אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה המזרח תיכונית עם חברה חברה ברשות הפלשתינית

אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה המזרח תיכונית עם חברה חברה ברשות הפלשתינית

 

סן פרנסיסקו, 23 ביוני 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

אנדרסן גלובל מאחדת עוד יותר את הפלטפורמה שלה במזרח התיכון כאשר פירמת עורכי הדין Sharp and Beyond שבסיסה ברמאללה, חברה משתפת פעולה מאז 2020, מאמצת את המותג אנדרסן.

 

אנדרסן ברשות הפלשתינית מספקת שירותי ייעוץ משפטיים ועסקיים מותאמים אישית לתאגידים, ארגונים קטנים ובינוניים (SME), עסקים משפחתיים, סטארט-אפים, משקיעים, אנשי עסקים, אקסלרטורים וארגונים לאומיים ובינלאומיים. אנשי המקצוע של המשרד מסייעים ללקוחות בכל שלב עסקי – החל ממבנה הארגון ועד לתפעול, התרחבות וצמיחה. אימוץ המותג על ידי המשרד משפר את טביעת הרגל האזורית של הארגון ומסמל את מערכת היחסים התרבותית הסינרגטית בין החברות החברות באנדרסן גלובל.

 

"על ידי הפיכתנו לחברים ב- Andersen Global, אנו מסוגלים לאמץ שיטות עבודה מומלצות גלובליות ולספק ללקוחותינו שירותי נישה באיכות גבוהה, התומכים בחזון המתקדם והיזמי שלנו למלא תפקיד פעיל ולהיות חברה מובילה בשוק", אמר השותף המנהל סוהייב שריף. "יחד, עם שאר החברות החברות, נספק כיסוי מקיף שמביא ערך משמעותי לפעילות העסקית של לקוחותינו הן ברמה האזורית והן ברמה הגלובלית".

 

מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן הוסיף כי "אימוץ המותג אנדרסן ברשות הפלשתינית ממחיש את העוצמה הגוברת של הפלטפורמה שלנו במזרח התיכון ואת המחויבות שלנו לבניית ארגון בנצ‘מרק שקובע את הסטנדרט העולמי לשירותים עצמאיים וסינרגטיים".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-11,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-360 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

ראו את ההודעה במקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220622005844/en/

אנשי קשר:

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire