AscendEX ממנה את שיין מולידור למנכ"ל חדש

 

AscendEX ממנה את שיין מולידור למנכ"ל חדש

 

סינגפור, 9 ביוני 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

 

AscendEX, פלטפורמה פיננסית עולמית למטבעות קריפטוגרפים, הודיעה כי שיין מולידור מונה למנכ"ל. הוא יירש את מקומו של השותף המייסד של הבורסה, ג‘ורג‘ קאו, שימשיך לתמוך ב-AscendEX כיו"ר.

שיין מולידור הצטרף ל-AscendEX (לשעבר BitMax) במאי 2019 כמנהל ראשי לפיתוח עסקי וקודם לתפקיד מנהל הכנסות ראשי בדצמבר 2021. מולידור עבד באופן מקצועי בתעשיית המטבעות הקריפטוגרפים מאז 2015 במוסדות מהשורה הראשונה בארצות הברית ובסין.

מולידור, מנהל נחשב מאוד, מביא לתפקיד הבנה אינטימית של תשתית חליפין, פתרונות משמורת, התפתחות הרגולציות ושל הדינמיקה בשוק המתפרשת על הדמוגרפיה המזרחית והמערבית כאחד.

"אני בטוח להעביר את המושכות של AscendEX לשיין", אומר ג‘ורג‘ קאו, המנכ"ל לשעבר ומייסד שותף, "אני רוצה להודות לצוות ולקהילה שלי בחמש השנים האחרונות על התמיכה המלבבת שהענקתם לי ולחברה הזו, ועל האמון שהופקד בידי היורש המוכשר ביותר שלי.

"אני אשאר מעורב ואמשיך לתמוך בדירקטוריון של AscendEX כיו"ר.

"שיין מולידור הוא הבחירה הנכונה למלא את התפקיד הזה מכיוון שהוא עזר לנהל ולעצב את החברה הזו, מחזיק בהבנה עמוקה של המורכבות של שוק זה ומביא מחויבות שאין דומה לה לתפקיד. החלטה זו מתקבלת עם מידה רבה של אמון ואופטימיות לגבי עתידו של המותג הזה".

מולידור החל את הקריירה שלו בייעוץ אסטרטגי ב-IBM לאחר שקיבל את התואר הראשון שלו מאוניברסיטת פרינסטון. לאחר מכן עבד ב-Gemini, בורסת ומשמרות למטבעות קריפטוגרפים, בפיתוח עסקי, מכירות מוסדיות ושירות לקוחות. לאחרונה, מולידור היה המנהל העולמי של FBG One ב-FBG Capital, מוסד פיננסי מגוון מבחינה עסקית המוקדש למגזרי המטבעות הקריפטוגרפים ובלוקצ‘יין.

לאחר גיוס בהיקף של 50 מיליון דולר מסדרה B עבור AscendEX בנובמבר 2021, מולידור משתף את התרגשותו בנוגע להתרחבות החברה. מאז שהצטרף ל-AscendEX, מולידור הגדיל את צוות העובדים מ-15 ל-65 אנשים, והכשיר כל עובד להיות מומחה לנושא בתחומו, וכן עודדת הבנה חדה של המיקרו מבנה של השוק ושל האקו סיסטם המתפתח ללא הרף של מטבעות קריפטוגרפים. מולידור משתף בהתרגשותו לגבי חידוש חוויית המשתמש של הפלטפורמה, הוספת מוצרים חדשים ומקיפים ומצבה העתידי של החברה.

"אני מתכבד לקבל את ההזדמנות לרשת את ג‘ורג‘ ולהוביל את AscendEX לשלב חדש של התקדמות וצמיחה", מציין מולידור. "בזמן שאנו ממשיכים להיבנות, אני בטוח בחזון ובדרך שלפני החברה הזו, הצוות הזה ומשתמשי AscendEX".

AscendEX הופכת את המסחר בקריפטו לקל יותר עם מוצרים חדשים וחדשניים וחוויית משתמש משופרת. עקבו אחר המסע שלנו www.AscendEX.com.

אודותAscendEX 

 

AscendEX היא פלטפורמה פיננסית גלובלית של מטבעות קריפטוגרפים עם חבילת מוצרים מקיפה הכוללת מסחר ספוט , מרווחים וחוזים עתידיים, שירותי ארנק ותמיכה בהימורים עבור למעלה מ-200 פרויקטי בלוקצ‘יין כגון ביטקוין, Ether ו-Ripple. AscendEX, שהושק בשנת 2018, משרתת למעלה ממיליון לקוחות קמעונאיים ומוסדיים ברחבי העולם עם פלטפורמת מסחר נזילה ביותר ופתרונות משמורת מאובטחים.

AscendEX התגלתה כפלטפורמה מובילה בהיבט של החזר על השקעה עבור "הצעות החליפין הראשוניות" שלה על ידי תמיכה בכמה מהפרויקטים החדשניים ביותר בתעשייה, מהאקו סיסטם של DeFi כגון Thorchain, xDai Stake ו-Serum. משתמשי AscendEX מקבלים גישה בלעדית להקצאות אסימונים ויכולת לרכוש אסימונים בשלב המוקדם ביותר האפשרי.

לקבלת מידע נוסף ועדכונים, בקרו בכתובת:

אתר: https://ascendex.com

טוויטר: https://twitter.com/AscendEX_Global

טלגרם: https://t.me/AscendEXEnglish

מדיום: https://medium.com/ascendex

אינסטגרם: https://instagram.com/_ascendex/

קובץ מצורף:

Shane Molidor

למידע נוסף:

Marketing Department

AscendEX

marketing@ascendex.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE