אנדרסן גלובל מוסיפה עומק לפלטפורמה האפריקנית עם LIMA Partners

אנדרסן גלובל מוסיפה עומק לפלטפורמה האפריקנית עם LIMA Partners

 

סן פרנסיסקו, 7 ביוני 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

אנדרסן גלובל מקדמת את הכיסוי האפריקני שלה באמצעות הסכם שיתוף פעולה עם חברת יועצי המס LIMA Partners שבסיסה בגאנה.

ממוקמת בבירת אקרה, LIMA Partners, שנוסדה בשנת 2014, מציעה שירותים ללקוחות מקומיים ובינלאומיים. קוואמה אמפורפול, מייסד ושותף מנהל, מוביל את צוות אנשי המקצוע המנוסים המתמחים בייעוץ למס, חשבונאות, מזכירות החברה ושירותי רגולציה.

"שיתוף הפעולה עם אנדרסן גלובל הוא הזדמנות לצמיחה, כיוון ששיתוף פעולה זה יניע עוד יותר את היתרון התחרותי שלנו בשוק באמצעות מסירותנו למצוינות משופרת ואספקה ללקוחותינו פתרונות איכותיים וחדשניים", אמר קוואמה. "היצע השירותים של משרדנו ימשיך לעלות על ציפיות הלקוחות המשתרעות מעבר לגבולות אזוריים עם משאבים ותמיכה של חברה גלובלית".

"התוספת של LIMA Partners  מספקת לנו יכולות מס מקיפות במדינה וערכי החברה מתיישבים עם הארגון הגלובלי שלנו", הוסיף מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן. "אנו בני מזל לשתף פעולה עם חברה שמדגימה את הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר כיוון שהם מהווים מרכיב חשוב להרחבת היכולות הקיימות שלנו במערב אפריקה".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-11,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-360 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

אנשי קשר:

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire