סוויג'ן זוכה בתביעת פטנט Stevia Reb M נגד PureCircle

 

סוויג‘ן זוכה בתביעת פטנט Stevia Reb M נגד PureCircle

 

ראנצ‘ו סנטה מרגריטה, קליפורניה, 24 במאי 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

 

Sweegen, החלוצה העולמית בטכנולוגיות וחידושים של מרכיבים בריאותיים, הכריזה על ניצחונה נגד PureCircle בתביעת פטנט של סטיביה מסוג Rebaudioside M (Reb M).

"פסק הדין מזכה את Sweegen ומאשר את מעמדה של החברה כמובילה בתעשייה בפתרונות ממתיקים חדשניים", אמר סטיבן צ‘ן, מנכ"ל Sweegen.

PureCircle, שנרכשה בידי Ingredion ב-2020, הגישה את התביעה נגד Sweegen ב-2018 לבית המשפט המחוזי בארצות הברית במחוז המרכזי של קליפורניה, והאשימה את Sweegen בהפרת שני פטנטים של PureCircle המכסים את הייצור של Reb M.

בית המשפט הפך את הטענות של PureCircle על פניהן כאשר Sweegen השיגה פסק דין מקוצר לפיו שני הפטנטים הנטענים של PureCircle אינם תקפים. מכיוון שאי אפשר להפר פטנט פסול, פסילת הפטנטים הנטענים על ידי בית המשפט סיים את תיק ההפרה נגד Sweegen בבית המשפט.

"כבעלת טכנולוגיות ליבה קנייניות של מרכיבי בריאות, Sweegen שומרת במרץ על זכויות הקניין הרוחני שלה ומכבדת את אלה של אחרים", אמר צ‘ן. "תמיד טענו שהפטנטים של PureCircle לא תקפים והתביעה נגד Sweegen מלאכותית".

Sweegen היא היצרנית העיקרית של Reb M ללא GMO שמקורו מעלה הסטיביה שזוכה לביקוש רב, ומיוצר בשיטת המרה ביולוגית נקייה וקניינית.

התיק הוא PureCircle USA Inc , ואח‘ נגד Sweegen, Inc. , et al., תיק מספר 8:18-CV-01679-JVS-JDE, בבית המשפט המחוזי של ארצות הברית, המחוז המרכזי של קליפורניה, החטיבה הדרומית.

 

אודות Sweegen

SweeGen מספקת פתרונות של טעם מתוק ליצרני מזון ומשקאות ברחבי העולם.

יש לנו משימה להפחית את הסוכר והממתיקים המלאכותיים בתזונה הגלובלית שלנו. בשיתוף פעולה עם הלקוחות, אנו יוצרים מוצרים טעימים עם אפס סוכר שהצרכנים אוהבים. עם ממתיקי הסטיביה מהדור הבא הטובים ביותר בתיק שלנו כגון Bestevia® Rebs B, D, E, I, M, N ו- brazzein, יחד עם הידע המעמיק שלנו במשני טעם וחומרי מרקם, SweeGen מספקת פתרונות מובילים בענף שהלקוחות רוצים והצרכנים מעדיפים. ובכן, אל העתיד.

למידע נוסף, צרו קשר באמצעות האימייל info@sweegen.com ובקרו באתר של SweeGen, www.sweegen.com.

קובץ מצורף

 

ליצירת קשר:

 

Ana Arakelian,

Head of Public Relations and Communications

Sweegen

+1.949-709-0583

ana.arakelian@sweegen.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE