זום מגייסת את מתיו סאקסון כמנהל כוח אדם ראשי

 

 

זום מגייסת את מתיו סאקסון כמנהל כוח אדם ראשי

 

סן חוזה, קליפורניה, 2 ביוני 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Zoom Video Communications, Inc. זום (נאסד"ק: ZM) הודיעה כי מתיו סאקסון יצטרף לחברה כמנהל כוח האדם הראשי שלה, החל באופן מיידי. סאקסון מביא ניסיון של יותר מ-20 שנה במשאבי אנוש ותפעול אנשים. לאחרונה הוא שימש כסגן נשיא לכוח אדם ב-Meta, ובעבר היה סגן נשיא בכיר לתגמול, תפעול משאבי אנוש ושירותים משותפים ב-Humana. סאקסון יוביל את קבוצת חוויות האנשים של זום וידווח לאפרנה באווה, מנהלת התפעול הראשי של זום.

זום חוותה צמיחה מהירה בכוח העבודה שלה כדי לעמוד בדרישות של לקוחותיה ועסקיה ברחבי העולם. סאקסון יסייע להמשך הצמיחה של זום ויעזור להרחיב את כל מרכיבי הארגון כולל תרבות, עיצוב ארגוני, רכישת כישרונות, מעורבות, הדרכה ופיתוח, חוויות עובדים ותשתיות.

"הזומים שלנו הם הליבה של כל מה שאנחנו עושים, ואנחנו יודעים שהמנהיג הנכון שיעזור לעצב את עתיד כוח העבודה של זום יאפשר לנו לשרת טוב יותר את הצרכים המתפתחים של הלקוחות שלנו. אנו נרגשים לקבל את פני מתיו, לו הבנה עמוקה של המורכבות שעומדת בפני כוח העבודה בימינו, ואנו בטוחים כי מערך המיומנויות שלו יעזור לשפר ולחזק את זום בעודנו מנווטים אל השלב הבא של העבודה ביחד", אמרה באווה.

"נמשכתי לבהירות של זום לגבי היחס והטיפול שהם ערכי הליבה שלה. זה ברור בכל מה שהחברה עושה, אבל הכי חשוב, ברור שלצוות המנהיגות באמת אכפת מהעובדים. זום שינתה לחלוטין את הדרך שבה אנשים ועסקים מתחברים, ואני נרגש לעזור להניע את החברה קדימה על ידי ייצוג וקידום העובדים שלנו. ביחד, זום תמשיך להוביל ולהדגים כיצד חברות יכולות לשגשג כדי להניע תוצאות עסקיות מוצלחות", אמר סאקסון.

אודות Matthew Saxon

 

מתיו סאקסון יוביל את צוות כוח האדם בזום, ויבטיח שהערך המרכזי של דאגה וטיפול בא לידי ביטוי בגישת החברה להטבות; פיצוי; גיוון, שוויון והכלה; גיוס; תרבות; וחוויות עובדים. הוא מביא עמו למעלה משני עשורים של ניסיון בתחום משאבי האנוש, ושימש לאחרונה כסגן נשיא לכוח אדם ב-Meta, שם עזר לפתח את מפת הדרכים האסטרטגית לאנשים והוביל את את בניית התוכניות והשירותים שתמכו בהגדלה משמעותית במספר העובדים ובצמיחת החברה. הוא גם היה סגן נשיא בכיר לתגמול, תפעול משאבי אנוש ושירותים משותפים עבור Humana Inc, ושימש בכמה תפקידים מובילים ב-Motorola, Inc, כולל סגן נשיא לתגמולים כוללים וסגן נשיא משאבי אנוש באסיה פסיפיק והמזרח התיכון.

אודות זום

 

זוםZOOM  היא בשבילכם. זום הוא מרחב שבו אתם יכולים להתחבר לאחרים, לשתף רעיונות, לתכנן תוכניות ולבנות לקראת עתיד שמוגבל רק על ידי הדמיון שלכם. פלטפורמת התקשורת החלקה שלנו היא היחידה שהתחילה עם וידאו בבסיס שלה, וקבענו את אמות המידה לחדשנות מאז. זאת הסיבה שאנו בחירה אינטואיטיבית, מדרגית ומאובטחת עבור אנשים, עסקים קטנים וארגונים גדולים כאחד. זום שהוקמה ב-2011 נסחרת בבורסה (נאסד"ק: ZM) והמטה שלה בסן חוזה, קליפורניה. בקרו באתר zoom.com ותעקבו אחרי @zoom.

 

ליצירת קשר:

 

 

Zoom Public Relations
Candace Dean
Corporate PR Lead
press@zoom.us

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE