אנדרסן גלובל בהופעת בכורה בבלגיה; מחזקת את הפלטפורמה האירופית

 

אנדרסן גלובל בהופעת בכורה בבלגיה; מחזקת את הפלטפורמה האירופית

 

סן פרנסיסקו, 3 במאי 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה האירופית הקיימת שלה באמצעות הסכם שיתוף פעולה עם thg, אחת מחברות רואי החשבון והמיסים הגדולות בבלגיה.

thg, שנוסדה בשנת 1983 על ידי השותף ג‘וזף פיימונוויל, היא בעלת יכולות שירות מלא בשירותי החשבונאות, המיסוי, הייעוץ והשכר. thg פועלת עם צוות אנשי מקצוע בארבעה משרדים ברחבי בלגיה כדי לספק פתרונות מותאמים אישית וממוקדים בלקוחות לחברות מקומיות ובינלאומיות, כמו גם לחברות קטנות ובינוניות וארגונים גדולים.

"במהלך השנים, גדלנו מאוד כחברה בגלל המחויבות שלנו לספק את הפתרונות הטובים מסוגם עבור הלקוחות שלנו", אמר ג‘וזף. "שיתוף הפעולה שלנו עם אנדרסן מאפשר לנו לבנות על בסיס זה חיזוק  של הנוכחות שלנו באופן אזורי ועולמי עם צוות שערכיו משקפים את שלנו".

מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן הוסיף: "thg היא אחת מחברות ראיית החשבון וייעוץ המס הגדולות לשמירה על יתרון תחרותי באזור. זהו שוק חשוב מאוד לאירופה ולכל הארגון הגלובלי שלנו ומאפשר לנו לספק ללקוחותינו שירותים מקיפים בצורה חלקה".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-10,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-340 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire