ChartWater™ו-Calgon Carbon מכריזות על הסכם הפניה

 ChartWater™ו-Calgon Carbon מכריזות על הסכם הפניה

 

מרכז המצוינות AdEdge של ChartWater ו-Calgon Carbon חתמו על הסכם שותפות להצעת מערכות לטיפול במי שתייה לקהילות כפריות עם משאבים נמוכים

 

פיטסבורג, פנסילבניה, 9 ביוני 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

ChartWater™, חטיבה של Chart Industries, Inc (NYSE: GTLS), ו-Calgon Carbon Corporation, חברה בת בבעלות מלאה של Kuraray Co., Ltd (TYO: 3405), הכריזו באופן רשמי על הסכם שנחתם בשנת 2021 להצעת משותפת של מערכות מי שתייה, תוך שימוש בפחם גרגירי פעיל, לאזורים כפריים שסובלים מחוסר משאבים.

 

תנאי ההסכם מאפשרים ל-Calgon Carbon להפנות את כל הקהילות בארצות הברית הדורשות טיפול של עד כ-175 גלון לדקה ל-AdEdge Water Technologies של ChartWater, אשר תספק את כל ה-GAC הקשורים מ-Calgon Carbon. שתי החברות ימשיכו לספק פתרונות טיפול במים לכל קצבי הזרימה, אך ההסכם מאפשר לחברות לשלב את יכולותיהן לפתרונות שיספקו מי שתייה בטוחים לקהילות בצורה יעיל מבחינת עלויות.

 

על פי חוק מי השתייה הבטוחים של ה-EPA בארצות הברית, יש יותר מ-140,000 מערכות מי שתייה קטנות בארצות הברית. רבות מהמערכות הללו מתמודדות עם אתגרים בעמידה בתקנות המשתנות והמחמירות בנושא של זיהום מי השתייה, מה שמקשה על אספקת מי שתייה בטוחים באופן עקבי ללקוחות. ההסכם החדש מציע למערכות קטנות אלה גישה למגוון הציוד המוצע בידי AdEdge, כמו גם ל-FILTRASORB® GAC, קו מוצרי הפרמיום של Calgon Carbon.

 

"אנו נרגשים לשתף פעולה עם Calgon Carbon כדי לשלב את עשרות שנות הניסיון שלהם ב-GAC עם הניסיון שלנו באספקת מערכות טיפול מלאות לרשויות ברחבי ארצות הברית", אמר כריס מיליגן, נשיא ChartWater™. "מרכז המצוינות AdEdge של ChartWater מספק פתרונות ללקוחות מוניציפליים ותעשייתיים בכל הגדלים. מערכת היחסים הזו עם Calgon Carbon תחזק במיוחד את היכולת שלנו לשרת ספקי שירות קטנים יותר עם פתרון GAC ברמה עולמית להסרת PFAS, TOC, תוצרי לוואי של חיטוי וכל מזהם אחר שניתן לטפל בהם עם GAC".

 

מאז שיצרה את מוצרי הפחם הפעיל הראשונים מפחם ביטומני בשנות ה-40, Calgon Carbon הייתה חלוצה בפיתוח מוצרי פחם גרגירי פעיל לטיהור מים המציעים ביצועים גבוהים.

"Calgon Carbon סיפקה GAC למאות ספקי מים במשך למעלה מ-40 שנה, ואנחנו נלהבים מההסכם הזה", אמרה נורה שטוקהאוזן, סמנכ"לית היחידה העסקית לפתרונות מי שתייה וטכנולוגיות פחמן חדשניות. "שיתוף פעולה זה מאפשר ל- FILTRASORB® GAC שלנו להיות נגיש יותר לשירותים קטנים יותר באמצעות טווח ההגעה של AdEdge בשוק זה ואנחנו גאים לעבוד יחד כדי לספק מי שתייה נקיים ובטוחים ליותר אמריקאים".

אודות Chart Industries, Inc.

Chart Industries, Inc. היא יצרנית גלובלית עצמאית מובילה של ציוד מהונדס במיוחד המשרת יישומים מרובים בשוקי האנרגיה והגז התעשייתי.  סל המוצרים הייחודי שלנו משמש בכל שלב בשרשרת אספקת הגז הנוזלי, כולל הנדסה, שירות ותיקון מראש.  בהיותה בחזית המעבר לאנרגיה נקייה, Chart היא ספקית מובילה של טכנולוגיה, ציוד ושירותים הקשורים לגז טבעי נוזלי, מימן, ביוגז ולכידת CO2 בין יתר היישומים. אנו מחויבים למצוינות בנושאי סביבה, חברה וממשל תאגידי (ESG) הן עבור החברה שלנו והן עבור לקוחותינו.  עם למעלה מ-25 מיקומים גלובליים מארצות הברית ועד אסיה, אוסטרליה, הודו, אירופה ודרום אמריקה, אנו שומרים על אחריות ושקיפות כלפי חברי הצוות, הספקים, הלקוחות והקהילות שלנו.  לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת www.chartindustries.com.  

אודות ChartWaterTM

ChartWater™, חטיבה של Chart Industries, היא יצרנית וספקית שירותים גלובלית של פתרונות מהונדסים לטיפול במים עירוניים ויישומי תהליכים תעשייתיים. פורטפוליו המוצרים, התהליכים והמומחיות ההנדסית המוכחים שלה מספקים ללקוחות אחריות נקודתית לפתרונות מלאים המאפשרים לאנשי מקצוע בתחום המים להשיג את מטרותיהם עם השילוב הנמוך ביותר של סיכון ועלויות תוך השגת תוצאות משופרות עבור אנשים, קהילות וכדור הארץ. לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת www.chartindustries.com/products/water-treatment

אודות  AdEdge Water Technologies

AdEdge Water Technologies, LLC, שנוסדה ב-2002 ומרכזה צפונית לאטלנטה, ג‘ורג‘יה, ארצות הברית, היא ספקית מובילה של טכנולוגיות ומערכות מתקדמות לטיפול במים המשרתות יישומים עירוניים, אזורי מגורים ותעשייתיים ברחבי העולם עבור קצבי זרימה של עד 15 MGD. AdEdge מערכות טיפול במים משולבות באופן מלא ומותאמות להסרת למעלה מעשרים מזהמים שונים מהמים, כולל ארסן, ברזל, מנגן, פלואוריד, PFAS, TOC ורדיונוקלידים. AdEdge מציעה גם פתרון ממברנת אוסמוזה הפוכה להבראת מים ברמה גבוהה במיוחד להסרת TDS ומזהמים מרובים, תוך שימוש בתהליךFlow Reversal Reverse Osmosis של ROTEC. AdEdge נרכשה בידי Chart Industries באוגוסט 2021 והייתה למרכז המצוינות של ChartWater. לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת www.adedgetech.com.

אודות Calgon Carbon 

Calgon Carbon, חברה בת בבעלות מלאה של Kuraray Co., Ltd (TYO: 3405), היא מובילה עולמית בייצור ו/או הפצה של מוצרי פחם פעיל חדשניים מבוססי פחם, עץ וקוקוס - בצורת גרגירים, אבקה, כדורים ובד - כדי לענות על דרישות הטיהור המאתגרות ביותר של לקוחות ברחבי העולם. Calgon Carbon מספקת פתרונות טיהור עבור יותר מ-700 יישומים שונים, לרבות מי שתייה, מי שפכים, הפחתת זיהום ומגוון תהליכי ייצור תעשייתיים ומסחריים. המטה הראשי של Calgon Carbon ממוקם בפיטסבורג, פנסילבניה, והיא מעסיקה כ-1,640 עובדים ומפעילה 20 מתקני ייצור, הפעלה מחדש, חדשנות וייצור ציוד בארצות הברית, אסיה ואירופה, שם Calgon Carbon ידוע בשם Chemviron. Calgon Carbon נרכשה בידי Kuraray במרץ 2018. עם מוצרים ושירותים משלימים, הארגון המשולב ממשיך להתמקד באספקת המוצרים, הציוד והשירותים האיכותיים והחדשניים ביותר של פחם פעיל ואמצעי סינון.

למידע נוסף

Amanda Lofty

Calgon Carbon Corporation

724-541-2658

amanda.lofty@kuraray.com


*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE