ננוקס תדווח על תוצאות הרבעון הראשון לשנת 2022 ב-19 במאי 2022

 

ננוקס תדווח על תוצאות הרבעון הראשון לשנת 2022 ב-19 במאי 2022

 

נווה אילן, 5 במאי 2022, (BUSINESS WIRE):

 

NANO-X IMAGING LTD ("ננוקס" או "החברה", נאסד"ק: NNOX), תדווח על תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון שהסתיים ביום 31 במרץ 2022 לפני פתיחת השוק ביום חמישי, 19 במאי 2022. ארז מלצר, מנכ"ל החברה, ורן דניאל, סמנכ"ל הכספים, יקיימו שיחת ועידה כדי לבחון את התוצאות הללו ולספק עדכון עסקי החל מהשעה 8:30 בבוקר  ET. (15:30 שעון ישראל)

 

בעלי עניין יכולים לגשת לשיחת הוועידה על ידי חיוג (877) 550-3765 (מקומי) או (409) 937-8962 (בינלאומי) והזינו את קוד הגישה 8476729. משתתפים המעוניינים להצטרף לשיחה באמצעות שידור האינטרנט צריכים להשתמש בקישור השידור הבא   Nanox Q1 2022 Earnings. הקישור יפורסם גם בקטגורית קשרי משקיעים באתר ננוקס באירועים ומצגות. שידור חוזר של שידור האינטרנט יהיה זמין זמן קצר לאחר סיום האירוע.

אודות Nanox

Nanox ננוקס (נאסד"ק: NNOX) מתמקדת ביישום טכנולוגיית ההדמיה הרפואית והפתרונות הקניינים שלה כדי להפוך את הרפואה האבחונית לנגישה ובמחיר סביר יותר ברחבי העולם. החזון של Nanox הוא להגביר את הגילוי המוקדם של מצבים רפואיים הניתנים לגילוי על ידי טכנולוגיות תמונה רפואיות המבוססות על צילומי רנטגן, אשר אנו מאמינים הוא המפתח להגברת מניעה וטיפול מוקדם, שיפור התוצאות הבריאותיות, ובסופו של דבר, הצלת חיים. אנו מפתחים פתרון הדמיה הוליסטי, הכולל את מערכת Nanox, המורכבת מ- Nanox.ARC באמצעות טכנולוגיית מקור הרנטגן החדשה שלנו MEMs, ואת Nanox.CLOUD, תוכנת ענן נלווית, המשולבת עם פתרונות AI ושירותי טלרדיולוגיה. החזון שלנו הוא להגביר את הגילוי המוקדם של מצבים רפואיים הניתנים לגילוי על ידי צילום רנטגן על ידי שיפור הגישה להדמיה, הפחתת עלויות ההדמיה ושיפור יעילות ההדמיה, שלדעתנו היא המפתח להגברת הטיפול במניעה מוקדמת, לשיפור התוצאות הבריאותיות ובסופו של דבר להצלת חיים. לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת www.nanox.vision.

הצהרות צופות פני עתיד

הודעה לעיתונות זו עשויה להכיל הצהרות צופות פני עתיד הכפופים לסיכונים וחוסר ודאות. כל ההצהרות שאינן עובדות היסטוריות הכלולות בהודעה לעיתונות זו הן הצהרות צופות פני עתיד. הצהרות אלה כוללות, בין היתר, הצהרות כלשהן הנוגעות ליזום, תזמון, התקדמות ותוצאות של פעילות המחקר והפיתוח, הייצור והמסחור של החברה ביחס לטכנולוגיית מקור הרנטגן שלה ו- Nanox.ARC, היכולת לממש את היתרונות הצפויים של הרכישות, והסיכויים העסקיים הצפויים של החברה והחברות הנרכשות. במקרים מסוימים, באפשרותך לזהות הצהרות צופות פני עתיד על-ידי מינוחים כגון "יכול", "עשוי", "עשוי", "להעריך", "להמשיך", "לצפות", "להתכוון", "צריך", "לתכנן", "צריך", "יכול", "לצפות", "לחזות", "פוטנציאל", או השלילי של מונחים אלה או ביטויים דומים אחרים. הצהרות צופות פני עתיד מבוססות על מידע שיש לחברה כאשר הצהרות אלה נאמרות או על אמונתה בתום הלב של ההנהלה נכון למועד זה ביחס לאירועים עתידיים, והן כפופות לסיכונים וחוסר ודאות שעלולים לגרום לביצועים או לתוצאות בפועל להיות שונים באופן מהותי מאלה המובעים או מוצעים על ידי ההצהרות צופות פני עתיד או מוצעות. גורמים שעלולים לגרום לתוצאות בפועל להיות שונות מהותית מאלה הצפויות כיום כוללים: סיכונים הקשורים (1) לחוסר היכולת לשלב בהצלחה את עסקי החברות הנרכשות, (2) חוסר היכולת לממש את היתרונות הצפויים של הרכישות, אשר עשויים להיות מושפעים, בין היתר, מתחרות, הכרה במותג, היכולת של החברות הנרכשות לצמוח ולנהל את הצמיחה ברווחיות ולשמור על עובדי המפתח שלהן, (3) עלויות הקשורות לרכישות ו/או התחייבויות לא ידועות או בלתי ניתנות להערכה, (4) שינויים בחוקים או בתקנות החלים המשפיעים על פעילות החברות הנרכשות, (5) אי עמידה ביעדי פיתוח טכנולוגיים צפויים, (6) כישלון החברות הנרכשות להרחיב ביעילות פתרונות הדמיה רפואית מקצה לקצה ברחבי העולם, (7) שינויים בעולם, פוליטי, כוחות כלכליים, עסקיים, תחרותיים, שוק ורגולטוריים, ו -(8) (i) היכולת של Nanox להשלים את הפיתוח של Nanox.Arc ; (ii) היכולת של Nanox להדגים בהצלחה את ההיתכנות של הטכנולוגיה שלה ליישומים מסחריים; (iii) הציפיות של Nanox לגבי הצורך, תזמון הגשת הבקשה, וקבלה ותחזוקה של, אישורים רגולטוריים או אישורים לגבי טכנולוגיית מקור הרנטגן שלה ו- Nanox.Arc מסוכנויות רגולטוריות ברחבי העולם ועמידתה השוטפת בתקני איכות ודרישות רגולטוריות רלוונטיות; (4) היכולת של Nanox להיכנס ולתחזק הסדרים סבירים מבחינה מסחרית עם יצרנים וספקים של צד שלישי לייצור Nanox.Arc; (v) קבלת השוק של Nanox.Arc והמודל העסקי המוצע של תשלום לפי סריקה; (vi) הציפיות של Nanox לגבי שיתופי פעולה עם צדדים שלישיים והיתרונות הפוטנציאליים שלהם; ו(vii) היכולת של Nanox לנהל עסקים ברחבי העולם, בין היתר.

לדיון בסיכונים ואי-ודאויות אחרים, ובגורמים חשובים אחרים, שכל אחד מהם עלול לגרום לתוצאות בפועל של Nanox להיות שונות מאלה הכלולות בהצהרות צופות פני עתיד, עיינו בסעיף שכותרתו "גורמי סיכון" בדוח השנתי של Nanox בטופס 20-F לשנה שהסתיימה ביום 31 בדצמבר 2021 ובהגשות הבאות לרשות ניירות הערך האמריקאית. אין להסתמך יתר על המידה על הצהרות צופות פני עתיד הכלולות בהודעה לעיתונות זו.

למעט כנדרש בחוק, Nanox אינה מתחייבת לעדכן בפומבי הצהרות צופות פני עתיד לאחר מועד דו"ח זה כדי להתאים הצהרות אלה לתוצאות בפועל או לשינויים בציפיות החברה.

ליצירת קשר

קשרי מדיה

Ran Daniel
Nanox Imaging
ran.d@nanox.vision

קשרי משקיעים

Mike Cavanaugh
ICR Westwicke
mike.cavanaugh@westwicke.com

מקור:  NANO-X IMAGING LTD

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769