פסגת החדשנות של Upround Ventures תפגיש הזנקים טכנולוגיים חמים ישראלים

 

פסגת החדשנות של Upround Ventures תפגיש הזנקים טכנולוגיים חמים ישראלים עם רשימה גלובלית של נואמים ומשקיעים מעמק הסיליקון, אסיה, אירופה והמזרח התיכון

סדר היום עוסק בביג דאטה, מובייל, ערים חכמות, האינטרנט של הדברים, לבישים ואקלים ההשקעות

תל אביב, 14 במאי 2014 (Marketwired):

ב-19 במאי, Upround Ventures תארח את פסגת החדשנות של Upround Ventures, שתפגיש רבים מההזנקים העולים של העולם עם משקיעים ומנהלי פיתוח עסקי גלובליים שמחפשים חברות עתירות ערך לפני מיון. הכנס הראשון מסוגו, שנושאו "מציאת ובניית הכוכב העולה הבא", שייערך בישראל, מספק פלטפורמה לפרספקטיבה בינלאומית על חיפוש חדשנות ויצירת מנצחים גלובליים.

משקיעים פיננסיים ואסטרטגיים, הזנקים, ומנהלי פיתוח עסקי מעוניינים יכולים להירשם להשתתפות בפסגה כאן. עיתונאים יפנו בדואל לכתובת meira@uproundventures.com לקבלת כרטיסי עיתונות. טוויטר @UproundVentures #UproundSummit2014

מי: Upround Ventures מקשרת בין הזנקים טכנולוגיים מתאימים שנמצאים בישראל ובין טווח רחב של הון פיננסי ואסטרטגי ועוזרת לבנות קשרים, ליצור ערך ארוך טווח ולהצמיח רשתות בכל העולם. פסגת החדשנות מושכת משקיעים, הזנקים, עיתונאים ושותפים, בכללם:

  1. נואמים בעלי שם עולמי מעמק הסיליקון, הונג קונג, צרפת ואזורים אחרים – ביניהם Bloomberg News, Wall Street Journal, Bright Capital, Alsop-Louie, Culturecom Holdings Hong Kong, BMW i Ventures, Runa Capital, המשקיע האנג'ל הפעיל ביותר מרוסיה, Alcatel Lucent, Orange Capital ועוד.
  2. ההזנקים הטכנולוגיים הכי חמים בישראל -- עם חידושים בערים חכמות, מובייל, מדיה, ביג דאטה, אינטרנט, לבישים והאינטרנט של הדברים -- שמחפשים השקעה גלובלית.
  3. הספונסרים הראשיים – InvestHK, IBM, הרצוג, פוקס ונאמן, Plymedia, CICC, TEICC ו-StarTAU

מה: סדר היום העמוס כולל נטוורקינג, מושבים על הצלחה בשוק האסיאתי, הטכנולוגיות הכי מתקדמות היום מעמק הסיליקון, מציאת השותפים העסקיים המתאימים ברוסיה, אסיה, אירופה וארה"ב, ושלושה מושבים של מנטורינג מהיר ופיצ'ינג למשקיעים בשביל הזנקים:

  1. ביג דאטה וארגון נייד | איזה מיזם יהיה המנצח הבא?
  2. האינטרנט של הדברים, ערים חכמות, לבישים | הדיגיטלי פוגש את הפיזי והרוחני
  3. אינטרנט, מסחר אלקטרוני ומובייל | התשואה על ההשקעה במיזמי B2B2C

מתי: יום שני, 19 במאי 2014 משעה 08:30 עד 17:15

איפה: מרכז החדשנות של IBM, תל אביב

אודות Upround Ventures

Upround Ventures הוקמה על ידי אסתר לוי (לשעבר מנכ"לית Bootcamp Ventures) כדי להנהיג עידן חדש שמתמקד בעזרה להזנקים בגישור על התהום של סדרה A. החברה מקשרת בין הזנקים מובחרים שנבדקו ובין משקיעים גלובליים פעילים כדי לבנות קשרים, ליצור ערך ארוך טווח ולהצמיח רשתות בכל העולם. המודל של Upround Ventures מעניק להזנקים איכותיים הזדמנויות איתנות להצליח ברמה הגלובלית ולהפוך לגורם משנה המשחק הבא. השירות הכולל -- המקצועיות, הטיפול והמעורבות האנושית -- זה מה שסוגר עסקאות איכותיות. למידע נוסף על Upround Ventures וסיפורי הצלחה עדכניים, בקרו באתר www.uproundventures.com או עקבו אחרינו בטוויטר @UproundVentures

מידע ליצירת קשר

קשרי מדיה
ארה"ב
Liza Colburn
Crescendo Collaborative Comm.
+1-781-562-0111
או  liza@crescendocc.com

ישראל/ אירופה – פנו בדואל לקבלת כרטיסי עיתונות

Israel/Europe - Email Meira for Media Passes

מאירה פריימז
Upround Ventures
+972.58.459.6769
או meira@uproundventures.com

 

 

 

****ההודעה לעיתונות מופצת בעולם באמצעות חברת התקשורת הבינ"ל MARKETWIRED