Metanomic רוכשת את Intoolab, מפתחי מנוע הבינה המלאכותית הראשון המבוסס על רשת בייסאנית

Metanomic רוכשת את Intoolab, מפתחי מנוע הבינה המלאכותית הראשון המבוסס על רשת בייסאנית

 

הרכישה תעזור למפתחים ליצור כלכלות משחקי וידאו וחוויות Web3 טובות יותר באמצעות תובנות עמוקות על שחקנים וניתוח נתונים

 

אדינבורו, סקוטלנד, 18 במאי 2022, (BUSINESS WIRE):

 

Metanomic (https://www.metanomic.net/) מודיעה על רכישת Intoolab AI https://www.intoolab.com/)), חברת בינה מלאכותית המשתמשת ברשת בייסאנית, כדי להרחיב ולשפר את ניתוח הנתונים והבינה המלאכותית במשחקי וידאו וה-Web3. רכישה זו מגדילה את תשתית כלכלת המשחק הנוכחית של Metanomic המאפשרת למפתחים לבנות, לדמות ולהריץ כלכלות משחק מאוזנות ולולאות ליבת משחק בסביבה חיה בזמן אמת.

 

התוספת של בינה מלאכותית עוזרת למפתחים ליצור חוויות טובות יותר באמצעות תובנה חכמה המבוססת כל התנהגות השחקנים בזמן ההרצה. כחלק מהרכישה הפתרון הקיים ימותג מחדש בשם Thunderstruck וירחיב את יכולות המנוע של Metanomic.

 

גישה חכמה יותר לפיתוח משחקי וידאו ואנליטיקה ב-Web3

 

Thunderstruck מבוסס על גישה חדשה לבינה מלאכותית שאינה מבוססת על אלגוריתמים של לימוד מכונה מהמדף אלא שילוב רב עוצמה של לימוד מעמיק ורשתות בייסאניות דינמיות. הפתרון כבר הוכח בהצלחה בשימוש בתחום הרפואה, והטכנולוגיה מיושמת כעת לראשונה במשחקי וידאו ו-Web3 במספר יישומי ליבה:

 

*חוכמת Web 3 המתייחס לגילוי משחקים ו-NFT והמלצות לקבלת תוצאות מותאמות באופן אישי למשתמש או לשחקן

 

*כלכלת משחק חכמה המספקת חיזוי לאיזון כלכלי, סיווג גיימרים, המלצות משחקיות, אסטרטגיות שמירה על לקוחות והבינה המלאכותית של דמויות שאינן ברות שליטה

 

*סיווג מודעות מספק ניתוח סביב סיווג השחקנים והצרכנים הן ברשת והן מחוץ לשרשרת עבור רשתות פרסום במשחק כדי להשיג תוצאות מותאמות יותר

 

*חוכמת DeFI מספק פרופיל משתמשים בשרשרת הייצור ומבחוץ כדי לקבל תובנות DeFi לגבי רכישות נכסים והכנסות עבור מוצרים ושירותים חדשים, ניקוד מוניטין ועוד

 

"Web3 ומטאברס הם הדבר הגדול הבא שישפיע על חיי היומיום שלנו בכל כך הרבה ממדים ולא יכולנו להיות במקום ובזמן טובים יותר עם הטכנולוגיה שלנו, לועשות את הצעד הבא ולהציג את השימוש ברשתות בייסאניות דינמיות לשוק החדש והמרגש הזה בו טרם נעשה שימוש בטכנולוגיה זו", אמר ניקוס צגקראקיס, מנכ"ל ומייסד משותף של IntooLab, שמצטרף ל-Metanmic כמנהל הבינה המלאכותית החדש של החברה. "ידענו מהפעם הראשונה בה פגשנו את תיאו ושאר הצוות, שההצטרפות למעצמת Metanomic המדהימה היא ההימור הטוב ביותר שלנו להיות חלק מפלטפורמה שאין כמותה עבור Web3, כלכלות משחק ומטאברס".

 

"התגובה המדהימה שראינו בתעשיית המשחקים המסורתית, ב-web3 וגם במשחקי ‘שחק כדי להרוויח‘ לבטא של פלטפורמת הכלכלה שלנו כבר מעמידה אותנו בעמדה חזקה לעזור למפתחים לבנות חוויות מהנות ומרתקות יותר", אמר תיאו פריסטלי, מנכ"ל Metanomic. "עם רכישת פלטפורמת הבינה המלאכותית הזו נוכל לספק יותר כוח למפתחים באמצעות תובנות אודות שחקנים בזמן אמת בשילוב עם פתרון כלכלת המשחק המתקדם ביותר בתעשייה".

 

עם הרכישה באה גם מחויבות להמשיך ולבנות את מרכז הפיתוח של החברה ביוון, תוך תמיכה בקהילת הסטארטאפים המקומית ובכלכלה הטכנולוגית.

 

Thunderstruck זמין לניסוי ואינטגרציה של שותפים כבר מהיום. המנוע של Metanomic הוא פתרון שלם וחינמי לעיצוב והרצה של כלכלת משחק עבור מפתחי משחקים ברחבי Web3 ומשחקים מסורתיים ונמצא כעת בגרסת בטא סגורה. להרשמה לרשימת ההמתנה שלחו דוא"ל לכתובת hello@metanomic.net

 

אודות Metanomic

Metanomic היא הפלטפורמה השלמה הראשונה והיחידה עבור כלכלה בזמן אמת המוצעת כשירות למפתחים. הפלטפורמה, שנבנתה בידי כלכלנים מקצועיים ומעצבי משחקים, משתמשת באלגוריתמים מוגנים בפטנט כדי לפרוס בקלות כלכלות משחק ויצירה בסגנון חבר והפעל, בתפעול הדדי ועם יכולת להרחבה אינסופית, שמוכנות לסביבות ‘שחק כדי להרוויח‘, Web3 ומטאברס. הפלטפורמה מאפשרת למפתחים לבנות בקלות ובמהירות כלכלה ניתנת להרחבה וניתנת להגדרה מלאה עבור משחקי ‘שחק כדי להרוויח‘ הכוללת מנועי יצירת נכסים ושווקי שחקנים מאוזנים לחלוטין.

 

אודות Intoolab

Intoolab, שנוסדה ב-2017, תמיד הייתה ראשונה בטכנולוגיה, ובנתה את אלגוריתם הרשת הבייסאנית הדינמית הראשון המוכן לייצור שיכול להוות ציון דרך נוירו-סימבולי לקראת תבניות בינה מלאכותית שמבינות את התפיסה האנושית בצורה מבנית ולא רק בהקשרים.

 

Tzager היא תבנית ההסקה הבייסאנית מבוססת הבינה המלאכותית הראשונה שנבנתה למחקר ביו-רפואי, גילוי תרופות ורפואה בהתאמה אישית, כאשר המאפיינים העיקריים הם הדמיות נתיב, מחקר/מודלים לחיזוי וחוכמה ספרותית. Tzager היא לא רק עוד אלגוריתם לימוד מעמיק שהוכשר לפתור בעיות מאוד ספציפיות, אלא מערכת חכמה עם תבנית משלה.

 

למידע נוסף:

Graeme Fraser, Head of Global Marketing
Phone: 07792 758929
Email: graeme@metanomic.net

מקור: Metanomic

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire