רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים בתאגיד International Business Machines , לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך –

 

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים בתאגיד   International Business Machines  , לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – IBM

 

ניו יורק, 9 במאי 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של תאגיד International Business Machines   (NYSE: IBM)  בין התאריכים 4 באפריל 2017 עד 20 באוקטובר 2021, כולל ("תקופת המחלוקת"), את המועד האחרון החשוב לתביעה הייצוגית של 6 ביוני 2022.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של IBM בתקופת הייצוג המורחבת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת IBM, או למידע אודות התביעה הייצוגית הכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=5104 , או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 6 ביוני 2022. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

פרטי התיק: על פי התביעה, הנתבעים לאורך כל תקופת המחלוקת הצהירו הצהרות כוזבות ו/או מטעות ו/או לא חשפו כי: (1) הכנסות וצמיחה של ציוויים אסטרטגיים, CAMSS (המגזרים של "ענן", "אנליטיקה", "מובייל", "אבטחה" ו"חברתי") והכנסות וצמיחתם של רכיבי CAMSS, והכנסות וצמיחת מגזרי החברה התנפחו באופן מלאכותי כתוצאה מסיווג מחדש פסול של הכנסות שאינן אסטרטגיות לאסטרטגיות כדי להפוך את ההכנסות הללו לזכאיות לטיפול כהכנסות ציוויים אסטרטגיים; (2) ההצלחה הנוכחית של יבמ וסיכויי הצמיחה העתידיים החיוביים שלה בנוגע לאסטרטגיה העסקית האסטרטגית שלה ניזונו על ידי סיווג מחדש פסול של הכנסות שאינן אסטרטגיות לאסטרטגיות כדי להפוך את ההכנסות הללו לזכאיות לטיפול כהכנסה אסטרטגית הכרחית; (3) כתוצאה מהאמור לעיל, הנתבעים הטעו את השוק בכך שהציגו את הביצועים הפיננסיים של הציווי האסטרטגי של יבמ ואת סיכוייה העתידיים של יבמ לטובה יותר מכפי שהיו בפועל כתוצאה מההונאה ו/או הסיווג מחדש הפסול של הכנסות שאינן אסטרטגיות לאסטרטגיות כדי להפוך את ההכנסות הללו לזכאיות לטיפול כציווי אסטרטגי; וכן (4) סך ההכנסות וההכנסות והצמיחה של מגזרי יבמ התנפחו באופן מלאכותי כתוצאה ממזימת ההונאה ו/או הסיווג מחדש הפסול של ההכנסות מההכרה הלא אסטרטגית לאסטרטגית ו/או פסולה בהכנסות. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, התביעה טוענת כי המשקיעים ספגו נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד IBM, הכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=5104 או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  pkim@rosenlegal.comאו cases@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE