מחזקים את ההצלחה - פיתוח מערכת Fluidic Propulsive™ ויוזמת מימון המונים חדשה

מחזקים את ההצלחה - פיתוח מערכת Fluidic Propulsive™ ויוזמת מימון המונים חדשה

 

אדמונדס, וושינגטון, 14 ביוני 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Jetoptera הודיעה היום על השקת גיוס מימון המונים מוסדר באמצעות StartEngine. אנו יוצרים מערכת הנעה אווירית-חללית משנת משחק ויכולת לפתח מטוסי המראה ונחיתה אנכיים מעבר למדחפים ולרוטורים.

 

Jetoptera מזמינה אתכם להיות הזרזים, החלוצים וההרפתקנים שינועו איתנו במסע המדהים הזה כדי להביא שיטת הנעה רב שימושית בטוחה ושקטה המתמקדת ב-S/VTOL, תחליפי מסוקים קטנים ובינוניים עם שימושים כמו משימות לוגיסטיות, אמבולנס אווירי, תחבורת אח"מים וניידות אווירית רגילה, כמו גם ב-VTOL במהירות גבוהה, וכן עם אפקט כנף באדמה המתאים לשימוש בצי ימי, ועם התאמה למגוון עצום של גדלים ויישומים.

 

"אנו מעודדים ומתלהבים מהנתונים הנרחבים שאנו אוספים בתמיכת חיל האוויר האמריקני כדי לחדד את העיצוב של אבות הטיפוס ברי ההתאמה לכלים החדשים שלנו המבוססים על FPS™", אמר המייסד והמנכ"ל ד"ר אנדריי אוולט. "ההתקדמות ביכולת משנת משחק כמו מערכות הנעה מבוססות נוזלים (Fluidic Propulsive Systems) והשילוב שלהן בעיצובי שלדות אוויר מתקדמים דורשות את תשומת הלב, המיקוד והנחישות שלנו כדי להפוך את כלי הרכב המונעים באמצעות FPS™ באוויר, ביבשה ובים לנפוצים בשנים הבאות".

למידע נוסף על הזדמנות ההשקעה שלכם במימון המונים של Jetoptera, בקרו בכתובת https://www.startengine.com/jetoptera/

אודות JETOPTERA

Jetoptera היא סטארטאפ שמפתח מערכת הנעה, רחפן וניידות אווירית עם החזון ליצור עולם שבו ניידות אווירית היא דבר שבשגרה. לשם כך, פיתחנו והדגמנו מערכת הנעה מבוססת נוזלים ייחודית המשולבת עם מסגרת אווירית חדשה, מוגנת על ידי 60 פטנטים מוענקים ומורשים ועוד יותר מ-100 מפטנטים נוספים בהמתנה. יש לזה יתרונות רבים על פני גישות אחרות זה מהיר יותר, פשוט יותר, שקט יותר, קומפקטי יותר ודורש עלויות נמוכות יותר. מערכת ההנעה המבוזרת שלנו מתאימה את עצמה באופן טבעי למשימתנו, והיא ליצור מטוסי המראה ונחיתה ואנכית ו/ואו מסלול קצר (V/STOL), עם יישומים אחרים כגון כלי אפקט כנף באדמה המאפשרים מהירות, טווח, מטען ויעילות ללא תחרות להובלת מטען ואנשים.

למידע נוסף

Todd Newton
Vice President
+1 (703) 589-3739
info@jetoptera.com

Facebook | LinkedIn 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE