Recover™ מאיצה את הצמיחה עם השקעת הון מיעוט של 100 מיליון דולר בהובלת Goldman Sachs Asset Management, ושיתוף פעולה עם המשקיעים הקיימים STORY3 Capital

Recover™ מאיצה את הצמיחה עם השקעת הון מיעוט של 100 מיליון דולר בהובלת Goldman Sachs Asset Management, ושיתוף פעולה עם המשקיעים הקיימים STORY3 Capital Partners

 

השקעת המניות החדשה בעת שקיימות מקבלת עדיפות גבוהה יותר עבור קמעונאים ומותגים גלובליים מובילים

 

 

מדריד, 9 ביוני 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

 

Recover™, חברה מובילה בתחום מדעי החומרים ויצרנית של סיבי כותנה ממוחזרים ברי קיימא ברמת פרמיום ותערובות סיבי כותנה, הודיעה כי היא סגרה השקעה חדשה של 100 מיליון דולר בהון מיעוט בהובלת עסקי ההשקעות ברות קיימא של Goldman Sachs Asset Management. Goldman Sachs מבצעת את ההשקעה לצד בעלת מניות הרוב STORY3 Capital Partners.

 

Recover תשתמש בהשקעה כדי להאיץ את יכולת ההתרחבות והייצור הגלובלית שלה, ולאפשר אימוץ מהיר יותר של יוזמות קיימות בידי מותגים וקמעונאים מובילים. Recover משרתת כמה מהקמעונאים, המותגים והספקים הגדולים והמוכרים ביותר בעולם, לרבות, בין השאר, Primark, Inditex, C&A, Revolve ו-Lands‘ End.

 

סיבי הכותנה הממוחזרים הקנייניים של Recover מפחיתים את הפחמן ועוצמת המים בשרשרת האספקה של תחום ההלבשה, ומתייחסים לתרומת המגזר כאחד המקורות הגדולים בעולם של פגיעה סביבתית. Recover מעריכה כי ההשקעה החדשה מציבה את Recover במסלול להגדלת הייצור שלה ליותר מ-350,000 טונות של סיבי כותנה ממוחזרים בשנה עד 2026, דבר שיוביל לחיסכון של עד 5 טריליון ליטר מים בשנה - שקול למי השתייה הנצרכים על ידי למעלה מ-4.5 מיליארד אנשים בכל שנה - כך שהיא תאפשר הפחתה משמעותית של פליטת פחמן, אנרגיה ושימוש בקרקע ביחס לסיבי כותנה קונבנציונליים, בהתבסס על מחקר בתעשייה.*

 

" Goldman Sachsמחויבת לשותפות עם עסקים חדשניים שעוזרים להניע קיימות", אמרה לטישיה וובסטר, דירקטורית ומנהלת קיימות ראשית בחטיבת ניהול הנכסים של Goldman Sachs שתצטרף כחלק מהעסקה לדירקטוריון של Recover. "Recover היא מובילת שינוי משמעותי בתחום ההלבשה והטקסטיל עם פתרונות ברי קיימא נחוצים מאוד המבוססים על מדעי החומרים. אנו נרגשים להשקיע בצמיחה של Recover כדי להאיץ את הייצור בקנה מידה גדול וכדי להמשיך את הפיתוח של הטכנולוגיות שלה".

 

"Recover עוזרת ליצור עתיד בר קיימא על ידי פתרון בעיה סביבתית ענקית ואנו שמחים לשתף פעולה עם Goldman Sachs כדי להאיץ את הצמיחה שלנו", אמר אלפרדו פרה, דור רביעי למנהלי המשפחה ומנכ"ל Recover.

 

בן מלכה, שותף תפעולי ב-STORY3 Capital Partners ויו"ר ביצועי ב-Recover, הצהיר, "Recover שיכללה לכדי שלמות את האמנות והמדע של ייצור של סיבי כותנה ממוחזרים ברי קיימא מוקטנים במשך יותר מ-70 שנה לאורך דורות מרובים של משפחת פרה בספרד. כיום, Recover מציעה פתרון מבוסס קניין רוחני המספק סיבי כותנה ממוחזרים במחיר תחרותי וביצועים מרביים עבור יישומים ממונעים ושל טבעות מסתובבות כאחד".

המותג Recover הוא חלק חשוב בהתחייבויות ובאישורי הקיימות של קמעונאים ומותגים מובילים, ומספר גדל והולך של לקוחות של Recover ממתגים יחד עם Recover מוצרים כדי להראות שהם יוצרו עם סיבי הכותנה הממוחזרים של החברה. Recover פועלת בשוק הכותנה שמוערך ב-50 מיליארד דולר, והיא עסק חדשני ומגדיר קטגוריות מוביל שחווה צמיחה מהירה. החברה פתחה מוקדי ייצור חדשים בפקיסטן ובנגלדש, כאשר מוקדים נוספים בבנגלדש ובווייטנאם אמורים להיפתח בזמן הקרוב.

 

"כדי ששינוי יתרחש בקנה מידה רחב בתעשיית האופנה, אנחנו זקוקים לשותפות ושיתוף פעולה עם חברות חדשניות כמו Recover", אמרה לין ווקר, מנהלת Primark Cares, Primark. "כשאנחנו מגבירים את השימוש בסיבי הכותנה הממוחזרים של Recover במוצרי Primark, ההשקעה הזו תאפשר לנו לעמוד בהבטחתנו להפוך אופנה שהינה יותר ברת קיימא במחיר זמין יותר עבור מיליוני לקוחות".

 

פיטר קומיסר, שותף מנהל של STORY3 Capital Partners ולשעבר שותף של Goldman Sachs, אמר: "אנו גאים להפליא ששיתוף הפעולה שלנו עם Recover אפשר לעסק להתרחב בצורה דרמטית מאז הרכישה שלנו בשנת 2020. במהלך השנים הקרובות נראה קיצוני שינוי של תעשיות גדולות עם פתרונות ברי קיימא. Recover ממוקמת באופן ייחודי להיות המובילה העולמית בסיבי כותנה ברי קיימא ואנו נרגשים לשתף פעולה עם Goldman Sachs בשלב הבא בהתפתחות של Recover".

 

* מקור: מחקר LCA מאומת על ידי AITEX, אוניברסיטת ולנסיה ו-UNESCO.

 

אודות Recover™

 

Recover™ היא חברה מובילה בתחום מדעי החומרים ויצרנית גלובלית של תערובות סיבי כותנה וסיבי כותנה ממוחזרות באיכות נמוכה ובאיכות גבוהה. מוצרי הפרימיום, הידידותיים לסביבה ותחרותיים בעלויות שלה נוצרים בשותפות עם שרשרת האספקה עבור קמעונאים ומותגים גלובליים, ומציעים פתרון בר קיימא לסגירת המעגל בנושא האופנה. כחברה בבעלות משפחתית מהדור הרביעי עם היסטוריה של 70 שנה בתעשיית הטקסטיל, Recover נמצאת במשימה להרחיב את הטכנולוגיה הקניינית שלה כדי ליצור השפעה חיובית מתמשכת על הסביבה ולשתף פעולה עם מותגים/קמעונאים ויצרני שינוי אחרים כדי לעמוד ביעדי הקיימות של התעשייה. לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת www.recoverfiber.com ועקבו אחר @recoverfiber  במדיה החברתית.

 

אודות STORY3 Capital Partners

 

STORY3 הם מנהלי השקעות אלטרנטיביות מובילים המתמקדים באופן בלעדי בשרשרת הערך הצרכנית, כולל עסקים בצומת של צרכנות וקיימות. מאז הקמת החברה באוקטובר 2018, צוות STORY3 יזם, ארגן וביצע יותר ממיליארד דולר של עסקאות הון בעסקים הפונים לצרכנים. STORY3 משתמשת באסטרטגיית השקעה גמישה ומשלבת מומחיות עמוקה בתעשייה, תמיכה תפעולית וניסיון עסקאות ייחודי כדי לתמוך ביצירת ערך עבור שותפיה. לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת www.story3capital.com.

 

אודות Goldman Sachs Asset Management

 

תוך שילוב השקעות מסורתיות ואלטרנטיביות, גולדמן זאקס ניהול נכסים מספקת ללקוחות ברחבי העולם שותפות ייעודית והתמקדות בביצועים ארוכי טווח. כאזור ההשקעה העיקרי בגולדמן זאקס (NYSE: GS), אנו מספקים שירותי השקעות וייעוץ למוסדות, יועצים פיננסיים ויחידים המובילים בעולם, תוך שהם שואבים מהרשת הגלובלית המקושרת העמוקה שלנו ומתובנות מומחים מותאמות אישית, בכל אזור ושוק - ומפקחים על יותר מ-2 טריליון דולר בנכסים תחת פיקוח ברחבי העולם נכון ל-31 במרץ 2022. מונעים על ידי תשוקה לביצועים של לקוחותינו, אנו מבקשים לבנות מערכות יחסים ארוכות טווח המבוססות על שכנוע, תוצאות בנות קיימא והצלחה משותפת לאורך זמן. עקבו אחרינו בלינקדאין.

 

למידע נוסף:

 

For Recover and STORY3
Stacy Berns / Michael McMullan
Berns Communications Group
sberns@bcg-pr.com / mmcmullan@bcg-pr.com

For Goldman Sachs
Avery Reed
Goldman Sachs & Co. LLC
Avery.Reed@GS.com
+1 212 902 5400

 

מקור: Recover

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire