מרכז המידע הבינלאומי ללכידת ואחסון פחמן מינה את ג'יימס מילר לנשיא ומנכ"ל

מרכז המידע הבינלאומי ללכידת ואחסון פחמן מינה את ג‘יימס מילר לנשיא ומנכ"ל

רג‘ינה, ססקצ‘ואן, 2 במאי 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

מרכז המידע הבינלאומי ללכידת ואחסון פחמן (CSS) מינה את ג‘יימס מילר לתפקיד נשיא ומנכ"ל. המינוי ייכנס לתוקף ב-24 במאי. מילר, מנהל שזוכה לכבוד רב עם ניסיון מעמיק באנרגיה, תשתית תעשייתית ומדיניות ציבורית, מגיע לתפקיד בנקודת מפנה קריטית בפיתוח של טכנולוגיות ללכידה ואחסון פחמן בקנדה וברחבי העולם.

 

"אנחנו צריכים קיצוץ עמוק בפליטות גזי חממה אם אנחנו מתכוונים לעמוד ביעדי האקלים השאפתניים שלנו בעשורים הקרובים", אומר מילר. "ארגונים גלובליים רבים, כולל סוכנות האנרגיה הבינלאומית והפאנל הבין-ממשלתי של האו"ם לשינויי אקלים מסכימים שללא CCS העולם לא יכול לעמוד ביעדי הפחתת הפליטה שלו. אני נרגש להוביל את הארגון הזה בתקופה שבה ההשקעה והעניין הנרחבים ב-CCS מתרחבים".

 

ג‘יימס מילר, יליד קלגרי, החל את הקריירה שלו בססקצ‘ואן, שם היה יועץ בכיר בממשלה לפני שמונה למנהל יחסי הציבור של שירותי הבריאות באזור קלגרי. הוא עבר לתעשיית האנרגיה, וסיפק הנחיות יחסי ציבור ל-TransCanada Corporation (כיום TC Energy) במהלך תכנון ופיתוח של פרויקטי תשתית גדולים כולל צינורות Keystone XL ו-Energy East. לאחרונה הוא ניהל את יחסי הציבור של Pieridae Energy, ועבד על פרויקט LNG בשווי 10 מיליארד דולר מול החוף המזרחי של קנדה, ועל יוזמת לכידת הפחמן המתוכננת של Pieridae שמטרתה ללכוד שלושה מיליון טונות של פחמן דו חמצני מדי שנה.

 

עם מנדט לקדם את ההבנה והפריסה הגלובלית של CCS בקנה מידה גדול, במטרה להוביל להפחת עולמית של פליטת גזי חממה, מרכז הידע הבינלאומי ללכידת ואחסון פחמן מספק את הידע ליישום פרויקטים בקנה מידה גדול של CCS, כמו גם מיטוב CCS באמצעות לימוד הבסיס במתקן ה-CCS המשולב במלואו Boundary Dam 3 וגם באמצעות מחקר הדור השני המקיף של CCS, הידוע בשם Shand CCS Feasibility Study. המומחיות שלנו חוצה תעשיות כולל מלט, אשלג ושריפת גז טבעי.

 

מרכז המידע, הפועל משנת 2016 בניהולו של דירקטוריון עצמאי, הוקם על ידי BHP ו-SaskPower. עם ההשקעה הפרטית והציבורית הגוברת ב- CCS, מרכז המידע ממוקם באופן ייחודי לייעץ לתעשיות בקנדה וברחבי העולם בתכנון, פיתוח וניהול טכנולוגיה חשובה זו. לפרטים נוספים: https://ccsknowledge.com/.

 

למידע נוסף:

 

Jill Sawyer

International CCS Knowledge Centre

+1-306-565-KNOW (5669)

jsawyer@ccsknowledge.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE