טרייטק בע"מ תשתתף ותייצג את ZMDI בתערוכת ניו-טק 2014

 

ZMDI, חברת שבבים גלובלית, הודיעה שחברת טרייטק בע"מ, שותפת הפצה חשובה, תשתתף ותייצג את ZMDI בתערוכת ניו-טק 2014 - במרכז הירידים והקונגרסים בישראל בתל אביב, ב-27 ו-28 במאי 2014

דרזדן, גרמניה, 15 במאי 2014 (Marketwired):

ZMD AG (ZMDI), חברת שבבים מדרזדן שמתמחה באפשור פתרונים יעילים אנרגטית, הודיעה היום שאחת משותפות ההפצה החשובות שלה, טרייטק בע"מ, בישראל, תשתתף בתערוכת ניו-טק 2014 בתל אביב, ב-27 ו-28 במאי 2014. כספקית גלובלית של פתרונות אנלוגיים ועם אותות מעורבים ליישומי רכב, תעשייה, רפואה, טכנולוגיית המידע ומוצרי צריכה, ZMDI מעריכה את ההזדמנות להציג את הטכנולוגיה המובילה שלה באירוע החשוב הזה השנה. טרייטק תציג באופן מיוחד את בקר ה-PWM הדיגיטלי הדו-שלבי, עם התצורה האופטימאלית לשימוש עם Murata Power Solutions 25A Power Block OKLP-X/25 של ZMDI שמאפשר מסלול מהיר לפתרונות צריכת חשמל דיגיטליים חכמים עתירי ביצועים מוכחים. טרייטק תציג גם את פתרון מד הגובה של ZMDI לחישה ניידת.

"אנו ב-ZMDI שמחים מאוד להציע תמיכה ועזרה לטרייטק, שאנו מחשיבים כשותפה חשובה בישראל. תערוכת ניו-טק היא אירוע חשוב באזור ומהווה פורום מצוין ללמוד על התפתחויות חדשות בניהול צריכת חשמל. אני בטוח שהמשתתפים ימצאו עניין רב בפתרונות של ZMDI שיוצגו", אמר אנטוניו גראסי, מנהל המכירות של ZMDI באירופה  - מולטימרקט.

תערוכת ניו-טק 2014 היא תערוכת ההייטק והאלקטרוניקה החשובה הגדולה ביותר בישראל. יותר מ-140 חברות יהיו מיוצגות ויציגו בתערוכה המקצועית הזאת, שיבקרו בה אלפי אנשים. טרייטק תציג  מוצרים של ZMDI בביתן 50 במרכז הירידים והקונגרסים בישראל‎ בתל אביב, ב-27 ו-28 במאי 2014.

אודות ZMDI

Zentrum Mikroelektronik Dresden AG (ZMDI) היא ספקית גלובלית של פתרונות שבבים אנלוגיים ועם אותות מעורבים ליישומי רכב, תעשייה, רפואה, חישה ניידת, טכנולוגיית המידע ומוצרי צריכה. הפתרונות האלה מאפשרים ללקוחותינו ליצור את המוצרים הכי יעילים אנרגטית בחישה, ניהול צריכת חשמל ותאורה.

המטה הגלובלי של ZMDI נמצא בדרזדן, גרמניה, כבר יותר מחמישים שנה. באמצעות יותר מ-320 עובדים ברחבי העולם, ZMDI משרתת את לקוחותיה עם מרכזי מכירות ומרכזי תכנון ברחבי גרמניה, איטליה, בולגריה, צרפת, בריטניה, אירלנד, יפן, קוריאה, סין, טאיוואן וארצות הברית. פרטים נוספים באתר www.zmdi.com.

אודות טרייטק

טרייטק בע"מ הוקמה ב-1987 והיא נציגת מלאי ומפיצה מובילה של מוצרי ZMDI וגם של יצרנים חשובים אחרים של רכיבים אלקטרוניים. טרייטק משרתת בהצלחה הרבה חברות ישראליות, כולל הזנקים ויצרני ציוד מקורי חשובים ביישומים צבאיים, תקשורת, רפואה, בקרה תעשייתית ואבטחה. פרטים נוספים באתר www.tritech.co.il.

הכתובת של ההודעה לעיתונות הזאת היא http://www.zmdi.com/news/press-releases-news/

מידע ליצירת קשר

אנשי קשר:
Daniel Aitken
המנהל הגלובלי של השיווק והתקשורת של חברת ZMDI
+001 438 288 3668
daniel.aitken@zmdi.com

 

 

****ההודעה לעיתונות מופצת בעולם באמצעות חברת התקשורת הבינ"ל MARKETWIRED