רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב- HUMBL, LLC, לעבור ייעוץ לפני המועד החשוב האחרון בתביעה ייצוגית בניירות ערך– HMBL

 

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב- HUMBL, LLC, לעבור ייעוץ לפני המועד החשוב האחרון בתביעה ייצוגית בניירות ערך– HMBL

 

ניו יורק, 27 במאי 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מודיע על הגשת תביעה ייצוגית בשם רוכשי ניירות הערך של HUMBL, LLC  (OTC: HMBL) ו/או הנכס הדיגיטלי הלא רשום של החברה (נמכר כמדד נסחר בבורסות BLOCKS Exchange  ("ETXs") או בבורסות קריפטו שונות) בין התאריכים 1 בנובמבר 2020 עד 19 במאי 2022, שני התאריכים כוללים ("תקופת המחלוקת"). אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 19 ביולי 2022

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Humbl או את תעודות הסל של החברה בתקופת הייצוג המורחבת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Humbl, או למידע אודות התביעה הייצוגית הכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=6398, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com . כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 19 ביולי 2022. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

פרטי התיק: על פי התביעה, הנתבעים הפרו את הוראות חוק הבורסה בכך שהשמיעו הצהרות כוזבות ומטעות בנוגע לסיכויי הצמיחה של החברה, להתקדמות הטכנולוגית, לשותפויות בינלאומיות ולהטבות כספיות למשקיעי המניות והנכסים הדיגיטליים של Humbl, וכן באמצעות הודעות מתוזמנות באופן סלקטיבי כדי לשמור על מחיר מניית Humbl  גבוה, כך שאנשי פנים של החברה יוכלו למכור את אחזקותיהם בהיקף שנוצר באופן מלאכותי. עוד נטען בתלונה כי הנתבעים הפרו את הוראות חוק ניירות ערך בכך שמכרו את ניירות הערך הלא רשומים שלה (נכסים דיגיטליים מסוג BLOCK ETX) למשקיעים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Humbl, הכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=6398 או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים pkim@rosenlegal.com או cases@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
lrosen@rosenlegal.com
pkim@rosenlegal.com
cases@rosenlegal.com
www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE