זוכי אתגר מיליון הדולר Graph for All של TigerGraph הרשימו עם פתרונות חדשניים לבעיות גלובליות באמצעות שימוש בטכנולוגיית Graph

 

 

זוכי אתגר מיליון הדולר Graph for All של TigerGraph הרשימו עם פתרונות חדשניים לבעיות גלובליות באמצעות שימוש בטכנולוגיית Graph

הפרויקטים המובילים מתייחסים לבריאות הנפש, תמיכה בפליטים, איתור פשע מאורגן, מאבק במידע מטעה גלובלי ועוד

 

רדווד סיטי, קליפורניה, 25 במאי 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

TigerGraph, ספקית של פלטפורמת ניתוח גרפים מובילה, חשפה היום את הזוכים באתגר מיליון הדולר Graph fo All - והעניקה מיליון דולר במזומן לפרויקטים משני משחק, המונעים בידי גרפים, המנתחים ונותנים מענה לקבות מהדאגות החברתיות, הכלכליות הבריאותיות והאקלימיות של ימינו. הפרויקטים הזוכים, שהוכרזו ב- Graph + AI Summit השבוע, נבחרו בידי ועדת שיפוט עולמית מתוך יותר מ-1,500 פרויקטים שנרשמו מיותר מ-100 מדינות. הפרויקט Mental Health Hero זכה בפרס הגדול בסך 250 אלף דולר עבור יצירת אפליקציה שתעזור לספק גישה והתאמה אישית רבה יותר לטיפול בבריאות הנפש.

"מטיפול בבעיות בריאות הנפש לתמיכה בפליטים אוקראינים ועד לניבוי כיצד זעזועים באספקה ​​יתפשטו בכלכלה העולמית, ההגשות שקיבלנו מתמודדות עם דאגות בעולם האמיתי ומדגימות גישות חדשניות לפתרון אותן באמצעות טכנולוגיית גרפים", אמר ד"ר יו שו, מייסד ומנכ"ל TigerGraph. "רצינו ליצור אתגר שייצור יישומים חדשים וחדשניים של טכנולוגיית גרפים והקהילה הגלובלית עשתה בדיוק את זה. ההתמקדות הגורפת בנושאים גלובליים באתגר הזה מראה שבלי קשר לגיאוגרפיה, כולנו חולקים רבות מהדאגות ואתגרים, ושטכנולוגיית גרפים יכולה לעזור להתמודד איתם".

זוכי אתגר מיליון הדולר Graph for All

לאחר סקירה מקיפה של ועדת השיפוט העולמית, שהורכבה מ-32 מומחים מהתעשייה, מהאקדמיה ומ-TigerGraph, להלן 15 הפרויקטים עטורי הפרסים.

הזוכה הגדול באתגר מיליון הדולר Graph for All

הפרס הגדול, 250,000 דולרMental Health Hero - Mental Health Hero היא גישה מבוססת גרפים לפתרון אחת ממגיפות בריאות הציבור הגדולות ביותר כיום: השכיחות של בעיות נפשיות שאינן מטופלות כמו חרדה ודיכאון. לפי ה-CDC, 400 מיליון אנשים ברחבי העולם אינם מקבלים טיפול חיוני להפרעות בריאות הנפש שלהם [1]. בנוסף, על פי ההערכות, רק 40% מהמבוגרים עם מחלת נפש מקבלים טיפול עבורה [2].

זוכים בולטים באתגר מיליון הדולר Graph for All

המשפיע ביותר, מקום הראשון, 100,000 דולרUAWelcome - משבר הפליטים העולמי הגיע לרמה חדשה של מודעות עם המלחמה באוקראינה. בתגובה, UAWelcome יצרה פלטפורמה המשתמשת בטכנולוגיית גרפים כדי לחבר בין פליטים בודדים וצרכיהם עם קהילה צומחת במהירות של מתנדבים והמשאבים המוגבלים והמפוזרים. האפליקציה שלהם כבר בשימוש ומחברת מתנדבים ומשאבים מפוזרים עם פליטים אוקראינים ועוזרת לפליטים לבקש מקלט בארצות הברית.

החדשני ביותר, מקום הראשון, 100,000 דולרUniverse Planner - אפליקציה לתכנון מטאברס רב יקומי המאפשרת למשתמשים לפתור בעיות מורכבות על ידי ניצול ומינוף ידע חברתי. זה גם מחבר את המשתמשים באופן חברתי עם אחרים העובדים על אותה משימה או תוכנית דומה.

השאפתני ביותר, המקום הראשון, 100,000 דולרShockNet - מאפשר למשתמשים לבצע התאמצות בהנחות, לחקור את שרשראות הזעזועים החזויות בכלכלת העולם, ולזהות דרכים להימנע ממשברים כלכליים על ידי קבלת נראות שמתארת כיצד ומדוע הזעזועים מתפשטים. ShockNet כוללת אפליקציה המאפשרת לקובעי מדיניות לדמיין ולהתאים את המודל כדי להבין טוב יותר כיצד לקזז או למנוע משבר עתידי.

הישים ביותר, המקום הראשון, 100,000 דולרBioDex - BioDex משלב את הסקרנות הטבעית שלנו עם המוטיבציה שגורם משחק. על ידי יצירת משחק בו חווים חיבור לטבע, שחקנים יכולים לצלם תמונות בטבע, לזהות מינים ולהציג את תכונותיו בזמן אמת, תוך שאיפה לזהות כמה שיותר מינים ולתרום מידע על המגוון הביולוגי למחקר.

נשים ש-Graph, 30,000 דולרDiagnosx - לאחר שראו ממקור ראשון במיון את המאבקים הכפולים של חולים שלא מבינים את מצבם הבריאותי ורופאים שמנסים לצייר תמונה שתסביר את המצב, ברי דיי הבינה שצריכה להיות דרך טובה יותר. הרעיון שלה להציג מודלים תלת ממדיים שימחישו את רוחב ועומק האבחון של המטופל לידי כל המטופלים מומש ב-Diagnosx. האפליקציה מציגה מודל תלת ממדי של האבחנה וההיסטוריה הרפואית של המטופל כדי להמחיש טוב יותר את הממצאים והאבחנה, ולהקטין פערים בתקשורת בין הרופא למטופל.

הפופולרי ביותר, 20,000 דולרגרף סרטן רב-מודלי - מחלות רבות קשורות זו לזו, וסיבוכים ממחלה מסוימת עלולים לגרום למחלה אחרת. באמצעות הכוח של גרפים ולימוד מכונה, פרויקט זה נועד לחשוף קישורי מחלות חדשים ולעזור לחוקרים להתכונן טוב יותר למגפות עתידיות או למחלות מתעוררות.

זוכים נוספים

המשפיע ביותר

מקום שני, 50,000 דולרFact-Checker: Fighting Misinformation at Scale - מערכת מרובת פלטפורמות, רב-לשונית, לבדיקת עובדות בזמן אמת המופעלת על ידי למידת מכונה וטכנולוגיית גרפים.

מקום שלישי, 25,000 דולרProject Athena - מסגרת גרפית אוטומטית ידע גנרי הבונה את עצמה מנתונים טקסטואליים לא מובנים ומשתמשת בשפה טבעית כדי לבצע שאילתות וליישם נתונים.

החדשני ביותר

מקום שני, 50,000 דולרRepoLinks - גרף המציג את הקשרים הדחוסים והמורכבים בין מפתחי תוכנה, שפות תכנות ופרויקטים של תוכנה, כדי להבין טוב יותר גורמים כמו מערכי מיומנויות, פרודוקטיביות והתפתחות טכנולוגית בתוך ארגונים.

מקום שלישי, 25,000 דולרGemini - מנוע חיפוש חדשותי אקלקטי שחותך את הרעש ומאפשר לקוראים לחפור עמוק לתוך נושא מוגדר או לחקור היבטים מרובים של החדשות שהם הכי מתעניינים בהן.

השאפתני ביותר

מקום שני, 50,000 דולרFinding Drug Interaction in Silico with Graph - מזהה אינטראקציות תרופתיות ותופעות לוואי אפשריות באמצעות לימוד מכונה גרפי במהלך תהליך הפיתוח של התרופות.

מקום שלישי, 25,000 דולר: Candoor - אתר רשת חברתית לאנשים המבקשים להתחבר לאחרים לשיחות גלויות על כל דבר, החל מייעוץ מקצועי בתעשייה ועד לטיפים לעיסוק בתחביב.

הישים ביותר

מקום שני, 50,000 דולר: TigerGraph for United Nations Data - הופך את הנתונים של האו"ם, מערך הנתונים החזק ביותר בעולם, לנגיש בקלות לכל אחד על ידי ניצול הכוח של טכנולוגיית הגרפים.

מקום שלישי, 25,000 דולר: BiasCheck - תוסף חדש ומגניב עבור Google Chrome המטפח חשיבה ביקורתית על ידי זיהוי הטיה/דיוק של כל מקורות החדשות. הטכנולוגיה גם מאפשרת למשתמשים לחקור נושאים מוגדרים עם נקודות מבט שונות המאתגרות את המצב הקיים.

ועדת השיפוט של Graph for All Million Dollar  הורכבה ממדעני הנתונים המבריקים והמוכרים ביותר בעולם, פרופסורים, דוקטורים, מהנדסים מכובדים ומייסדי חברות גלובליות המתמקדות בבינה מלאכותית (AI), אנליטיקה, גרף ידע ומומחים אחרים בתעשייה עם ידע מעמיק בטכנולוגיית גרפים, מקרי שימוש בגרף ופריסות גרפים. ועדת השיפוט כללה שמונה דוקטורים, שלושה אקדמאים מאוניברסיטאות מובילות, עמית מחקר לתואר שני ב- NSF, מדען גיאוגרפי ימי, ו-2  קגל גרנד מאסטר. מהנדסי TigerGraph ומומחי מוצר הצטרפו גם הם לפאנל כשופטים עובדים.

"וואו! השימוש היצירתי בגרף ובנתונים בפתרונות אלה באמת מראה כיצד גישת גרפים עם הנתונים הנכונים יכולה לטפל בכל כך הרבה בעיות גלובליות", אמר חואן סקודה, מדען ראשי, שופט ב- data.world and Graph  עבור All Million Dollar Challenge. "מה שבאמת מרגש הוא שניתן להרחיב וליישם את רוב הפרויקטים האלה במצבים רבים ושונים ובמקרי שימוש בעתיד. הפרויקטים משמשים כתבניות שניתן להתאים, להגדיל ולהתאים אותן למצבים אחרים, ומסייעים לשפר את החיים עבור אנשים רבים עוד יותר. כמו הפרויקט שנוצר כדי לעזור לפליטים אוקראינים, למרות שהוא מצוין למצבי פליטים, אותו יישום יכול לשמש כדי לעזור לאנשים שנפגעו מאסונות טבע ברחבי העולם".

קישורים מועילים

אודות טייגרגרף

טייגרגרף TigerGraph היא פלטפורמה לניתוחים מתקדמים ולמידת מכונה על נתונים מחוברים. הטכנולוגיה המוכחת של טייגרגרף, המבוססת על מסד הנתונים הגרפי המקורי המבוזר הראשון והיחיד בתעשייה, תומכת ביישומים מתקדמים של ניתוחים ולמידת מכונה כמו זיהוי הונאות, איסור הלבנת הון, זיהוי ישויות, לקוח 360, המלצות, גרף ידע, אבטחת סייבר, שרשרת אספקה, האינטרנט של הדברים וניתוח רשתות. המטה של החברה נמצא ברדווד סיטי, קליפורניה. תתחילו חינם עם tigergraph.com/cloud.

קשרי מדיה

North America
Tanya Carlsson
Offleash PR
tanya@offleashpr.com
+1 (707) 529-6139

EMEA
Anne Harding
The Message Machine
anne@themessagemachine.com
+44 7887 682943

APAC
Rasheed Abu Bakar
Sandpiper
rasheed.abubakar@sandpipercomms.com
+65 9112 6504

1הפניות

 [1] https://futuresrecoveryhealthcare.com/blog/barriers-to-mental-health-treatment/
[2] https://towardsdatascience.com/data-science-in-mental-health-ccd09ba2148a

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE