Mobile Doctors משתפת פעולה עם סרנר כדי להעצים קהילות בניהול הבריאות שלהן

 

Mobile Doctors משתפת פעולה עם סרנר כדי להעצים קהילות בניהול הבריאות שלהן

 

דובאי, איחוד האמירויות, 9 ביוני 2014 (GLOBE NEWSWIRE):

 

חברת סרנר הודיעה היום ש-Mobile Doctors (MD 24-7), שירות יעוץ טלפוני של רופאים שמרכזו בדובאי, יתקין פתרונות ניידות מתוצרת סרנר כדי לאפשר למנויים של MD 24-7 לגשת לתיק הרפואי האלקטרוני שלהם, לקבוע תורים ולהחליף מסרים עם רופא.

 

תמונה שנלווית להודעה זאת זמינה בכתובת http://www.globenewswire.com/newsroom/prs/?pkgid=25792

 

"סרנר נבחרה כשותפה המועדפת שלנו לאור פתרונות התיקים הרפואיים האלקטרוניים ובריאות האוכלוסייה ללא תחרות שלה שתומכים בתזרים העבודה של הרופאים ומשפרים את יכולתנו להתקשר עם הצרכנים שלנו", אמר ראוף חליל, מייסד ומנהל עסקים ראשי, Mobile Doctors. "באמצעות העבודה עם סרנר, אנחנו ממזגים בין הרפואה והטכנולוגיה ויוצרים שירות שמספק למטופלים ייעוץ אמיתי באמצעות רופאים 24-7. ביחד נשנה את הקשר בין מטופלים לרופאים בכך שנאפשר למטופלים גישה לרישומים הרפואיים שלהם וללוחות הזמנים של הרופאים, ונשפר את התוצאות הקליניות".

 

MD 24-7 מאפשר לצרכנים לדבר עם רופא 24 שעות ביממה לשם ייעוץ רפואי, קביעת סדר עדיפויות במצב חירום ותיאום טיפול, וגם לקבל הערכות המבוססות על רפואה נסמכת ראיות. בנוסף לפורטל עבור המטופלים, MD 24-7 יתקין את פתרונות התיקים הרפואיים האלקטרוניים האמבולטוריים וניהול המרפאות של סרנר, וגם את PureWellness של סרנר ופתרונות אחרים.

 

"לאור היוזמות החזקות של ממשלת איחוד האמירויות בנוגע לפיתוח ודיגיטציה של ענף הטיפול הרפואי, לכבוד הוא לנו לתמוך ב-Mobile Doctors כשהיא משפרת את מערכת הייעוץ למטופלים שלה כדי להציע שירותים מהמעלה הראשונה לקהילה", אמר מייקל פומרנס, סגן נשיא ומנהל כללי, סרנר המזרח התיכון ואפריקה. "ההסכם הזה יאפשר לקהילות באיחוד האמירויות לשפר את הבריאות והרווחה שלהן באמצעות טכנולוגיית המידע הניידת החדישה ביותר.  הקשר שלנו עם MD 24‑7 הוא הראשון במגזר הרפואה והבריאות הפרטי באיחוד האמירויות ואנו מצפים לשיתופי פעולה נוספים".

 

אודות Mobile Doctors

 

Mobile Doctors 24-7 הוא שירות יעוץ טלפוני של רופאים שמאויש על ידי רופאי משפחה, רופאי ילדים, רוקחים, יועצי בריאות ואחיות שהוכשרו במערב, ומספק קביעת סדר עדיפויות במצב חירום ותיאום טיפולים מתאימים לאזרחים המנויים במזרח התיכון. Mobile Doctors נמצא כיום באיחוד האמירויות, קטאר וסעודיה, עם תוכניות להתרחב לשאר מדינות מועצת המפרץ לשיתוף פעולה, המזרח התיכון ואפריקה.

 

שירותי הליבה של MD 24-7 משולבים עם שירותי ערך מוסף כמו ועידות וידאו ורמת המומחיות הגבוהה ביותר כדי לספק חבילת פתרונות שמעצימה חולים לנהל בעצמם את הטיפול הרפואי שלהם. הגישה הקלה לכל השירותים האלה מתבצעת בצורת אפליקציית סלולר בשם "Hello Doctor" שמשפרת את איכות הטיפול במטופלים בכך שהיא מספקת 24 שעות ביממה כל השנה רשומת מטופל אחת לכל המטופלים המנויים וספקי הטיפולים של Mobile Doctors.

 

איש הקשר למדיה של Mobile Doctors:  ראוף חליל, מנהל עסקים ראשי, 971-553198644, rkhalil@mobiledoctors24-7.com

 

אודות סרנר

 

טכנולוגיות המידע הרפואי של סרנר מחברות אנשים, מידע ומערכות בכ-14,000 אתרים ברחבי העולם. הפתרונות של סרנר, שידועים בחדשנות שלהם, עוזרים לקלינאים לקבל החלטות לגבי טיפולים, ומאפשרים לארגונים לנהל את הבריאות של אוכלוסיות. החברה מספקת ללקוחות מגוון רב של שירותים בתוך הארגון, וגם מערכת קלינית ופיננסית משולבת שעוזרת לארגונים לנהל את ההכנסות. המשימה של סרנר היא לתרום לשיפור שיטתי של הספקת טיפול רפואי ושל בריאותן של קהילות. נסד"ק: CERN. למידע נוסף על סרנר, בקרו בקשה באתר www.cerner.com, תבדקו את הבלוג שלנו בכתובת www.cerner.com/blog, התקשרו איתנו בטוויטר בכתובת www.twitter.com/cerner בפייסבוק בכתובת www.facebook.com/cerner.

 

סרנר המזרח התיכון משנה את הטיפול הרפואי באזור המזרח התיכון כבר יותר מעשרים שנה וכיום מאיישת יותר ממאתיים שותפים באיחוד האמירויות, ערב הסעודית, מצרים וקטאר. סרנר המזרח התיכון עובדת עם יותר מ-190 אתרים של לקוחות, הכוללים יותר מ-7,500 רופאים ו-19,000 אחיות. למידע נוסף, בקרו בבקשה  www.cerner-me.comבאתר והתקשרו איתנו בטוויטר בכתובת www.twitter.com/cernerme

 

סימני מסחר, סימני שירות וסמלילים מסוימים  הכלולים בהודעה זאת שייכים לחברת  סרנר ו/או חברות הבת שלה. כל הסימנים האחרים שאינם של סרנר הם רכושם של בעליהם, בהתאמה.

 

אשת הקשר של סרנר המזרח התיכון: ויוויאן גנדי 971-43754894, vivian.gendy@cerner.com

 

איש קשר לקשרי משקיעים של סרנר: אלאן קליס, 816-2012445, akells@cerner.com

 

התמונה זמינה גם באמצעות AP PhotoExpress.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE