Pluribus Networks ו-Tech Data מכריזים על שותפות לאזור אסיה פסיפיק ויפן

 

Pluribus Networks ו-Tech Data מכריזים על שותפות לאזור אסיה פסיפיק ויפן

השותפות שמה לה למטרה להאיץ את מסעות ההמרה הדיגיטלית והרשת של הלקוחות תוך מינוף הפתרון הייחודי Unified Cloud Fabric של Pluribus

סינגפור וסנטה קלרה, קליפורניה, ארה"ב, 4 במאי 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

Tech Data, חברת בת של TD SYNNEX, ו-Pluribus Networks הכריזו על שותפות חדשה שתמנף את חזון רשת העננים האחודה הייחודי של Pluribus Networks ואת הפתרון Unified Cloud Fabric™ שלהם כדי להאיץ את מסע ההמרה הדיגיטלית והרשת עבור לקוחות ברחבי אסיה פסיפיק ובאזור יפן.

"כששוק הדאטה סנטר של אזור אסיה פסיפיק מתוכנן לצמוח בקצב ממוצע שנתי של 6.3% במהלך 2022-2027, עם השקעות בסך של 94 מיליארד דולר עד 2027 1, שותפות זו עם Pluribus Networks מתוזמנת ומשלימה באופן מושלם את סל פתרונות תשתית הדאטה סנטר העשיר שלנו", שיתף אנאנד צ‘קרווארתי, מנהל פיתוח עסקי לרשתות, Tech Data אסיה פסיפיק ויפן. "אנו גאים להציג את הפתרון Unified Cloud Fabric של Pluribus Networks ואת מערכת ההפעלה לרשתות Netvisor ONE, שאנו צופים שיהיו משני משחק עבור לקוחות ושותפים של תשתית הדאטה סנטר שלנו."

"אנו שמחים לקבל בברכה את Tech Data לתוכנית Pluribus Partners First כמפיצה ולנצל את טווח ההגעה העצום של Tech Data ברחבי קהילת שותפי הערוצים של אזור אסיה פסיפיק ויפן, תוך כדי השלמה של פורטפוליו הפתרונות הקיימים שלהם", אמר ניטין אצ‘ראיקר, מנהל מכירות אזור אסיה פסיפיק, Pluribus Networks. "שתי החברות מאמינות בגידול והצמחה של טכנולוגיות משנות טכנולוגיה, כמו גם בצורך לפשט את היציאה לשוק עבור כל שותפי הערוצים באזור".

היתרונות של שותפות חדשה זו כוללים: 

*זמן הגעה מהיר יותר לשוק והצעות תשתית מרכזיות נתונים מועשרות לכל שותפי הערוצים

*גישה נוחה לפתרונות הרשת הייחודיים של Pluribus Network

*שירותים בעלי ערך מוסף כגון תמיכה לפני ואחרי המכירה לשותפים וללקוחות

הפתרון Pluribus Unified Cloud Fabric הוא מארג דאטה סנטרים מהדור הבא המאחד וממכן רשתות ואבטחה מבוזרת על פני מתגים ושרתים, שכבות רשת בסיס ורשת וירטואלית ודאטה סנטרים מבוזרים בענן. בהתבסס על עקרונות הרשת הפתוחה, המארג הממוכן של SDN מקטין את המספר של משימות תפעול הרשת בסדר גודל משמעותי, מחזק את אבטחת הדאטה סנטר עם מיקרו פילוח ומאפשר נראות רחבה של הרשת, והכל בעלות הבעלות הכוללת הנמוכה ביותר.

לקבלת מידע נוסף על Unified Cloud Fabric, בקרו בכתובת  https://pluribusnetworks.com/products/unified-cloud-fabric/.

לקבלת מידע נוסף על הצעות מרכז הנתונים המודרני של Tech Data, בקרו בכתובת:

https://asia.techdata.com/solutions/data-center-solutions/

 

1Ariston Advisory & Intelligence, APAC Data Center Market – Industry Outlook & Forecast 2022-  2027, January 2022

אודות Tech Data

Tech Data, חברת בת של TD SYNNEX (NYSE: SNX), היא מפיצה עולמית מובילה ואגרגטור פתרונות עבור האדו סיסטם של ה-IT. אנחנו שותפים חדשניים שעוזרים ליותר מ-150,000 לקוחות ביותר מ-100 מדינות להוציא את מרב הערך מהשקעות בטכנולוגיה, להפגין תוצאות עסקיות ולפתח הזדמנויות צמיחה. 22,000 עמיתים לעבודה של TD SYNNEX, עם מטות בקלירווטר, פלורידה ובפרימונט, קליפורניה, מסורים לאיחוד מוצרי IT, שירותים ופתרונות משכנעים מיותר מ-1,500 ספקי טכנולוגיה מהטובים מסוגם. פורטפוליו הקצה עד לענן שלנו מעוגן בכמה ממגזרי הטכנולוגיה בעלי הצמיחה הגבוהה ביותר, כולל מחשוב ענן, אבטחת סייבר, ביג דאטה/אנליטיקה, אינטרנט של הדברים, ניידות וכל דבר כשירות. TD SYNNEX מחויבת לשרת לקוחות וקהילות, ואנו מאמינים שיש לנו השפעה חיובית על האנשים שלנו ועל הפלנטה שלנו, ועם פעילות שמכוונת לפעול כאזרח תאגידי מכובד. אנו שואפים להיות מעסיק מגוון ומכיל של בחירה של כישרונות ברחבי המערכת האקולוגית של IT. לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת www.TDSYNNEX.com או עקבו אחרינו בטוויטר, בלינקדאין, בפייסבוק ובאינסטגרם.

אודות Pluribus Networks

Pluribus Networks, חברת רשת הענן האחודה, מספקת פתרונות המבוססים על עקרונות הרשת הפתוחה ומיכון SDN מבוזר ללא בקרה. מערכת ההפעלה Netvisor® ONE המבוססת על לינוקס והתוכנה Unified Cloud Fabric™ נבנו במטרה לספק רשת ענן ממוכנת ומפושטת באופן קיצוני במיוחד עם כלכלה מעולה על ידי מינוף מתגי קופסה לבנה משותפי רשת פתוחה כמו גם סדרת מתגי Freedom™ של Pluribus עצמה. Unified Cloud Fabric מותאם לספקי מארג רשת ענן מודרניים על פני עננים מבוזרים ואתרי דאטה סנטר עם שירותים עשירים, פעולות ממוכנות, אבטחה פנימית ונראות וללא נקודת כשל אחת. Pluribus נפרסת בידי מאות לקוחות, כולל יותר מ-100 מפעילי רשתות סלולריות ברמה אחת, וברשתות למשימות קריטיות ברחבי העולם. בקרו ב-  Pluribus Networks כדי לקבל מידע נוסף.

 

לפרטים נוספים:

 

Jason Loo

Tech Data Asia Pacific & Japan

jason.loo@techdata.com

 

Andy Meltzer

Guyer Group for Pluribus Networks

andy.meltzer@guyergroup.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire