מרק סיימון מונה לסגן נשיא לתפעול וייצור עבור היחידה הפונקציונלית של קבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של Nikkiso

 

מרק סיימון מונה לסגן נשיא לתפעול וייצור עבור היחידה הפונקציונלית של קבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של Nikkiso

 

טמקולה, קליפורניה, 9 ביוני 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

 

קבוצת Nikkiso Cryogenic Industries‘ Clean Energy & Industrial Gases  (הקבוצה), חברת-בת של חברת ניקיסו ושות‘, בע"מ (יפן) שמחה להודיע ​​שמרק סיימון מונה לסגן נשיא, תפעול וייצור של היחידה הפונקציונלית של המשאבות.

 

למרק יש ניסיון תפעולי גלובלי משמעותי, לאחרונה עם Ebara ברינו בתשע השנים האחרונות, כשסיפק מנהיגות כסגן נשיא לתפעול/מנכ"ל של חטיבת הקריודינמיקה. השכלתו הנרחבת וההסמכות הרבות כוללות תואר ראשון בניהול עסקים, הסמכת Greenbelt Lean/Six Sigma והסמכת ISO/QS 9000.

 

בתפקיד זה, מרק יוביל את הפעילות הגלובלית עבור היחידה העסקית של המשאבות הקריוגניות ויפעל להתאמת אתרי הקבוצה לצמיחה, לתקני איכות, לבטיחות ולדיווח. הוא יפתח ויישם את אסטרטגיית הייצור העולמית ואת המערכת לניהול מצוינות תפעולית.

 

"הרקע והניסיון המרשימים של מרק בתעשיית המכונות התעשייתיות והאנרגיה יועילו מאוד ליחידת המשאבות של NCEIG והוא ישמש כחבר חדש בצוות ההנהלה הבכירה שלנו", אמר דאריל לאמי, נשיא יחידת המשאבות הקריוגניות.

 

מארק יתמקם ברינו, נוואדה, ויבקר במיקומי המשאבות הגלובליות והמקומיות של הקבוצה. עם תוספת זו, Nikkiso ממשיכה במחויבותה לגלות נוכחות גלובלית ומקומית כאחד עבור הלקוחות שלה.

 

אודות CRYOGENIC INDUSTRIES

 

חברות חברות של Cryogenic Industries, Inc. (כעת חברה ב-Nikkiso Co., Ltd.) מייצרות ציוד הנדסי לעיבוד גזים קריוגניים (משאבות, מרחיבי טורבו, מחליפי חום וכד‘) ומפעלי תהליכים לתעשיות הגז התעשייתי, הטבעי הנוזלי (גט"נ) ולתעשיות המימן הנוזלי (LH2), ומחזור רנקין אורגני לשחזור חום פסולת. Cryogenic Industries שהוקמה לפני יותר מ-50 שנה היא חברת האם של ACD, Cosmodyne ו-Cryoquip וקבוצה בשליטה משותפת של בערך כ-20 גופים תפעוליים.

למידע נוסף בקרו באתרים  www.nikkisoCEIG.com ו- www.nikkiso.com

קשרי מדיה

Anna Quigley
+1.951.383.3314
aquigley@cryoind.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE