בומברדייה מציגה את מטוס Global 8000, ספינת הדגל לעידן חדש בתעופה העסקית

 

בומברדייה מציגה את מטוס Global 8000, ספינת הדגל לעידן חדש בתעופה העסקית

 

בומברדייה משיקה את מטוס ה- Global 8000

 

בומברדייה הציגה את מטוס Global 8000 החדש ב-EBACE בז‘נבה ב-23 במאי 2022

*מטוס גלובל 8000 החדש של בומברדייה עומד בפני עצמו כמטוס העסקים המהיר וארוך הטווח בעולם, מעוצב באופן חדשני עם הנסיעה החלקה ביותר בתעשייה, תא הנוסעים הבריא ביותר וגובה תא הנוסעים הנמוך ביותר

*מטוס הגלובל 8000 עם כנף Flex חלקה חדשנית ומנועי Passport היעילים במיוחד, מטוס הסילון כולל מהירות מרבית של מאך 0.94 – המטוס העסקי המהיר ביותר בשמיים

*מטוס גלובל 8000 יהיה מטוס העסקים האמיתי היחיד בן ארבעת אזורי תא הנוסעים בעל טווח של 8,000 מיילים ימיים, ויפתח אפילו יותר יכולות עירוניות מאי פעם

*מפעילי Global 7500 הנוכחיים יוכלו להתאים את המטוס שלהם כדי לחוות את שיפורי הביצועים המדהימים במטוס Global 8000

=

ז‘נבה, 23 במאי 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

בומברדייה חשפה היום את החברה החדשה ביותר בפורטפוליו המטוסים העסקיים המובילים בתעשייה שלה עם כניסתו של מטוס Global 8000 , המטוס העסקי המהיר והארוך ביותר בעולם, בעל מבנה חדשני עם תא הנוסעים הבריא ביותר בתעשייה לבטיחות, נוחות וביצועים מעבר לפשרה.

עם טווח מוביל בתעשייה של 8,000 מיילים ימיים ומהירות מירבית בלתי מנוצחת של מאך 0.94, מטוס Global 8000 הוא מטוס העסקים האולטימטיבי הכול-באחד, המציע ללקוחות שילוב ייחודי של ביצועים יוצאי דופן עם הנסיעה החלקה ביותר וחוויית נוסעים בלתי מתפשרת – חוות נוסעים המובילה המוחלטת במחלקה ארוכת הטווח.

"כיום, בומברדייה מבססת פעם נוספת את מעמדה כמובילה בתעופה עסקית עם החבר החדש במשפחה הגלובלית המובילה בתעשייה", אמר אריק מרטל, נשיא בומברדייה ומנכ"ל בומברדייה. "מטוס Global 8000  ממנף את התכונות הבולטות של מטוס Global 7500 , ומספק ללקוחותינו מטוס דגל של עידן חדש. אנחנו נשארים ללא תחרות, אשר עבור צוות ממוקד חדשנות כמונו, הוא נהדר".

חלק מיכולות הביצועים המרשימות של מטוס Global 8000  החדש נצפו כבר במאי 2021, לאחר טיסת הדגמה עם טיסת מבחן Global 7500 . המטוס, מלווה במטוס מרדף F/A-18 של נאס"א, השיג שוב ושוב מהירויות העולות על מאך 1.015, צעד מפתח המאפשר מהירות הפעלה מקסימלית של מאך (MMO) של M0.94 והופך למטוס העסקי המהיר ביותר בעולם והמהיר ביותר בתעופה האזרחית מאז הקונקורד. במהלך טיסת ההדגמה, המטוס הפך גם למטוס הראשון בקטגוריית תובלה שטס על-קולי עם דלק תעופה בר קיימא (SAF).

מטוס העסקים הנבון Global 8000  כולל גם את תא הנוסעים הבריא ביותר בתעשייה, עם גובה תא הנוסעים הנמוך ביותר מסוגו של 2,900 רגל כאשר טסים בגובה 41,000 רגל. הוא מצויד גם ב- Pũr Air  של בומברדייה ובטכנולוגיית סינון HEPA מתקדמת לאוויר התא הנקי ביותר ולתחליף האוויר הצח המהיר ביותר.

מטוס Global 8000 הוא מטוס העסקים האמיתי היחיד בן ארבעה אזורים בתא נוסעים שיש לו טווח של 8,000 מיילים ימיים - והוא מספק יותר גם כשמדובר בנוחות. עם ארבע הסוויטות המרווחות והמותאמות אישית שלו שתוכננו ארגונומית כדי למקסם את המרחב ואת חופש התנועה, מטוס Global 8000  משלב גם את התכונות המהפכניות שהוצגו במטוס Global 7500 שמשפרות באופן דרמטי את נוחות הנוסעים, כולל מערכת התאורה הביולוגית של סוליי כדי לסייע במאבק בג‘ט לג. יחד עם מושב Nuage החדשני עם מיקום האפס כבידה הראשון אי פעם, הנוסעים יגיעו ליעדם כשהם חשים חדשים ורעננים.

מחויבות למופת לפרטים הקטנים מובטחת במטוס Global 8000  החדש, כולל סוויטת מנהלים זמינה עם מיטה בגודל מלא ומקלחת עמידה בחדר הרחצה הצמוד. בקרת הבידור והקישוריות המהפכנית בתא הנוסעים, ה- Touch CMS האינטואיטיבית וחיוג המגע OLED, מערכת השמע הכיוונית l‘Opéra של בומברדייה וצג 4K  זמין, מבטיחים גם הם שהנוסעים יקבלו חוויית תא נוסעים ללא תחרות.

בתא הטייס, מטוס Global 8000 כולל את סיפון הטיסה המפורסם Bombardier Vision  עם טכנולוגיית Fly-by-wire מהדור הבא שלו ותערובת של אוויוניקה חדשנית עם ארגונומיקה ואסתטיקה יוצאות דופן לנוחות ושליטה יוצאות דופן.

מבחינת הביצועים, מטוס Global 8000  החדש יכול להעביר ביעילות לקוחות למגוון רחב של יעדים, מהירים ורחוקים יותר מאי פעם. ועם הטווח יוצא הדופן וביצועי השדה הקצרים, ניתן להשיג כעת צמדי ערים אקסקלוסיביים יותר, כולל דובאי-יוסטון, סינגפור-לוס אנג‘לס, לונדון-פרת‘ ורבים אחרים.

צפוי להיכנס לשירות בשנת 2025, פיתוח מטוסי Global 8000 מתמשך, והתוכנית מתקדמת לפי התכנון. ועבור מפעילי Global 7500  הנוכחיים, שיפורי הביצועים המדהימים ב- Global 8000 יהיו ניתנים להתאמה כאשר המטוס ייכנס לשירות בשנת 2025.

כניסתו של מטוס Global 8000  החדש הייתה השקעה מתוכננת בקפידה המחזקת עוד יותר את הפורטפוליו המרשים של בומברדייה של מטוסים עסקיים המגדירים את התעשייה. הפיתוח עד כה נכלל בנתוני ההשקעה שנחשפו בעבר. כל עלויות הפיתוח הנוספות ייכללו ב-capex של בומברדייה, שנותרה בהתאם ליעדיה לשנת 2025.

 

אודות בומברדייה

בומברדייה היא מובילה גלובלית בתעופה, המתמקדת בעיצוב, ייצור ושירות של מטוסי העסקים יוצאי הדופן ביותר בעולם. משפחות המטוסים צ‘לנג‘ר וגלובל של בומברדייה ידועות בחדשנות המתקדמת שלהן, בעיצוב תא הנוסעים, בביצועים ובאמינות שלהן. לבומברדייה יש צי עולמי של כ-5,000 מטוסים שבשירות אצל מגוון רחב של חברות רב לאומיות, ספקי טיסות שכר ובעלות חלקית, ממשלות ואנשים פרטיים. מטוסי בומברדייה מהימנים גם ברחבי העולם בתפקידי משימה מיוחדת.

חברת בומברדייה, שבסיסה במונטריאול, קוויבק, מפעילה מתקני תעופה, הרכבה ויצור בקנדה, ארצות הברית ומקסיקו. רשת תמיכת הלקוחות החזקה של החברה כוללת מתקנים במיקומים אסטרטגיים בארצות הברית וקנדה, כמו גם בבריטניה, גרמניה, צרפת, שוויץ, איטליה, אוסטריה, איחוד האמירויות, סינגפור, סין ומתקן אוסטרלי שנפתח בשנת 2022.

לחדשות ומידע ארגוניים, כולל דו"ח הסביבה, החברה והמשילות של בומברדייה, בקרו בכתובת www.bombardier.com. קבלו מידע נוסף על המוצרים ושירות הלקוחות המובילים בתעשייה של בומברדייה www.businessaircraft.bombardier.com. או תעקבו אחרינו בטוויטר @Bombardier.

Bombardier, Bombardier Vision, Global,  Global 7500 ו- Global 8000 , הם סימנים מסחריים רשומים או לא רשומים של בומברדייה בע"מ או של חברות הבת שלה.

תמונות חזותיות של מטוס Global 8000 החדש זמינות כאן.

לפרטים נוספים:

Matthew Nicholls
Bombardier
+1 514-243-8214
Matthew.Nicholls@aero.bombardier.com

 

תמונת יח"צ הקשורה להודעה לעיתונות זו זמינה בכתובת: https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/77b1c210-6034-4eed-b9a1-09fcf7298160