Cells Center (ADSCC)

מרכז תאי הגזע של אבו דאבי (ADSCC) הוא מרכז בריאות מומחה שבסיסו באבו דאבי המתמקד בטיפול בתאים וטכניקות רפואה רגנרטיבית, כמו גם בהעברת מחקר חדשני על תאי גזע באזור.

המרכז הוקם במרץ 2019 כדי לענות על הביקוש הגובר המקומי והאזורי לשירותים וטיפולים רפואיים מיוחדים ביותר. מצויד בטכנולוגיות החדישות ביותר, מכשירים רפואיים הייחודיים לאזור, וצוות של רופאים בעלי הכרה בינלאומית העובדים יד ביד עם חוקרים, ADSCC הוא הראשון מסוגו באיחוד האמירויות.

המרכז מתמקד בעיקר בקציר, עיבוד, אפיון ואחסון של מוצרי תאים ליישום קליני הן ברפואה רגנרטיבית והן בהשתלות המטופוביטיות. הוא שואף לייעל ולפתח תהליכים חדשים הקשורים לטיפול ומחקר בתאי גזע, על מנת לשרת הן את צוות הצרכים הקליניים של צוות הרופאים שלנו והן להפוך למרכז הפניה לאזור.

למידע נוסף:

Laura D’Angelo
VP of Investor Relations
ir@dantelabs.comI’m +39 0862 191 0671
www.dantelabs.com

info@adscc.ae
Abu Dhabi Stem Cells Center

תמונת יח"צ הקשורה להודעה זו זמינה בקישור:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/76811dae-c095-4504-a5b6-34da0ca44892/en

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE