TrueCommerce זכתה להכרה ברביע הקסם של גרטנר ל-2022 בתחום רשתות שרשרת אספקה ​​עסקיות מרובות ארגונים

 

TrueCommerce זכתה להכרה ברביע הקסם של גרטנר ל-2022 בתחום רשתות שרשרת אספקה ​​עסקיות מרובות ארגונים

החברה זכתה להכרה על סמך יכולתה להציג ביצועים ואת שלמות החזון

 

פלורהאם פארק, ניו ג‘רזי, 2 ביוני 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

TrueCommerce, ספקית גלובלית של קישוריות, אינטגרציה ופתרונות מסחר אחודים עבור שותפים מסחריים, הודיעה היום כי היא הוכרה על בידי גרטנר כ-Challenger ברביע הקסם של מאי 2022 לרשתות שרשרת אספקה עסקיות ​​מרובות ארגונים (MESCBNs).1 הערכה זו מבוססת על קריטריונים מוגדרים שניתחו את שלמות החזון ואת היכולת הכללית של החברה להציג ביצועים.

גרטנר מגדירה "רשתות שרשרת אספקה עסקיות מרובות ארגונים" (MESCBN) כפלטפורמות הוליסטיות ומגובשות התומכות בקהילה ממוקדת בצד השולח של שותפי סחר שצריכים לתאם ולבצע תהליכים עסקיים הנמתחים על פני מספר ארגונים. גרטנר רואה ב-MESCBN טכנולוגיית בסיס עבור ארגונים בוגרים ברמה גבוהה יותר, המיושמת כדי לתאם, לתזמר, למכן ולשנות את שרשרת האספקה ​​המורחבת של ארגון בתוך האקו סיסטם העסקי הכולל בו הוא פועל להנעת שיתוף פעולה ושיפור התחרותיות.

יכולות הליבה של שוק ה-MESCBN כוללות:

*קישוריות רשת נרחבת עם תמיכה באקו סיסטם ופלטפורמות טכנולוגיות רב שכבתיות ומגוונות

*מרכז מידע/נתונים והדמיה מרכזי

*אפליקציות אוניברסליות חוצות תחומים

*אפליקציות ליבה לביצוע שרשרת אספקה ​​(ממוקדות בארגונים ובריבוי ארגונים)

*אפליקציות משלימות לשרשרת אספקה ​​(תכנון או מימון)

*מודיעין משובץ

 

"עבורנו זה מרגש להיבחר כחברה מאתגרת במחקר הבסיסי הזה - ארבע שנים ברציפות", אמר מייק גרוס, סגן נשיא בכיר למוצר, TrueCommerce. "במהלך השנה האחרונה, עשינו השקעות משמעותיות בטכנולוגיה ובאנשים שלנו, וכתוצאה מכך הרחבנו את בסיס הלקוחות שלנו ב-40%. בדרך יש לנו גם חידושי מוצר מלהיבים, כולל ניצול ממשקי API ומינוף המתאם האוניברסלי שלנו כדי להרחיב את האינטגרציות הפנימיות והחיצוניות כאחד, כמו גם לנצל במידה רבה יותר את הנתונים באמצעות בינה מלאכותית/לימוד מכונה".

TrueCommerce מציעה מערך רחב של פתרונות מסחר אחודים ואפליקציות המחברות לקוחות, ספקים, ערוצים ומערכות. פתרונות אלו מחוללים מהפכה בנראות ובשיתוף הפעולה לאורך שרשרת האספקה ​​בכך שהם עוזרים לארגונים להפיק את המרב מהיוזמות הרב-ערוציות שלהם באמצעות קישוריות P2P עסקית, ניהול הזמנות, התאמות מלאי שיתופיות, מימוש חכם, ניתוח חוצה תפקודים וניהול מידע של מוצרים.

הפתרונות ממנפים את רשת המסחר הגלובלית של TrueCommerce הכוללת יותר מ-160,000 עסקים מחוברים. מעבר לפלטפורמה עצמה, מודל שרשרת האספקה-כשירות שמציעה TrueCommerce כולל תמיכה מותאמת, מיפוי שותפי מסחר וניטור תאימות מתמשך.

החידושים הטכנולוגיים והאסטרטגיה העסקית של TrueCommerce זיכו אותה בשבחים רבים בתעשייה. בנוסף לכך שוב כמאתגרת בידי גרטנר, החברה זכתה להכרה בדוחות הבולטים הבאים:

*מובילה בדו"ח MarketScape for Worldwide Multi-Enterprise Supply Chain Commerce Network, 2021 של IDC

*טוענת לכתר בדו"ח IDC MarketScape for Worldwide Product Information Management Applications, 2021 של IDC

*טוענת לכתר בדו"ח MarketScape for Worldwide B2B Digital Commerce Platforms Vendor Assessment, 2020 של IDC

*טוענת לכתר בדו"ח MarketScape for Worldwide B2C Digital Commerce Platforms Vendor Assessment, 2020 של IDC

 

הורידו עותק חינם של דו"ח רביע הקסמים של גרטנר כאן.

 

כתב ויתור

Gartner אינה תומכת בשום ספק, מוצר או שירות המתוארים בפרסומי המחקר שלנו, ואינה מייעצת למשתמשי טכנולוגיה לבחור רק את הספקים בעלי הדירוגים הגבוהים ביותר או ייעוד אחר. פרסומי המחקר של גרטנר מורכבים מחוות הדעת של ארגון המחקר גרטנר ואין לפרשם כהצהרות של עובדה. גרטנר מתנערת מכל אחריות, מפורשת או משתמעת, ביחס למחקר זה, לרבות כל אחריות לסחירות או להתאמה למטרה מסוימת.

GARTNER ו- Magic Quadrant הם סימנים מסחריים רשומים וסימן שירות של Gartner, Inc. ו/או של החברות המסונפות אליה בארה"ב ובעולם, והם משמשים כאן באישור. כל הזכויות שמורות.

משאבים נוספים:

גלו את TrueCommerce בבלוג הזה

עקבו אחרי TrueCommerce בלינקדאין, בפייסבוק ובטוויטר

אודות TrueCommerce

TrueCommerce היא הדרך המלאה ביותר לחבר את העסק שלך לאורך שרשרת האספקה, שילוב הכל, החל ב- EDI, לניהול מלאי, למימוש, לחנויות דיגיטליות ושווקים. חוללנו מהפכה בנראות ובשיתוף הפעולה של שרשרת האספקה בכך שעזרנו לארגונים להפיק את המרב מיוזמות רב-ערוציות שלהם באמצעות קישוריות P2P עסקית, ניהול הזמנות, חידוש מלאי שיתופי, הגשמה חכמה, ניתוח חוצה פונקציות וניהול מידע על מוצרים.

רשת המסחר הגלובלית TrueCommerce יכולה לחבר עסקים ליותר מ-160,000 קמעונאים, מפיצים וספקי שירותי לוגיסטיקה. כספקית שירותים מנוהלת במלואה, אנו מנהלים גם קליטת שותפי מסחר חדשים, כמו גם את הניהול השוטף של מיפוי ספציפי לשותף, שינויי תיוג וניטור תקשורת. זו הסיבה שאלפי חברות – החל מסטארט-אפים ועד ל- Fortune 100העולמית, בתעשיות שונות – מסתמכות עלינו.

TrueCommerce: לעשות עסקים לכל כיוון

לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר https://truecommerce.com/

TrueCommerce® הוא סימן מסחרי רשום של True Commerce, Inc. כל הסימנים המסחריים האחרים הם רכוש של בעליהם בהתאמה. 

למידע נוסף

Yegor Kuznetsov 
Director, Marketing Communications 
1-703-209-0167 
yegor.kuznetsov@truecommerce.com 

 

1 Source: Gartner, “Magic Quadrant for Multienterprise Supply Chain Business Networks”, Christian Titze, Brock Johns, 23 May 2022

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE