רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- Riskified Ltd. עם עודף הפסדים העולים על 100 אלף דולר לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב של 1 ביולי

 

 

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב-  Riskified Ltd.  עם עודף הפסדים העולים על 100 אלף דולר לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב של 1 ביולי בתביעה ייצוגית בניירות ערך– RSKD

 

 

ניו יורק, 14 ביוני 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של  Riskified Ltd. (NYSE: RSKD) בהתאם ו/או למעקב אחר הצהרת הרישום שפורסמה בקשר עם ההנפקה הראשונית לציבור של החברה שנערכה ביום 28 ביולי 2021 או סביבותיה ("IPO", "ההנפקה"), את המועד האחרון החשוב של 1 ביולי 2022 בתביעה הייצוגית.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Riskified בתקופת הייצוג המורחבת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Riskified, או למידע אודות התביעה הייצוגית הכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=5896  , או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com , cases@rosenlegal.com. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 1 ביולי 2022. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

פרטי התיק:  על פי התביעה, הצהרת רישום ההנפקה הוכנה ברשלנות, וכתוצאה מכך הכילה הצהרות לא נכונות של עובדות מהותיות או הושמטה כדי לציין עובדות אחרות הדרושות כדי להצהיר את ההצהרות שלא היו מטעות ולא הוכנו בהתאם לכללים ולתקנות המסדירים את הכנתן. באופן ספציפי, הצהרת רישום ההנפקה השמיע הצהרות לא מדויקות של עובדה מהותית מכיוון שהם לא הצליחו לחשוף את העובדות השליליות הבאות שהיו קיימות בעת ההנפקה: (1) כאשר Riskified הרחיבה את בסיס המשתמשים שלה, איכות פלטפורמת למידת המכונה של Riskified הידרדרה (ולא השתפרה כפי שהיא מיוצגת בהצהרת הרישום), בין היתר בשל, בין היתר, אי דיוקים באלגוריתמים הקשורים לקליטת סוחרים חדשים וכניסה לאזורים גיאוגרפיים ותעשיות חדשות; (2) Riskified הרחיבה את בסיס הלקוחות שלה לתעשיות עם שיעורי הונאה גבוהים יחסית - כולל שותפויות עם עסקי מטבעות קריפטוגרפיים ותשלומים בנקאיים - שבהם ל-Riskified היה ניסיון מוגבל וכי הרחבה זו השפיעה לרעה על האפקטיביות של פלטפורמת למידת המכונה של Riskified; (3) כתוצאה מכך, Riskified סבלה מהכחשות עסקה גבוהות מהותית ועלות הכנסות וירידה ברווח הגולמי ובשולי הרווח הגולמי ובשולי הרווח הגולמי במהלך הרבעון הפיסקאלי השלישי של 2021; ו-(4) לפיכך, מצגי דוח הרישום לגבי המדדים הפיננסיים והתפעוליים ההיסטוריים של Riskified והזדמנויות השוק לכאורה לא שיקפו במדויק את התוצאות העסקיות, התפעוליות והפיננסיות בפועל ואת מסלול ההנפקה לפני ההנפקה ובזמן ההנפקה, והיו שקריים ומטעים מהותית, וחסרו בסיס עובדתי. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, התביעה טוענת כי המשקיעים ספגו נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Riskified, הכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=5896 או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  pkim@rosenlegal.comאו cases@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com
*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE