פרינטק וסנטריטי חתמו על שיתוף פעולה על מנת לספק יכולות ניטור וניהול מתקדמים לציוד קצה

פרינטק  וסנטריטי חתמו על שיתוף פעולה על מנת לספק יכולות ניטור וניהול מתקדמים לציוד קצה  

 

שיתוף הפעולה יאפשר מתן שירותים מתקדמים ושיפור היעילות ללקוחות בענפי הבנקאות, הקמעונאות והמזון המהיר

 

מושאטו, יוון, וניוטון, מסצ‘וסטס, 18 במאי 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

קבוצת Printec , ספקית מובילה של פתרונות ניהול ואוטמציה לתחנות קצה עם נוכחות ב-16 מדינות במרכז ומזרח אירופה, חתמה על הסכם שיתוף פעולה טכנולוגי רב שנתי עם חברת סנטריטי הישראלית אשר מתמחה בפיתוח מערכת ייעודית לניטור, בקרה, אבטחה ואוטמציה של ציוד קצה (Edge Devices) מבוזר . באמצעות שותפות זו, Printec תשתמש בפלטפורמת Centerity CSM²  על מנת לשפר את יכולת השירות של לקוחותיה וזאת על ידי ניטור מתקדם ב"זמן אמת" ושילוב יכולות בינה מלאכותית ( AI) לזיהוי מוקדם של תקלות ותיקונן בצורה אוטומטית.

הודעה לעיתונות זו כוללת מולטימדיה. צפו בהודעה המלאה כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20220511006164/en

ריבוי התקני מחשוב  (Edge Compute)באתרים מבוזרים מהווה אתגר עבור חברות המתמחות במתן שירותים מנוהלים ( MSPs ) בתחום זה. פלטפורמת  CSM²  של חברת Centerity תוכננה לספק יכולות ניטור וניהול מתקדמים למכשירים ומערכות קצה מבוזרות של כל יצרן ו/או טכנולוגיה. הפלטפורמה של Centerity יכולה להתחבר למגוון רחב של התקני קצה, לרבות התקני שירות עצמי (Self Check Out), קיוסקים לביצוע הזמנות ותשלומים, קופות חכמות (PoS), כספומטים (ATM) , מסופונים ניידים ( MOBILE DEVICES) רכיבי תקשורת , מערכות אינטרנט של הדברים ( IOT ) ואחרים, ולספק ניטור וניהול ממקום מרכזי .

"אנחנו ב-Printec בחיפוש מתמיד אחר דרכים חדשות להציע פתרונות ושירותים חדשנים ללקוחותינו", אמר אלכסנדר הורוזוב, מנהל פתרונות ואספקת שירותים ראשי ב-Printec. "כחלק מהחזון שלנו להפוך את השירותים הדיגיטליים לבטוחים וקלים יותר, אנו מתקשרים עם ספקי טכנולוגיה מובילים כדי להציע פתרונות חדשניים ולכן בחרנו בחברת -Centerity אשר תתמוך בהתפתחות השירותים הדיגיטליים  וקידום תהליכי השירות ללקוחותינו. אנו משוכנעים ש-Centerity תביא לערך מוסף רב לשירותים שאנו מספקים ללקוחותינו".

באמצעות שיתוף הפעולה , תספק Printec חוויית לקוח גבוהה במיוחד עם יכול ניטור וניהול ייחודיות לציודי ויישומי קצה המותקנים באתרים רבים ומבוזרים, אשר נשענים על מגוון טכנולוגיות שונות. במקביל, לקוחות Printec ייהנו מיכולות ניהול פרואקטיביות וקיצור זמני תיקון וטיפול באירועים (MTTR) אשר יאפשרו זמינות מירבית של המערכות ושמירה על המשכיות עסקית.

"אנחנו שמחים וגאים להיכנס לשותפות אסטרטגית עם Printec", אמר רועי קרן, מנכ"ל Centerity. "הצוותים הטכנולוגים של סנטריטי ופרינטק עבדו בשיתוף פעולה הדוק במשך מספר חודשים על בחינת הטכנולוגיה של סנטריטי, ויחדיו פיתחנו מערכת יחסים קרובה מאוד ושיתוף פעולה הדוק.  אנו מצפים לספק תרומה משמעותית לעסקיה של Printec בשנים הבאות".

 

אודות Printec

Printec הנה מובילה בתחום ה Business-to-customer transaction technologies ופעילה ב-16 מדינות במרכז ומזרח אירופה. החברה מציעה מגוון רחב של פתרונות טכנולוגיים המסייעים בשיפור האינטראקציה עם הלקוח, והופכים את חיי היומיום לקלים יותר. באמצעות מגוון רחב של פתרונות ושירותים, Printec מאפשרת לעסקים למנף טכנולוגיה חדשנית על מנת לספק חוויית לקוח מעולה תוך השגת יעילות תפעולית ותאימות רגולטורית. עם יותר מ-30 שנות ניסיון, יותר מ-900 אנשי מקצוע מוסמכים, וכ-100 מרכזי שירות, Printec היא אחת מקבוצות טכנולוגיית המידע הצומחות ביותר במרכז ומזרח אירופה.

לקבלת מידע נוסף, בקרו ב:

אודות Centerity

Centerity מחברת, מאבטחת, מנטרת ומנהלת את סביבות הקצה הטכנולוגיות של ארגונים מבוזרים. הפתרון הייחודי של החברה מספק תמונה מלאה עבור מגוון רחב של טכנולוגיות התומכות בפעילות העסקית של ארגונים אלו, ומאפשר זיהוי מהיר, תיעדוף ותיקון תקלות באופן אוטומטי. לחברה מומחיות עמוקה בסיוע לארגונים מבוזרים לנהל את סביבות הקצה (EDGE ) שלהם וכן ניסיון רב שנים בפיתוח ממשקים מבוססי API למאות רכיבים, ציוד ויישומים המשמשים את סביבות הקצה. המערכת של חברת סנטריטי מאפשרת לארגונים מבוזרים גדולים להתגבר על האתגר של ניהול עשרות ומאות אלפי רכיבים המותקנים על פני מאות ואלפי אתרים בצורה יעילה, חסכונית ואינטואיטיבית.  

קבלו מידע נוסף בכתובת centerity.com.

ראו את ההודעה במקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220511006164/en/

קשרי מדיה

Areti Kantli
Printec
a.kantli@printecgroup.com

מולטימדיה

 

מקור: Printec

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire