אנקור ארורה מונה למנהל מוצר ופיתוח עסקי בקבוצת Nikkiso לאנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים

 

אנקור ארורה מונה למנהל מוצר ופיתוח עסקי בקבוצת Nikkiso לאנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים

 

טמקולה, קליפורניה, 14 ביוני 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

 

קבוצת Nikkiso Cryogenic Industries‘ Clean Energy & Industrial Gases  (הקבוצה), חברת-בת של חברת ניקיסו ושות‘, בע"מ (יפן) שמחה להודיע ​​ כי אנקור ארורה  (Ankur Arora)מונה למנהל מוצר ופיתוח עסקי עבור Nikkiso Cryogenic Services  המשרתים את דרום מזרח אסיה, ניו זילנד ואפריקה.

 

לאנקור ניסיון עולמי רחב ביותר מ-30 מדינות והוא עבד במשך כמעט 20 שנה עם Atlas Copco. תחומי האחריות שלו כללו מנהל פיתוח עסקי ודיווח מכירות ושיווק גלובלי לגרמניה, שבסיסו באוקלנד, ניו זילנד, אזורי BDM ומנהלי יישומים/מוצרים שבסיסם בשנחאי. הוא שימש גם מנהל פרויקטים, מהנדס מכונות, בעל תואר שני במנהל עסקים וכיום הוא עובד על תואר DBA.

 

הוא יהיה אחראי על ההשקה, המכירות והפתרונות הקשורים לשחזור חום פסולת וייצור חשמל במחזור רנקין אורגני, שחזור כוח לירידה בלחץ ועוד. הוא ידווח לאמיל באדו, סמנכ"ל שיווק בכיר, ולד"ר רזא אגאהי, סגן נשיא Turbo.

 

"ניסיון התעשייה והשוק הגלובלי של אנקור יועילו מאוד לקבוצה, כאשר אנו פועלים לפיתוח ההזדמנויות באזורים אלה", אמר אמיל באדו, סגן נשיא בכיר לשיווק.

 

עם תוספת זו, Nikkiso ממשיכה את מחויבותה להיות עם נוכחות גלובלית ומקומית עבור לקוחותיה.

 

אודות CRYOGENIC INDUSTRIES

 

חברות חברות של Cryogenic Industries, Inc. (כעת חברה ב-Nikkiso Co., Ltd.) מייצרות ציוד הנדסי לעיבוד גזים קריוגניים (משאבות, מרחיבי טורבו, מחליפי חום וכד‘) ומפעלי תהליכים לתעשיות הגז התעשייתי, הטבעי הנוזלי (גט"נ) ולתעשיות המימן הנוזלי (LH2), ומחזור סולם רנקין אורגני לשחזור חום פסולת. Cryogenic Industries שהוקמה לפני יותר מ-50 שנה היא חברת האם של ACD, Cosmodyne ו-Cryoquip וקבוצה בשליטה משותפת של בערך כ-20 גופים תפעוליים.

למידע נוסף בקרו באתרים  www.nikkisoCEIG.com ו- www.nikkiso.com

קשרי מדיה

Anna Quigley
+1.951.383.3314
aquigley@cryoind.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE