רויטרס משתפת פעולה עם פלטפורמת המיכון Sophi.io של גלוב אנד מייל

 

רויטרס משתפת פעולה עם פלטפורמת המיכון Sophi.io של גלוב אנד מייל

 

 

טורונטו, 10 במאי 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Sophi.io, פלטפורמת מיכון, מיטוב וחיזוי מופעלת בינה מלאכותית שפותחה בידי The Globe and Mail, עובדת כעת עם רויטרס - חטיבת החדשות והמדיה של Thomson Reuters - כשהיא ממשיכה להשקיע בפתרונות הבינה המלאכותית העדכניים ביותר עבור חדר החדשות שלה. Sophi מסייעת במיכון של איסוף תוכן בחלקים נבחרים ב-Reuters.com, שהושק מחדש באפריל 2021.

 

Sophi Site Automation היא מערכת בינה מלאכותית האוצרת באופן אוטונומי תוכן דיגיטלי כדי למצוא ולקדם את התוכן המרתק ביותר של הארגון. סופי בוחנת את כל התוכן כפי שהוא מתפרסם, ואת כל התעבורה, כדי למצוא את אבני החן הנסתרות שלקוחות הארגון מעריכים יותר.

 

על מנת להפוך את איסוף התוכן לממוכן, האלגוריתם של סופי לומד מעורכי רויטרס. חדר החדשות עבד בהצלחה עם כמה מפתרונות הבינה המלאכותית העדכניים ביותר, וזה פינה זמן לעורכים כדי שיוכלו להתמקד במציאת הסיפור הבא וביצירת העיתונות שהפכה את רויטרס למותג מהימן כל כך.

ג‘וש לונדון, מנהל Reuters Professional ומנהל השיווק הראשי של רויטרס, אמר: "פלטפורמת הבינה המלאכותית החדישה של Sophi היא אחד השלבים הבאים בהתפתחות הנכסים הדיגיטליים שלנו. Sophi תעזור לנו לקדם את המשימה שלנו להביא טכנולוגיה וכלים מבוססי בינה מלאכותית ליותר פינות בכוח העבודה, ובמקביל תעזור להביא לקוראים שלנו את הסיפורים שהם רוצים וצריכים לדעת".

 

מייקל יאנג, מנהל הטכנולוגיה הראשי של רויטרס, אמר: "השותפות שלנו עם Sophi.io היא דוגמה נוספת לאופן שבו חדר חדשות כמו שלנו יכול לפרוס בהצלחה כמה מפתרונות הבינה המלאכותית העדכניים ביותר לגילוי תוכן יעיל. הצוות שלנו עבד בשיתוף פעולה הדוק עם הצוות של Sophi כדי להבטיח שציון ה-Sophi שלנו משקף את היעדים העסקיים שלנו ואנו מרוצים מהמיכון שנוצרה באתר".

 

מייק אוניל, מייסד משותף ומנכ"ל Sophi.io, הוסיף "אנו שמחים לקבל את רויטרס כלקוח. הם שמו את אמונם ב- Sophi ואנחנו נרגשים להפוך את האוצרות לממוכנת בכל דפי המאמרים שלהם כדי להתחיל ולהרחיב את הקשר וכדי לכלול פתרונות נוספים בהמשך הדרך".

"זה נפלא לעבוד עם רויטרס בתפקיד הזה", אמר פיליפ קרולי, מו"ל ומנכ"ל גלוב אנד מייל. "יש להם משימה חזקה ו- Sophi.io עוזרת להם להמשיך ולהדגים כיצד שלמות העריכה יכולה להיות נתמכת על ידי בינה מלאכותית".

אודות Reuters

רויטרס היא הספקית המובילה בעולם של חדשות, תובנות וניתוחים מהימנים, המגיעים למיליארדי אנשים ברחבי העולם מדי יום. נוסדה בשנת 1851, היא משלבת עיתונאות ברמה עולמית, מומחיות בתעשייה וטכנולוגיה חדשנית עם מהירות, אמינות ודיוק שאין שני להם כדי לאפשר לאנשים לקבל החלטות טובות יותר. רויטרס מחויבת לעקרונות האמון של עצמאות, יושרה וחופש מהטיה, והיא המקור החיוני לחדשות עסקיות, פיננסיות ועולמיות המועברות לאנשי מקצוע פיננסיים אך ורק באמצעות שירותי Refinitiv, ולארגוני התקשורת בעולם, לאירועי תעשייה וישירות לצרכנים.

 

אודות Sophi.io

 

Sophi.io (https://www.sophi.io) פותחה על ידי The Globe and Mail כדי לעזור למפרסמי תוכן לקבל החלטות אסטרטגיות וטקטיות חשובות. זאת חבילה של פתרונות אוטומציה, כלים המופעלים על ידי בינה מלאכותית שכוללת את Sophi Automation ו-Sophi for Paywalls וגם את Sophi for First Party Data. Sophi גם מפעילה את Naviga Publisher עבור פריסה אוטומטית בלחיצה אחת של הדפסה והוצאה לאור של נייר אלקטרוני. Sophi מתוכננת לשפר את המדדים שהכי חשובים לעסק שלכם, כמו שימור ורכישת מנויים, מעורבות, עדכניות, תדירות וכמות.

 

קשרי מדיה

 

 

Kayley Rogers

Communications Manager

Reuters

Kayley.rogers@thomsonreuters.com

 

 

Jamie Rubenovitch

Head of Marketing, Sophi.io

The Globe and Mail        

jrubenovitch@globeandmail.com

 

416-585-3355

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE