רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את המשקיעים ב- Arqit Quantum Inc. f/k/a Centricus Acquisition Corp. שצברו עודף הפסדים לעבור ייעוץ לפני המועד האחרו

 

 

רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את המשקיעים ב-  Arqit Quantum Inc. f/k/a Centricus Acquisition Corp.  שצברו עודף הפסדים לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך שהוגשה לראשונה על ידי המשרד – ARQQ, ARQQW, CENH, CENHU, CENHW

 

 

ניו יורק, 27 במאי 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של Arqit Quantum Inc. f/k/a Centricus Acquisition Corp (נאסד"ק: ARQQ, ARQQW, CENH, CENHU, CENHW): (i) בין ה-7 בספטמבר 2021 ל-18 באפריל 2022, שני התאריכים כוללים ("תקופת המחלוקת"); ו/או (ii) כל מחזיקי ניירות הערך של Centricus נכון למועד השיא לאסיפה המיוחדת של בעלי המניות שהתקיימה ביום 31 באוגוסט 2021 כדי לשקול את אישור המיזוג בין Arqit  ל- Centricus ("המיזוג") וזכאים להצביע על המיזוג, את המועד האחרון החשוב של 5 ביולי 2022 בתביעה הייצוגית שהוגשה לראשונה על ידו.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Arqit בתקופת הייצוג המורחבת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Arqit, או למידע אודות התביעה הייצוגית הכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=5481, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 5 ביולי 2022. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

פרטי התיק:  על פי התביעה, הנתבעים לאורך כל תקופת המחלוקת ובהצהרת ה-Proxy שפורסמה בקשר למיזוג השמיעו הצהרות כוזבות ו/או מטעות ו/או לא חשפו: (1) טכנולוגיית ההצפנה המוצעת של Arqit תדרוש אימוץ נרחב של פרוטוקולים וסטנדרטים חדשים של תקשורת; (2) גורמי אבטחת סייבר בריטיים הטילו ספק בכדאיותה של טכנולוגיית ההצפנה המוצעת של Arqit בפגישה ב-2020; (3) הממשלה הבריטית לא הייתה לקוחה של Arqit  אלא נתנה מענקים ל-Arqit; (4) ל- Arqit היה לא יותר מאב טיפוס בשלב מוקדם של מערכת ההצפנה שלה בזמן המיזוג; ו-(5) כתוצאה מכך, הצהרות הנתבעים לגבי עסקיה, פעילותה וסיכוייה, היו כוזבות ומטעות באופן מהותי ו/או חסרות בסיס סביר בכל הזמנים הרלוונטיים. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, התביעה טוענת כי המשקיעים ספגו נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Arqit, הכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=5481 או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  pkim@rosenlegal.comאו cases@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
lrosen@rosenlegal.com
pkim@rosenlegal.com
cases@rosenlegal.com
www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE