TrueCommerce מינתה את רנדי קוראן למנכ"ל כדי שיוביל את החברה בשלב הבא של הצמיחה

TrueCommerce מינתה את רנדי קוראן למנכ"ל כדי שיוביל את החברה בשלב הבא של הצמיחה

 

מוביל טכנולוגיה ותיק שיוסיף תמיכה לחברה כדי להניע תמורה גדולה עבור לקוחות גלובליים

 

פלורהאם פארק, ניו ג‘רזי, 7 ביוני 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

TrueCommerce, ספקית גלובלית של קישוריות, אינטגרציה ופתרונות מסחר אחודים עבור שותפים מסחריים, הודיעה כי רנדי קוראן ((Randy Curran מונה למנכ"ל וחבר מועצת המנהלים, בתוקף החל מה-1 ביוני 2022.

"אנחנו גאים להפליא בצמיחה שחווה TrueCommerce", אמר ריאן הארפר, שותף כללי ב-Welsh, Carson, Anderson & Stowe (WCAS) וחבר במועצת המנהלים של TrueCommerce. "אנחנו בטוחים ש-TrueCommerce תאיץ במסלול הזה כלפי מעלה בהדרכתו של רנדי. הוא מנהיג מוכח עם רקע נרחב בהובלת חברות לשלבים הבאים של צמיחה ומצוינות תפעולית".

הצמיחה של TrueCommerce מיוחסת למספר גורמים. עם רכישת DiCentral הכפילה החברה את מספר העובדים שלה, הגדילה את בסיס הלקוחות שלה ב-40% והרחיבה את נוכחותה ברחבי אמריקה הצפונית והדרומית, אירופה ואזור אסיה פסיפיק. היא גם השקיעה בפיתוח הפלטפורמה הגלובלית והמוצרים שלה, וחוותה עלייה של 24% בסך החיבורים לרשת הגלובלית שלה, במונחים של שנה לשנה, וכן גידול של 25% בנפח הנתונים הכולל ב-TrueCommerce Commerce Network בהשוואה ל-2020.

מר קוראן הוא מנהיג טכנולוגי ותיק עם ניסיון של עשרות שנים בשינוי והנעת חברות בינלאומיות בצמיחה גבוהה להצלחה. לאחרונה הוא שימש כשותף תפעולי ב-WCAS, חברת השקעות מבוססת הון פרטי מובילה בארצות הברית ובעלת מניות רוב ב-TrueCommerce. לפני Welsh Carson, מר קוראן שימש כמנכ"ל OHL, Inc (נרכשה מאוחר יותר בידי GEODIS), המחסן הלוגיסטי לצד שלישי (3PL) הרביעי בגודלו בארצות הברית, שם הוא יצר התאמות בקרב צוות ההנהלה והוביל את שיפור מערכות המידע ששרתו לקוחות ועובדים. מר קוראן שימש גם בתפקידי מנכ"ל ב-ITC^Deltacom, Inc (כיום Deltacom), ICG Communications, וב-Thermadyne Holdings, Inc. הוא סיים את לימודיו באוניברסיטת דיפאו עם תואר ראשון בכלכלה ויש לו תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת לויולה.

"TrueCommerce נמצאת בחזית שוק טכנולוגיות שרשרת האספקה, ובכלכלה גלובלית המחייבת פתרונות שרשרת אספקה ​​אמינים שפועלים באופן חלק, הזדמנויות הצמיחה של החברה הן אדירות", אמר מר קוראן. "אני גאה להצטרף לצוות המוכשר הזה כדי להניע בהצלחה את הצלחת הלקוחות, ההטמעה, תמיכה והפיכת TrueCommerce ליעד תעסוקתי".

אודות Welsh, Carson, Anderson & Stowe

WCAS היא חברת השקעות פרטית אמריקאית מובילה המתמקדת בשתי תעשיות יעד: בריאות וטכנולוגיה. מאז הקמתה בשנת 1979, האסטרטגיה של החברה הייתה לשתף פעולה עם צוותי ניהול מצטיינים ולבנות ערך למשקיעיה באמצעות שילוב של שיפורים תפעוליים, יוזמות צמיחה ורכישות אסטרטגיות. החברה גייסה וניהלה קרנות בהיקף של למעלה מ-27 מיליארד דולר של הון מחויב. לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת www.wcas.com.

אודות TrueCommerce

TrueCommerce היא הדרך המלאה ביותר לחבר את העסק שלך לאורך שרשרת האספקה, שילוב הכל, החל ב- EDI, לניהול מלאי, למימוש, לחנויות דיגיטליות ושווקים. חוללנו מהפכה בנראות ובשיתוף הפעולה של שרשרת האספקה בכך שעזרנו לארגונים להפיק את המרב מיוזמות רב-ערוציות שלהם באמצעות קישוריות P2P עסקית, ניהול הזמנות, חידוש מלאי שיתופי, הגשמה חכמה, ניתוח חוצה פונקציות וניהול מידע על מוצרים.

רשת המסחר הגלובלית TrueCommerce יכולה לחבר עסקים ליותר מ-160,000 קמעונאים, מפיצים וספקי שירותי לוגיסטיקה. כספקית שירותים מנוהלת במלואה, אנו מנהלים גם קליטת שותפי מסחר חדשים, כמו גם את הניהול השוטף של מיפוי ספציפי לשותף, שינויי תיוג וניטור תקשורת. זו הסיבה שאלפי חברות – החל מסטארט-אפים ועד ל- Fortune 100העולמית, בתעשיות שונות – מסתמכות עלינו.

TrueCommerce: לעשות עסקים לכל כיוון

לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר https://www.truecommerce.com

למידע נוסף

Yegor Kuznetsov
Director, Marketing Communications
1-703-209-0167
yegor.kuznetsov@truecommerce.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE