אנדרסן גלובל מרחיבה את טביעת הרגל באזור הנורדי באמצעות הסכמי שיתוף פעולה בפינלנד ובדנמרק

אנדרסן גלובל מרחיבה את טביעת הרגל באזור הנורדי באמצעות הסכמי שיתוף פעולה בפינלנד ובדנמרק

 

סן פרנסיסקו, 9 ביוני 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

אנדרסן גלובל ממשיכה את התרחבותה בשוק הנורדי באמצעות הסכמי שיתוף פעולה עם פירמת עורכי הדין Bachmann/Partners מדנמרק, ועם פירמת עורכי הדין I&O Partners שבסיסה בפינלנד. בהסתמך על היכולות של החברות המשתפות פעולה הקיימות Hellström Law and Unum  בשוודיה, ו-Braekhus בנורווגיה, תוספות אלה מחזקות את כיסוי המס והמשפט המקיף והמשולב של הארגון לאזור.

עם משרדים בקופנהגן ובארהוס, Bachmann/Partners מציעה מגוון רחב של שירותים, כולל מחלוקת וייעוץ בתחום המס, מע"מ, מס בלו, דיני מס פליליים, תכנון ירושה ועיזבון ליחידים בעלי הון ולמשרדי משפחה, מיסוי בינלאומי ודיני עסקים. חברת Bachmann/Partners, המוכרת על ידי The Legal 500 כמשרד תחרותי באזור, נוסדה בשנת 2016 על ידי השותף המנהל כריסטיאן בכמן ומספקת שירותים ללקוחות מקומיים ובינלאומיים.

"במהלך השנים, בנינו את המוניטין שלנו בהתבסס על הידע הנרחב שלנו במגזר העסקי הדני, במיוחד ההתמחות שלנו בכל הנושאים הקשורים לדיני מס", אמר כריסטיאן. "אנו מצפים לעבוד עם הפירמות החברות ועם הפירמות המשתפות פעולה של אנדרסן גלובל כאשר אנו שומרים על יתרון תחרותי בשוק ומספקים פתרונות מקיפים ללקוחות ברחבי העולם."

I&O Partners, שהוקמה בשנת 2015, מסייעת ללקוחות בתחומים הכוללים בנקאות ופיננסים, ייעוץ תאגידי, מסחרי, יישוב סכסוכים, העסקה, מיזוגים ורכישות, טכנולוגיית קניין רוחני, ארגון מחדש והון פרטי. בהובלת השותף המנהל אנדריי אגנימוב, צוות המשרד, המונה למעלה מ-16 אנשי מקצוע, עובד בשיתוף פעולה הדוק עם עסקים מקומיים ובינלאומיים וכן עם לקוחות פרטיים.

"החברה צמחה די מהר מאז הקמתנו לפני כמעט שבע שנים ושיתוף הפעולה שלנו עם אנדרסן גלובל הוא הצעד הבא לצמיחה ולהתפתחות שלנו", אמר אנדריי. "שיתוף הפעולה שלנו ממצב אותנו למנף את העוצמה הקולקטיבית של ארגון גלובלי, להתעלות על ציפיות הלקוחות ולספק שירות חלק".

" Bachmann/Partnersו- I&O Partners חולקים מחויבות חזקה לשירות הטוב מסוגו ותשוקה לניהול ושקיפות", אמר מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן. "הצוותים יהיו נכסים נהדרים במתן מענה לצרכים ההולכים וגדלים של לקוחותינו ויעבדו בסינרגיה עם החברות החברות והחברות המשתפות פעולה של אנדרסן גלובל בעודנו ממשיכים לבנות את היכולות שלנו בצפון אירופה."

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-11,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-360 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

אנשי קשר:

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire