זום חושפת אבולוציה בפלטפורמה: משיקה תכונת אריזה ותרגום חדשה

 

זום חושפת אבולוציה בפלטפורמה: משיקה תכונת אריזה ותרגום חדשה

 

·       Zoom One הוא פתרון חדש המאגד אפשרויות עבור צ‘אט מתמשך, טלפון, פגישות, לוח חכם ועוד בחבילה אחת, מאובטחת וניתנת להרחבה

·       תכונת תרגום חדשה מאפשרת לתרגם פגישות בין אנגלית לאחת מעשר שפות, או משפות אלו לאנגלית

 

סן חוזה, קליפורניה, 22 ביוני 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Zoom Video Communications, Inc. זום (נאסד"ק: ZM) חשפה היום את ההתפתחות האחרונה בפלטפורמת התקשורת שלה עם הצגת Zoom One, פתרון חדש המפגיש צ‘אט מתמשך, טלפון, פגישות, לוח חכם ועוד בחבילות מאובטחות וניתנות להרחבה. בנוסף, זום השיקה תכונה חדשה לגמרי של תרגום וכתוביות עבור שפות רבות.

"הפשטות היא הליבה של כל מה שאנחנו עושים. מכיוון שפלטפורמת זום התפתחה מאפליקציית פגישות לפלטפורמת תקשורת מקיפה, היה ברור ששילוב חבילה חדשה כמו Zoom One הוא השלב הבא בהתפתחות החברה", אמר גרג טומב, נשיא זום. "על ידי חיבור של צ‘אט, טלפון, פגישות, לוח חכם ועוד חבילה אחת, אנו יכולים להציע ללקוחותינו פתרונות פשוטים לניהול, כך שהם יכולים להתמקד בנושאים העסקיים החשובים יותר".

 

"עסקים ממשיכים להבין את החיסכון בזמן ובעלויות שספק יחיד יכול להציע. על פי סקר משתמשי הקצה האחרון של Omdia, 40% מהארגונים נותנים עדיפות להשקעות שמבטלים את הצורך במספר פתרונות תקשורת אחודה מבוססת ענן שעשויים להיפרס בתוך הארגונים שלהם", אומר ברנט קלי, אנליסט ראשי, Omdia Research. "הצורך לפשט את הפעילות העסקית הוא מגמת שוק שאנו רואים שהופכת לחשובה יותר ויותר, והחבילות המדורגות של Zoom One וקונסולת הניהול המשותף מתאימים היטב לדרישה הזו של הלקוחות".

 

החוויה האינטואיטיבית של Zoom One


החוויה האינטואיטיבית של Zoom One, כפתרון שנבנה לצורך אפשור עבודה משותפת, מציעה ללקוחות את הבחירה באחת משש חבילות מדורגות בהתאם לצרכים העסקיים שלהם.

 

התוכניות Zoom One Basic, Pro, Business ו-Business Plus זמינות לרכישה מקוונת כבר עכשיו. כדי לרכוש את Zoom One Enterprise או Enterprise Plus, לקוחות יכולים לדבר ישירות עם מנהל חשבון.

 

למידע נוסף, בקרו בכתובת https://zoom.us/pricing

 

"אם אתה מספק חבילה שלמה של כלי תקשורת אמינים וקלים לשימוש שאנשים יכולים להשתמש בהם כדי לבצע את עבודתם, פחות סביר להניח שהם ישתמשו בפתרונות נקודתיים מחוץ להצעות הללו - וזה בתורו מפשט את מודל התמיכה והמשלוח שלנו", אמר רוב קר, מנהל מידע ראשי ב- Cooley, משרד עורכי דין גלובלי עם 3,300 עובדים ב-17 משרדים ברחבי ארצות הברית, אסיה ואירופה. "פורטפוליו פתרונות הוידאו, צ‘אט, הלוח החכם הטלפוניה האחודה המאובטחים של זום מיישרים קו בין הצוותים הגלובליים שלנו ומאפשרים ל-Cooley לשרת טוב יותר את לקוחותיה".

לקבלת מידע נוסף על ההצעות החדשות והפשוטות או כדי למצוא את התוכנית המתאימה ביותר לעסק שלך, בקרו בבלוג של Zoom.

הכיתוב מתורגם ורב-לשוני

 

זום, לראשונה בחבילות Zoom One Business Plus ו-Zoom One Enterprise Plus, משיקה את התרגום של זום שיאפשר למשתמשים לצפות בכתוביות מתורגמות לשפה המבוקשת. בהשקה, התרגומים יהיו זמינים מאנגלית לעשר שפות נוספות, או מכל אחת מאותן שפות לאנגלית. היכולת לתרגם ישירות לאנגלית וממנה ידועה כתרגום דו-כיווני. כתוביות מתורגמות יוצגו בחלק תחתון של המסך בזמן פגישות זום.

 

התרגומים הדו-כיווניים זמינים בשפות הבאות: סינית (פשוטה), הולנדית, אנגלית, צרפתית, גרמנית, איטלקית, יפנית, קוריאנית, רוסית, ספרדית ואוקראינית.

 

כדי לגשת לתכונת הכתוביות המתורגמות, לקוחות Zoom One חייבים לשדרג לחבילות Zoom One Business Plus (במדינות הרלוונטיות) או Zoom One Enterprise Plus.

 

זום גם הרחיבה את יכולת הכתוביות האוטומטיות שלה - היכולת להציג כתוביות בזמן אמת בהתאמה לשפה המדוברת - עם עשר שפות נוספות. כתוביות אוטומטיות נתמכו בעבר באנגלית, אך כעת ניתן להציג אותן ב-10 השפות הנוספות אליהן התייחסו לעיל. כתוביות אוטומטיות מרובות שפות זמינות בחבילות Business Plus, Enterprise ו-Enterprise Plus ובקרוב עם תמיכה גם בתוכניות אחרות.

 

לקבלת מידע נוסף על ההצעות החדשות והפשוטות או כדי למצוא את התוכנית המתאימה ביותר לעסק שלך, בקרו בבלוג של Zoom.

 

אודות זום

 

זוםZOOM  היא בשבילכם. זום הוא מרחב שבו אתם יכולים להתחבר לאחרים, לשתף רעיונות, לתכנן תוכניות ולבנות לקראת עתיד שמוגבל רק על ידי הדמיון שלכם. פלטפורמת התקשורת החלקה שלנו היא היחידה שהתחילה עם וידאו בבסיס שלה, וקבענו את אמות המידה לחדשנות מאז. זאת הסיבה שאנו בחירה אינטואיטיבית, מדרגית ומאובטחת עבור אנשים, עסקים קטנים וארגונים גדולים כאחד. זום שהוקמה ב-2011 נסחרת בבורסה (נאסד"ק: ZM) והמטה שלה בסן חוזה, קליפורניה. בקרו באתר zoom.com ותעקבו אחרי @zoom.

 

ליצירת קשר:

 

Zoom Public Relations
Candace Dean
Corporate PR Lead
press@zoom.us

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE