אנדרסן גלובל מוסיפה משרד עורכי דין בבלגיה באמצעות הסכם שיתוף פעולה

 

אנדרסן גלובל מוסיפה משרד עורכי דין בבלגיה באמצעות הסכם שיתוף פעולה

 

סן פרנסיסקו, 24 במאי 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

אנדרסן גלובל מכריזה על הסכם שיתוף פעולה עם Seeds of Law, משרד עורכי דין בשירות מלא בבלגיה, המוסיפה יכולות משפטיות לפלטפורמה שלה במדינה.

Seeds of Law, שהוקמה בשנת 2009 ומובלת על ידי שותפים ומייסדים משותפים ליאו פיטרס וקוהן דה פוידט, מתמחה במשפט תאגידי ומסחרי, נדל"ן, מיזוגים ורכישות, בנקאות ופיננסים, משפט ציבורי, חדלות פירעון וליטיגציה. המשרד פועל עם 10 שותפים ויותר מ-20 אנשי מקצוע ממשרדי המשרד בבריסל, גנט ואנטוורפן.

לדברי ליאו, "אספקת פתרונות חדשניים ואסטרטגיים ללקוחות כדי להשיג את מטרותיהם היא ערך בסיסי של משרדנו. "שיתוף הפעולה שלנו עם אנדרסן גלובל מחזק עוד יותר את המחויבות של הצוות שלנו לשמירה על יתרון תחרותי באזור ולאספקת השירותים הטובים מסוגם. אנו מצפים לעבוד עם החברות הקיימות ולשתף פעולה באזור ובעולם".

" Seeds of Lawמוערכים מאוד על הניסיון שלהם, ידע בשוק ואת היכולת לספק ללקוחות עם שירותים עצמאיים וסינרגיסטיים", אמר מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן. "בלגיה היא שוק קריטי לפלטפורמה שלנו באירופה, וליאו וקוהן וצוותם יספקו יכולות משלימות יוצאות דופן לפלטפורמה שלנו באזור".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-10,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-343 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire