LeddarTech מכריזה על הפתיחה החגיגית של מרכז לפיתוח היתוך ותפיסה של חיישנים בתל אביב, ישראל, ב-9 ביוני 2022

LeddarTech מכריזה על הפתיחה החגיגית של מרכז לפיתוח היתוך ותפיסה של חיישנים בתל אביב, ישראל, ב-9 ביוני 2022

קוויבק ותל אביב, 24 במאי 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

®LeddarTech, מובילה עולמית באספקת טכנולוגיית חישת ADAS ו-AD גמישה, חזקה ומדויקת ביותר, שמחה להכריז על הפתיחה החגיגית הרשמית של המרכז לפיתוח היתוך ותפיסה של חיישנים של LeddarTech בתל אביב, ישראל, 9 ביוני בשעה 15:00 (שעון ישראל).

את האירוע ינחו צ‘רלס בולנגר, מנכ"ל LeddarTech, ורוני כהן, סגן נשיא ומנכ"ל להיתוך ותפיסה של חיישני ADAS ו-AD. בנוסף לקבלת פני האורחים והמכובדים למרכז, אירוע זה הוא גם חגיגה של המהנדסים המיומנים והמקצועיים שלנו ותרומתם לפיתוח הטכנולוגיה שלנו.

האירוע יופעל בסגנון נינוח מעורב עם אוכל, שתייה ומתנות. כמו כן תתקיים מצגת של דובר אורח מפי ד"ר עמי אפלבאום, יו"ר רשות החדשנות ומדען ראשי במשרד הכלכלה והתעשייה בישראל, שידון ב-"ניידות חכמה - הפוטנציאל, ההזדמנויות והסיכונים של ישראל". בנוסף, לאורחים תהיה הזדמנות לפגוש את הצוות, ליצור קשרים ולצפות בהדגמות של פלטפורמת ™LeddarVision להיתוך ותפיסה של חיישנים. פלטפורמה זו מאפשרת רמה 2-5 ADAS ו-AD ברכבי כביש ושטח. LeddarVision משלב טכנולוגיות בינה מלאכותית וראייה ממוחשבת יחד עם רשתות עצביות עמוקות ויעילות חישובית כדי לשפר את הביצועים של חיישני ADAS/AD ושל החומרה החיונית לתכנון נתיב הנהיגה תוך אספקת היכולת לנהיגה אוטונומית בטוחה יותר עם זיהוי טוב יותר.

"אני גאה מאוד לארח את האירוע הזה בישראל", אמר צ‘רלס בולנגר, מנכ"ל LeddarTech. "הצוות שלנו בישראל, הנתמך על ידי מתקני המו"פ שלנו בקוויבק ובאונטריו, עשה עבודה יוצאת דופן בפיתוח טכנולוגיית היתוך ותפיסת נתונים גולמית פורצת דרך". בולנגר המשיך: "מרכז פיתוח החיישנים והתפיסה בתל אביב מסמן הישג אמיתי עבור LeddarTech כאשר אנו ממשיכים להתרחב ולעסוק עם כמה מהכישרונות הטובים בעולם", סיכם בולנגר.

אודות לידרטק

LeddarTech לידרטק שהוקמה ב-2007 היא חברת חישה סביבתית מקצה לקצה מקיפה על ידי שהיא מאפשרת ללקוחות לפתור אתגרי חישה ותפיסה קריטיים לאורך כל שרשרת הערך. החברה מציעה פתרונות חסכוניים וניתנים להרחבה עם LeddarVision™, פלטפורמת היתוך ותפיסה של חיישני נתונים גולמיים המייצרת מודל סביבתי תלת ממדי מקיף עם תצורות ריבוי חיישנים לתמיכה ברכב אוטונומי מלאה ברמה 2+ עד רמה 5 האוטונומית לחלוטין. LeddarTech תומכת גם ביצרני LiDAR ומשלבי מערכות רכב ברמה 1-2 עם LeddarSteer™, התקן היגוי מבוסס אלומה דיגיטלית, ופתרון הפיתוח LiDAR XLRator לפיתוח LiDAR במצב מוצק בדרגת רכב בהתבסס על LeddarEngine™ ורכיבי ליבה משותפים גלובליים בתעשיית המוליכים למחצה. החברה אחראית לכמה חידושים בפתרונות חישה מרחוק בחזית הקידמה ברכב וניידות, עם יותר מ-120 טכנולוגיות עם פטנטים (שהוענקו או תלויים ועומדים) שמחזקים את היכולות של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית.

למידע נוסף על לידרטק, בקרו בבקשה באתר www.leddartech.com וגם ב- LinkedIn, Twitter, Facebook  ו- YouTube.

ליצירת קשר:

Daniel Aitken,

Vice-President, Global Marketing,

 Communications and Investor Relations, LeddarTech Inc.
Tel.: + 1-418-653-9000 ext. 232

 daniel.aitken@leddartech.com

 

 

קשרי משקיעים: 

InvestorRelations@leddartech.com
https://investors.leddartech.com/

 

Leddar, LeddarTech, LeddarSteer, LeddarEngine, LeddarVision, LeddarSP, LeddarCore, LeddarEcho, VAYADrive, VayaVision, XLRator  וסמלי לוגו קשורים הם סימנים מסחריים או סימנים מסחריים רשומים של LeddarTech Inc. וחברות הבנות שלהכל שאר המותגים, שמות המוצרים והסימנים הם או עשויים להיות סימנים מסחריים או סימנים מסחריים רשומים המשמשים לזיהוי מוצרים או שירותים של בעליהם בהתאמה.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769