אנדרסן גלובל מוסיפה חברה בהולנד

 

אנדרסן גלובל מוסיפה חברה בהולנד

 

סן פרנסיסקו, 31 במאי 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

אנדרסן גלובל מחזקת עוד יותר את הפלטפורמה שלה בצפון אירופה כאשר Taxture, חברה המשתפת פעולה מאז 2019, הופכת לחברה בארגון הגלובלי. בהתבסס על מחויבותה לספק פתרונות משולבים ללקוח בצורה חלקה, Taxture היא אחת מ-11 חברות משתפות פעולה שיצטרפו רשמית לאנדרסן גלובל כחברות חברות בשנת 2022.

המשרד באמסטרדם, שנוסד בשנת 2009, הוא משרד בינלאומי המתמחה בשירותי ייעוץ מס ומשפט, ותמחור העברה. בהובלת השותף המנהל של המשרד, פרואה טאריק טיגלי, צוות המשרד, המונה למעלה מ-45 אנשי מקצוע מיומנים ביותר, עובד בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחות ברחבי העולם כדי לספק שירותי מס ומשפט מקיפים.

"בהיותנו בוגרי ארתור אנדרסן, הערכים והחזון של משרדנו מתיישבים היטב עם אלה של הארגון הגלובלי, ואנו נשארים מחויבים לספק את הפתרונות הטובים מסוגם לצרכים העסקיים של לקוחותינו המקומיים והרב-לאומיים", אמר פרואה. "הפיכתה לחברה חברה באנדרסן גלובל היא הצעד הבא של משרדנו להרחיב את המשאבים הגלובליים שלנו ולשמור על דריסת רגל חזקה בשוק האזורי".

"צוות Taxture מרשים בעקביות לקוחות ואנשי מקצוע באמצעות מסירותם לשירות איכותי", אמר מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן. "הפרקטיקה היוקרתית של המשרד משקפת בצורה חלקה את ערכי הארגון שלנו, ומייחדת אותם כחברה תחרותית באזור. התוספת של Taxture כחברה בארגון שלנו היא המפתח כאשר אנו ממשיכים לבנות ארגון  עם כיסוי גלובלי מקיף".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-10,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-343 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire