יזם רשת המלונות הנודע לאנס שנר, הבעלים של 48 מותגי מלונות מריוט ומלונות שונים אחרים, ממליץ על שימוש בטכנולוגיית הפלטפורמה החכמה Plug & Play של סקיי ב

 

יזם רשת המלונות הנודע לאנס שנר, הבעלים של 48 מותגי מלונות מריוט ומלונות שונים אחרים, ממליץ על שימוש בטכנולוגיית הפלטפורמה החכמה Plug & Play  של סקיי בבתי המלון שלו וכן לרשת מלונות מובילה

 

מר שנר יעמוד גם בראש הוועדה המייעצת למלונות של סקיי, מכיוון שהוא מאמין בתוקף שטכנולוגיית הפלטפורמה החכמה Plug & Play  של סקיי "משנה את כללי המשחק" עבור מגזרי האירוח, הלינה ובניית הדירות

 

 

מיאמי, פלורידה, 11 במאי 2022, (ACCESSWIRE) :

SQL Technologies Corp. (נאסד"ק: SKYX) (Sky Technologies או ‘החברה‘), חברה שמשפרת באופן משמעותי את הבטיחות בבתים ובבניינים, וכן מקדמת אורח חיים של בית חכם, עם טכנולוגיות פלטפורמה חכמות מובילות שינוי ולמעלה מ-60 פטנטים מונפקים וממתינים לאישור ברחבי העולם, הודיעה היום כי יזם המלון הנודע לאנס ט. שנר יעמוד בראש המועצה המייעצת למלונות של Sky שהוקמה לאחרונה.

 

לאנס ט. שנר מכהן כיו"ר ומנכ"ל קבוצת מלונות שנר. בוגר אוניברסיטת אלפרד, הוא מספק את האסטרטגיה העסקית ואת הרוח היזמית עבור משפחת Shaner של חברות. תחת הנהגתו, החברות השלימו כמה מיליארדי דולרים בעסקאות והפכו לקבוצה עסקית מובילה ומכובדת המורכבת מיותר מ-60 מותגי מלונות מריוט, הילטון, IHG, Choice ומלונות מותג עצמאיים עם מעל 3,500 עובדים ברחבי העולם. מריוט העניק לאחרונה לקבוצת המלונות שלו את פרס " Intention to Return" לשנת 2021, שנחשב על ידי מריוט לפרס המשמעותי ביותר שלהם, שכן הוא מצביע על הסתברות הצרכנים לחזור.

 

בנוסף להישגיו העסקיים, לאנס הוכר על שירותו בתפקידי ניהול רבים בקהילתו, כולל יזם השנה של מחוז מרכז ופרס מפעל חיים CBICC לשנת 2019.

 

בראשות מר Shaner, הוועדה המייעצת למלונות צפויה לסייע בהנעת אימוץ SkyPlug החכם ופלטפורמת Sky  הקשורה למתקני לינה כולל בתי מלון, אתרי נופש, תעשיית השכרת הנופש הגדלה ובנייני דירות.

מר שנר אמר: "אני מצפה להצטרף ל-Sky, שכן אני מאמין מאוד שלטכנולוגיית הפלטפורמה החכמה של החברה יש את היכולת להפוך את המלונות לחכמים ובטוחים יותר באופן מיידי, תוך דקות ספורות לחדר וימים ספורים בלבד למלון שלם. זהו שינוי משחק עבור מגזרי האירוח, הלינה ובניית הדירות. אני מאמין באמונה שלמה שהטכנולוגיה של החברה תאפשר לבתי מלון ומבנים להיות חכמים כסטנדרט החדש".

רני כהן, מייסד ויו"ר סקיי טכנולוגיות, הוסיף: "אנו זוכים לקבל בברכה את לאנס לוועדה המייעצת החדשה שלנו - זוהי הכרה משמעותית עבורנו, שכן היא מגיעה מבעל מלון ומפתח מוביל בארה"ב עם עומק וניסיון במגוון העצום של סוגי הבנייה שהטכנולוגיה שלנו יכולה לשפר. אנו מצפים לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם לאנס כדי לשלב את המוצרים שלנו במלונות שלו תוך המשך דיונים ברמה גבוהה עם רשתות מלונות גדולות. ככל שאנו ממשיכים לבנות את הוועדות המייעצות שלנו בתעשייה, אנו מאמינים שאנו ממוצבים היטב כדי להאיץ את מסלול המסחור שלנו ולהפוך את השקות המוצרים הקרובות להכנסות ולאימוץ שוק המוני".

אודות SQL Technologies Corp.

מכיוון שהחשמל הוא סטנדרט בכל בית ובניין, המשימה שלנו היא להפוך בתים ובניינים להיות בטוחים וחכמים כסטנדרט.

ל- SQL Technologies Corp. )נאסד"ק: d/b/a Sky Technologies - (SKYX יש סדרה של פלטפורמת טכנולוגיות מתקדמות-בטוחות-חכמות שמובילות שינוי רב, עם למעלה מ-60 פטנטים ובקשות ממתינות לפטנטים בארצות הברית ובאופן גלובלי. הטכנולוגיות שלנו שמות דגש על איכות גבוהה וקלות שימוש, תוך שיפור משמעותי הן בבטיחות והן באורח החיים בבתים ובבניינים. אנו מאמינים שהמוצרים שלנו הם הכרח בכל חדר בבתים ובבניינים אחרים בארצות הברית ובעולם כולו. לקבלת מידע נוסף, אנא בקרו באתר האינטרנט שלנו https://skyplug.com או עקבו אחרינו ב- LinkedIn.

הצהרת אזהרה בנוגע להצהרות צופות פני עתיד

הצהרות מסוימות הכלולות בהודעה לעיתונות זו מהוות הצהרות צופות פני עתיד, לרבות ביחס להנפקה הראשונית לציבור המוצעת. ההנהלה ביססה הצהרות צופות פני עתיד אלה על הציפיות, ההנחות, ההערכות והתחזיות הנוכחיות שלה. בעוד שהם מאמינים כי ציפיות, הנחות, הערכות ותחזיות אלה סבירות, הצהרות צופות פני עתיד כאלה הן רק תחזיות וכוללות סיכונים וחוסר ודאות ידועים ובלתי ידועים, שרבים מהם אינם בשליטת ההנהלה. הצהרות אלה כרוכות בסיכונים ובחוסר ודאות העלולים לגרום לתוצאות, לביצועים או להישגים בפועל של החברה להיות שונים באופן מהותי מכל תוצאות, ביצועים או הישגים עתידיים המובעים או משתמעים מהצהרות צופות פני עתיד אלה. הצהרות צופות פני עתיד מדברות רק החל ממועד מסירתן וכוללות הצהרות הנוגעות ליכולתה של החברה להשיק, למסחור, לפתח בהצלחה תכונות נוספות ולהשיג קבלה לשוק של המוצרים והטכנולוגיות החכמים שלה, מאמצי החברה ויכולתה להניע את אימוץ פלטפורמות התקע החכמות של Sky לבנייני מגורים וקהילות רב-משפחתיים ואימוץ על ידי בתי מלון, וסיכונים ואי-ודאויות אחרים המתוארים בהגשת החברה לרשות ניירות ערך. אין לפרש את ההמלצות ככולן, ואינן יכולות להביא להסכמים מחייבים, הסדרים או התחייבויות לשימוש או אימוץ של טכנולוגיות החברה. הקוראים מוזהרים שלא להסתמך יתר על המידה על הצהרות צופות פני עתיד, ולמעט כנדרש בחוק, החברה אינה נוטלת על עצמה כל חובה ואינה מתכוונת לעדכן או לתקן הצהרות צופות פני עתיד אלה, בין אם כתוצאה ממידע חדש, אירועים עתידיים או בכל דרך אחרת.

 

קשרי משקיעים

Lucas A. Zimmerman
MZ North America
(949) 259-4987
SKYX@mzgroup.us

מקור:  SQL Technologies, Inc. dba Sky Technologies

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE